Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!

Дякуемо що завітали на наш сайт. Це кредитна дошка оголошень від частних кредиторів та кредитних брокерів по Україні онлайн. Для отримання займу або грошей в борг залишайте заявки на кредит під оголошеннями авторів та отримайте кошти без залогу та поручителів протягом 1 години готівкою або на Вашу карту онлайн любого банка.
Home / Кредит / Заставне майно

Заставне майно

Заставним майном може бути рухоме і нерухоме майно, що належить позичальнику на праві власності, цінні папери, обладнання, матеріальні цінності, які позичальник може передати банку для забезпечення кредитних зобов’язань.
Предметом застави не може бути майно, яке для застави чинним законодавством. Банк може виставити предмет застави на продаж у випадку не виконання позичальником взятих на себе зобов’язань за умовами кредитного договору. Однак, перед тим, як виставити на продаж заставне майно, банк повинен звернути на нього стягнення шляхом звернення до суду або в судовому порядку.

На підставі законодавства, заставлене майно може бути продано за договором комісії або виставлено на торги. Якщо стягнення на заставлене майно буде звернена через суд, то реалізувати предмет застави можливе тільки на торгах, якщо питання буде врегульоване в судовому порядку, то реалізація заставного майна можлива будь-яким із зазначених варіантів, за погодженням сторін (заставодавця і банку, без залучення третьої сторони).
Крім того, предмет застави можна реалізувати шляхом звичайної купівлі-продажу, що має ряд переваг як для банку, так і для заставодавця. Якщо у позичальника виникли матеріальні труднощі і подальші виплати по кредиту не можливі, то він може звернутися в банк-кредитор з пропозицією добровільної реалізації заставного майна та перерахування необхідної суми від продажу майна, в рахунок погашення боргу.

Банк, звичайно ж, контролює процес купівлі-продажу предмета застави. Банк -кредитор перевіряє платоспроможність покупця, погоджує вартість майна та умови договору купівлі-продажу. Для покупця відсутня будь ризик при покупці заставного майна, так як будь-яке майно, що перебуває в заставі в банку, як правило, проходить всі необхідні перевірки на предмет “чистоти”.

 

 

Якщо стаття “Заставне майно” допомогла Вам, поділіться з друзями:

 

Спеціально для сайту SpasFinans.ru Copyright ©.

Оціните статтю:

ЗАЯВКІ НА КРЕДИТ ЗАЛИШАЙТЕ В КОМЕНТАРЯХ: ВВЕДІТЬ СУММУ И СПОСІБ ЗВ'ЯЗКУ👇

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!
Далі >
Займ онлайн
4 9 #рейтинг 4 основан на 9 оценках
грн. 80000 Кредит на карту безкоштовно
Производитель: Кредит онлайн
Модель: 5
Заголовок отзыва от ,
#Минимальная оценка 4/ #Оценка пользователя 5звезд. /#Максимальная оценка
Кредит одобрен!