Увага! Для отримання кредиту натисніть "отр имати кредит" та запоніть заявку на отримання грошей!

 

Home / Кредит / Заставне майно

Заставне майно

Заставним майном може бути рухоме і нерухоме майно, що належить позичальнику на праві власності, цінні папери, обладнання, матеріальні цінності, які позичальник може передати банку для забезпечення кредитних зобов’язань.
Предметом застави не може бути майно, яке для застави чинним законодавством. Банк може виставити предмет застави на продаж у випадку не виконання позичальником взятих на себе зобов’язань за умовами кредитного договору. Однак, перед тим, як виставити на продаж заставне майно, банк повинен звернути на нього стягнення шляхом звернення до суду або в судовому порядку.

На підставі законодавства, заставлене майно може бути продано за договором комісії або виставлено на торги. Якщо стягнення на заставлене майно буде звернена через суд, то реалізувати предмет застави можливе тільки на торгах, якщо питання буде врегульоване в судовому порядку, то реалізація заставного майна можлива будь-яким із зазначених варіантів, за погодженням сторін (заставодавця і банку, без залучення третьої сторони).
Крім того, предмет застави можна реалізувати шляхом звичайної купівлі-продажу, що має ряд переваг як для банку, так і для заставодавця. Якщо у позичальника виникли матеріальні труднощі і подальші виплати по кредиту не можливі, то він може звернутися в банк-кредитор з пропозицією добровільної реалізації заставного майна та перерахування необхідної суми від продажу майна, в рахунок погашення боргу.

Банк, звичайно ж, контролює процес купівлі-продажу предмета застави. Банк -кредитор перевіряє платоспроможність покупця, погоджує вартість майна та умови договору купівлі-продажу. Для покупця відсутня будь ризик при покупці заставного майна, так як будь-яке майно, що перебуває в заставі в банку, як правило, проходить всі необхідні перевірки на предмет “чистоти”.

 

 

Якщо стаття “Заставне майно” допомогла Вам, поділіться з друзями:

 

Спеціально для сайту SpasFinans.ru Copyright ©.

Оціните статтю:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Отримати кредит >