Home / Бізнес / Застрягли? Ось 8 способів просунути своє життя вперед.

Застрягли? Ось 8 способів просунути своє життя вперед.

Це відчуття періодично відчуває кожен. А деякі перебувають у ньому постійно. Це неприємне відчуття безсилля, приреченість, втоми, яке виникає всякий раз, коли ви хочете щось змінити у своєму житті, але обставини перешкоджають цьому. Ви б’єтеся лобом об стіну, але не можете просунутися ні на сантиметр. Ви выгребаете з болота, а воно смачно засмоктує вас назад. Ви застрягли…
В такі моменти хочеться опустити руки, змиритися і зробити вигляд, що все йде як треба. Не здавайтеся. Є дієві способи повернути контроль над ситуацією і зрушитися з мертвої точки.
Визначтеся на місцевості
Насамперед визначте точку, в якій ви знаходитеся і куди ви хочете потрапити. Ви відчуваєте застій і відсутність перспектив у вашій роботі? У вас проблеми в соціальному житті або в стосунках з колегами? Може бути ваша сімейні стосунки себе вичерпали і потребують оновлення? Визначтеся, яка проблема викликає у вас негативні почуття і подумайте, як ви її можете вирішити. Не хапайтеся за зміни відразу в усіх сферах, зосередьтеся на головному. Це допоможе внести набагато більше ясності в ситуацію.
Знайдіть буксир
Іноді складаються такі обставини, що самостійно вигребти з життєвого тупика буває просто неможливо. Досвідчені автомобілісти знають, що якщо дійсно серйозно застряг, то треба припинити тиснути на газ (тільки зароетесь глибше) і йти за буксиром. У нашій ситуації таким буксиром може бути кращий друг, сім’я, вчитель, психотерапевт або навіть професійний коучер. Відкиньте убік надмірну гордість і не соромтеся попросити про допомогу. Вам же їхати вперед треба, правда?
Щоденник
Спробуйте вести журнал, в якому будете фіксувати деталі свого життєвого подорожі. Запишіть чому ви відчуваєте застій в житті, які доступні для вас, щоб рухатися вперед, що ви спробували і які отримали результати, нові ідеї, які ви можете спробувати, і так далі. Задайте собі настільки гострі питання, які ніхто інший не посміє, і чесно відповідайте на них. Ви можете бути здивовані наскільки це може допомогти вам.
Медитація
Займайтеся принаймні 10 хвилин в день медитацією. Дуже часто це є хорошим способом знайти вихід із здавалося б безвихідній ситуації, коли всі спроби перепробувані, а мозок загнанно крутиться по колу, перебираючи завідомо провальні варіанти. В процесі медитації нашу свідомість розслабляється, але мозок продовжує працювати над сидить в підкірці проблемою, так що в результаті ви можете отримати раптове осяяння з приводу мучащего вас питання.
Пошук
Google доступний для всіх і абсолютно безкоштовний. Майже напевно хтось з мільярдів жителів землі вже опинявся у вашій ситуації, вирішив її і поділився своїм досвідом у мережі. Зрозуміло, стовідсотково ідентичних випадків може і не бути, але якісь схожі ситуації ви напевно знайдете. Можливо, саме це дасть вам нові ідеї та стратегії виходу з кризи.
Мозковий штурм
Проведення мозкового штурму є відмінним способом знайти вихід на хорошу дорогу. Просто візьміть папір і запишіть всі ідеї, які приходять в голову для вирішення вашої проблеми. Ніякого обмірковування, оцінки або обговорення — максимум ідей, навіть самих маревних, в одиницю часу. Потім ви зможете спокійно зважити всі «за» і «проти» і в купі відвертого шлаку знайдете той діамант, якого вам так не вистачало.
Змініть своє оточення
Якщо ви хочете почати бігати, але друзі щовечора тягнуть вас на пиво, то вам доведеться долати не тільки своє внутрішнє опір, але і їх. Якщо ви хочете присвятити своє життя музиці, в оточенні музикантів це буде зробити набагато легше. Намагайтеся оточити себе людьми, які якщо не допоможуть, то принаймні не заважатимуть.
Пробуйте щось нове
Альберт Ейнштейн сказав, що «божевілля — це робити кожен раз одне і те ж і при цьому чекати нового результату». Так чому б і вам, якщо ви хочете вирватися з трясовини життєвого застою, не спробувати зробити щось нове? Нові рецепти, музика, маршрути, захоплення, цілі. Тільки так можна вирватися з порочного кола рутини, коли здається, що все вже випробувано, пройдено, відчуте і нічого в житті вже не станеться.

Оціните статтю:
1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще немає оцінок)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.