Частный займ от частной организации кредит до 50 000 грн. без отказов Круглосуточно 24/7 Вся Украина 100% Отправьте заявку онлайн прямо сейчас за 30 секунд бесплатно!

Введіть сумму:

Отримали кредит, ставте лайк!
Home / Статті / Зменшення заборгованості за рахунок скорочення боргу методом снігової кулі

Зменшення заборгованості за рахунок скорочення боргу методом снігової кулі

Как уменьшить задолженности за счет сокращения долга методом снежного кома

Більшість жителів України вважають свої гроші, мають потребу в грошах, мають деякий тип боргів, але не раціонально використовують кошти, і при цьому не дотримуються плану по скороченню заборгованості, яку хотіли би зменшити або зовсім позбутися від неї. Для скорочення боргу, можна використовувати класичний метод снігової кулі, щоб виплатити заборгованість по раціональному і цільовому шляху. Планомірний розподіл фінансових коштів і суворе виконання плану скорочення боргу «сніжний ком», дозволить значно зменшити заборгованість перед банком.

Рекомендації щодо зменшення заборгованості за рахунок скорочення боргу методом снігової кулі:

  1. Перше, що треба зробити, це визначити найвищу процентну ставку боргу, що погашається. Необхідно перевірити список власних боргів, і порівняти їх оплату від найвищої до найнижчої процентної ставки.
  2. Підрахуйте всі доходи і складіть сімейний бюджет, після чого порівняйте його із заборгованістю. Достатньо в запасі грошей, щоб виділити щомісяця на погашення своїх боргів? Треба реалістично поглянути на суму боргів і кожен місяць правильно розподіляти кошти, починаючи з послуг першої необхідності, таких як оплата електроенергії, газ, вода і продукти харчування.
  3. Далі необхідно виважено і твердо встановити розмір щомісячної суми погашення своїх боргів.
  4. Як виявитися, що щомісяця залишається додаткова сума грошей, треба зробити мінімальну оплату за всіма боргами. І першим пунктом обов’язково встановити заборгованість за кредитом з найвищою процентною ставкою.
  5. Коли закінчите виплату боргу за процентними платежами, відразу потрібно переглянути свої вільні, додаткові гроші, що приходять в кожному місяці, і виплату боргів по процентних платежах на наступний місяць тому ж порядку.
  6. Докладно перерахуйте борги від найнижчого до найвищого, і розподіліть свої гроші на погашення боргів, потім просуваючись вгору по списку. Це теж можна використовувати, але при цьому треба враховувати борги з однаковими процентними ставками.

Поради та попередження:

Суть в тому, щоб здійснювати мінімальні платежі по всіх заборгованостей, необхідно по можливості використовувати будь-які додаткові гроші на оплату боргу за кредитом з найвищою річною процентною ставкою. Першим за напрямом виплачується заборгованість за рахунок скорочення боргу методом снігової кулі, а наступним борги в залежності від процентних ставок.

Оціните статтю:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Замовити грошi >