Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!

Дякуемо що завітали на наш сайт. Це кредитна дошка оголошень від частних кредиторів та кредитних брокерів по Україні онлайн. Для отримання займу або грошей в борг залишайте заявки на кредит під оголошеннями авторів та отримайте кошти без залогу та поручителів протягом 1 години готівкою або на Вашу карту онлайн любого банка.
Home / Бізнес / ЗОЛОТИЙ ЧАС ВІД БРАЙАНА ТРЕЙСІ

ЗОЛОТИЙ ЧАС ВІД БРАЙАНА ТРЕЙСІ

Це переклад статті Брайана Трейсі (Brian Tracy) – популярного мотиваційного письменника.
В житті реалізується те, про що ви думаєте більшу частину часу. І найбільш важливою частиною кожного дня є те, що ви думаєте на його початку.
Почніть свій день правильно
Приділяйте щоранку час на те, щоб сісти в тиші і відтворити свої цілі. Ви можете побачити, прочитавши біографії та автобіографії успішних жінок і чоловіків, що без перебільшення кожен з них починав свій веде до вершин успіху шлях з того моменту, коли вони стали вставати раніше і проводити час наодинці з собою.
Наповніть свою свідомість позитивними ідеями
Це називається Золотий Час. Перший годину задає тон всьому дня. Речі, які ви робите протягом першого дня, готують вашу свідомість і задають установку на весь день. Протягом перших тридцяти або шістдесяти хвилин, знайдіть час подумати і відтворити ваші плани на майбутнє.
Використовуйте цей час ефективно
Ось чотири речі, які ви можете робити протягом цього ранкового спокійного часу.
Перше – освіжіть в пам’яті ваші плани по досягненню цілей і відкоригуйте їх, якщо це необхідно.
Друге – продумайте найбільш оптимальні шляхи їх реалізації. В якості вправи, уявіть, що шлях, який ви обрали, абсолютно неправильний і спробуйте уявити щось абсолютно протилежне. Що б ви зробили відмінного від того, що робите зараз?
Третє – відтворіть ті важливі уроки, які ви вже отримали і отримуєте на своєму шляху. Практикуйтеся в щоденній візуалізації
По-четверте, спокійно уявіть свої цілі як вже стали реальністю. Закрийте очі, розслабтеся і уявіть, що ваші плани вже втілилися в життя. Перепишіть ваші основні цілі в теперішньому часі. Напишіть «Я заробив Х доларів». «У мене є власний капітал розміром Х». «Я важу стільки-то кілограмів». Це щоденне вправу по запису і переписування ваших цілей є одним з найбільш сильних серед тих, які ви коли-небудь зможете освоїти.
Пристебніть ремені
Ваше життя почне змінюватися з такою швидкістю, що вам доведеться пристебнути ваші ремені безпеки. Пам’ятайте, стартовим пунктом для досягнення фінансового успіху є відчуття непохитної впевненості в собі і своїй можливості досягти цілей. Все, про що ми говоримо – це шлях, що дозволяє побудувати і розвинути вашу систему переконань поки ви, нарешті, не досягнете точки абсолютної впевненості в тому, що ніщо не може перешкодити вам досягти того, що ви задумали.
Враховується все
Ніхто не починає з такого роду відносини, але ви можете розвинути його, використовуючи закон нагромадження. Враховується все. Ніякі зусилля не пропадають марно. Будь-які екстраординарні звершення є результат тисяч звичайних дій, що ніхто не помічає і не оцінює. Оптимальною завданням для вас стане навчитися чітко концентрувати свою увагу на ваші цілі, і через закон тяжіння ви неминуче притягнете у своє життя людей, обставини і можливості, необхідні для досягнення цілей.
Станьте живим магнітом
Одного разу попрацювавши над собою і своїм мисленням, ви станете живим магнітом для ідей і можливостей, які допоможуть вам добитися успіху. Це спрацювало зі мною і з усіма успішними людьми, яких я знаю. Це спрацює і з вами, якщо ви почнете сьогодні, зараз, прямо в цю хвилину, думати і говорити про ваші мрії та цілі так, як якщо б вони вже стали реальністю. Коли ви зміните своє мислення, ви зміните своє життя. Ви станете на шлях досягнення фінансової незалежності.
Вправи:
Ось дві вправи, які ви можете виконувати кожен день, щоб зберігати свою свідомість сконцентрованим на ваших цілях:
По-перше, вставайте щоранку трохи раніше і плануйте своє просування в протягом дня. Приділіть трохи часу, щоб подумати над своїми цілями і над тим, як вам їх краще досягти. Це задасть тон всього дня, що залишився.
По-друге, згадайте про важливі уроки, які ви отримували, працюючи над своїми цілями. Будьте готові до того, щоб змінити свій курс і скорегувати дії. Будьте впевнені, що ви просуваєтеся до своїх цілей, незалежно від того, що часом відбувається навколо вас. Просто будьте наполегливі!

Оціните статтю:

ЗАЯВКІ НА КРЕДИТ ЗАЛИШАЙТЕ В КОМЕНТАРЯХ: ВВЕДІТЬ СУММУ И СПОСІБ ЗВ'ЯЗКУ👇

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!
Далі >
Займ онлайн
4 9 #рейтинг 4 основан на 9 оценках
грн. 80000 Кредит на карту безкоштовно
Производитель: Кредит онлайн
Модель: 5
Заголовок отзыва от ,
#Минимальная оценка 4/ #Оценка пользователя 5звезд. /#Максимальная оценка
Кредит одобрен!