Вам схвалений кредит до 5000 грн.✅ Онлайн кредит на карту без відмови Цілодобово 27 / 7.На банківську карту України. Позику терміново без перевірок особистий рахунок швидко і моментально! Так! Ні відсотків, ні комісій! Позика в 5000 гривень - безкоштовно! Цілодобово 24/7! Надішліть заявку онлайн прямо зараз 30 сек. безкоштовно!

Введіть сумму:
...
Отримали кредит - ЛАЙКНіТЬ!

Home / Статті / Зменшення заборгованості за рахунок скорочення боргу методом снігової кулі

Зменшення заборгованості за рахунок скорочення боргу методом снігової кулі

Как уменьшить задолженности за счет сокращения долга методом снежного кома

Більшість жителів України вважають свої гроші, мають потребу в грошах, мають деякий тип боргів, але не раціонально використовують кошти, і при цьому не дотримуються плану по скороченню заборгованості, яку хотіли би зменшити або зовсім позбутися від неї. Для скорочення боргу, можна використовувати класичний метод снігової кулі, щоб виплатити заборгованість по раціональному і цільовому шляху. Планомірний розподіл фінансових коштів і суворе виконання плану скорочення боргу «сніжний ком», дозволить значно зменшити заборгованість перед банком.

Рекомендації щодо зменшення заборгованості за рахунок скорочення боргу методом снігової кулі:

  1. Перше, що треба зробити, це визначити найвищу процентну ставку боргу, що погашається. Необхідно перевірити список власних боргів, і порівняти їх оплату від найвищої до найнижчої процентної ставки.
  2. Підрахуйте всі доходи і складіть сімейний бюджет, після чого порівняйте його із заборгованістю. Достатньо в запасі грошей, щоб виділити щомісяця на погашення своїх боргів? Треба реалістично поглянути на суму боргів і кожен місяць правильно розподіляти кошти, починаючи з послуг першої необхідності, таких як оплата електроенергії, газ, вода і продукти харчування.
  3. Далі необхідно виважено і твердо встановити розмір щомісячної суми погашення своїх боргів.
  4. Як виявитися, що щомісяця залишається додаткова сума грошей, треба зробити мінімальну оплату за всіма боргами. І першим пунктом обов’язково встановити заборгованість за кредитом з найвищою процентною ставкою.
  5. Коли закінчите виплату боргу за процентними платежами, відразу потрібно переглянути свої вільні, додаткові гроші, що приходять в кожному місяці, і виплату боргів по процентних платежах на наступний місяць тому ж порядку.
  6. Докладно перерахуйте борги від найнижчого до найвищого, і розподіліть свої гроші на погашення боргів, потім просуваючись вгору по списку. Це теж можна використовувати, але при цьому треба враховувати борги з однаковими процентними ставками.

Поради та попередження:

Суть в тому, щоб здійснювати мінімальні платежі по всіх заборгованостей, необхідно по можливості використовувати будь-які додаткові гроші на оплату боргу за кредитом з найвищою річною процентною ставкою. Першим за напрямом виплачується заборгованість за рахунок скорочення боргу методом снігової кулі, а наступним борги в залежності від процентних ставок.

Оціните статтю:
1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще немає оцінок)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Привіт шановні користувачі! Перш за все хочу подякувати за те що відвідали сайт!
Тут ви можете як отримати кредит онлайн без відмови цілодобово так і взяти гроші в борг безкоштовно без передоплат від приватних кредиторів, кредитних компаній і брокерів .Але будьте обережні часто під оголошення криються шахраї які вимагають передоплату і не видають в результаті кредит або обіцяних грошей. Також Вам пощастить і ви знайдете кредитора приватника це може бути теж небезпечно, брати кредит так як в результаті можете втратити більше ніж розраховували іноді навіть можна втратити квартиру або машину! Але вихід є! Рекомендуємо в першу чергу відправити одну заявку в кілька банків, це прорив !, це безпечно 100% і вигідно плюс дуже зручно без паперової тяганини достатньо заповнити та надіслати онлайн заявку це замет не більше 7 хвилин, в результаті ви отримаєте кредит іноді з доставкою додому , в середньому протягом 2-х днів! Навіть якщо Вам відмовляли в будь-якому ІНШОМУ банку, ймовірність отримання в Банку куди відправляємо заявку 97% МИ ЗНАЄМО ХТО ЗАРАЗ активно кредитують І ЗАЦІКАВЛЕНИЙ ВИДАТИ ВАМ КРЕДИТ
Заявка відправляється в Мікрофінансову організації. Ви можете отримати гроші двома способами на вибір: 1-Кредит на Вашу карту не виходячи з дому (скан-копії паспорта та підтвердження карти НЕ потрібно) або 2-кредит готівкою в найближчому відділенні.