Вам попередньо схвалений кредит до 5000 грн
Заповніть будь ласка анкету прямо зараз за 30 секунд безкоштовно! цілодобово 24/7

Ви можете отримати гроші двома способами на вибір: 1-Кредит на Вашу карту не виходячи з дому (скан-копії паспорта та підтвердження карти НЕ потрібно) або 2-кредит готівкою в найближчому відділенні.
Введить Ім'я*            :
Фамілія*     :
по Батькові*     :
Введить моб.*:

* обов'язкове поле

Швидкий кредит на Карту будь-якого банку або Готівкою ☆ Потрібен тільки паспорт і код ☆ Без довідок про доходи ☆ 84% кредитів схвалюється ☆ 10 хвилин час розгляду.
Отримали кредит - ЛАЙКНіТЬ!!

Home / Кредит / Заставне майно

Заставне майно

Заставним майном може бути рухоме і нерухоме майно, що належить позичальнику на праві власності, цінні папери, обладнання, матеріальні цінності, які позичальник може передати банку для забезпечення кредитних зобов’язань.
Предметом застави не може бути майно, яке для застави чинним законодавством. Банк може виставити предмет застави на продаж у випадку не виконання позичальником взятих на себе зобов’язань за умовами кредитного договору. Однак, перед тим, як виставити на продаж заставне майно, банк повинен звернути на нього стягнення шляхом звернення до суду або в судовому порядку.

На підставі законодавства, заставлене майно може бути продано за договором комісії або виставлено на торги. Якщо стягнення на заставлене майно буде звернена через суд, то реалізувати предмет застави можливе тільки на торгах, якщо питання буде врегульоване в судовому порядку, то реалізація заставного майна можлива будь-яким із зазначених варіантів, за погодженням сторін (заставодавця і банку, без залучення третьої сторони).
Крім того, предмет застави можна реалізувати шляхом звичайної купівлі-продажу, що має ряд переваг як для банку, так і для заставодавця. Якщо у позичальника виникли матеріальні труднощі і подальші виплати по кредиту не можливі, то він може звернутися в банк-кредитор з пропозицією добровільної реалізації заставного майна та перерахування необхідної суми від продажу майна, в рахунок погашення боргу.

Банк, звичайно ж, контролює процес купівлі-продажу предмета застави. Банк -кредитор перевіряє платоспроможність покупця, погоджує вартість майна та умови договору купівлі-продажу. Для покупця відсутня будь ризик при покупці заставного майна, так як будь-яке майно, що перебуває в заставі в банку, як правило, проходить всі необхідні перевірки на предмет “чистоти”.

 

 

Якщо стаття “Заставне майно” допомогла Вам, поділіться з друзями:

 

Спеціально для сайту SpasFinans.ru Copyright ©.

Оціните статтю:
1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще немає оцінок)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Привіт шановні користувачі! Перш за все хочу подякувати за те що відвідали сайт!
Тут ви можете як отримати кредит онлайн без відмови цілодобово так і взяти гроші в борг безкоштовно без передоплат від приватних кредиторів, кредитних компаній і брокерів .Але будьте обережні часто під оголошення криються шахраї які вимагають передоплату і не видають в результаті кредит або обіцяних грошей. Також Вам пощастить і ви знайдете кредитора приватника це може бути теж небезпечно, брати кредит так як в результаті можете втратити більше ніж розраховували іноді навіть можна втратити квартиру або машину! Але вихід є! Рекомендуємо в першу чергу відправити одну заявку в кілька банків, це прорив !, це безпечно 100% і вигідно плюс дуже зручно без паперової тяганини достатньо заповнити та надіслати онлайн заявку це замет не більше 7 хвилин, в результаті ви отримаєте кредит іноді з доставкою додому , в середньому протягом 2-х днів! Навіть якщо Вам відмовляли в будь-якому ІНШОМУ банку, ймовірність отримання в Банку куди відправляємо заявку 97% МИ ЗНАЄМО ХТО ЗАРАЗ активно кредитують І ЗАЦІКАВЛЕНИЙ ВИДАТИ ВАМ КРЕДИТ
Заявка відправляється в Мікрофінансову організації. Ви можете отримати гроші двома способами на вибір: 1-Кредит на Вашу карту не виходячи з дому (скан-копії паспорта та підтвердження карти НЕ потрібно) або 2-кредит готівкою в найближчому відділенні.