Home / Поради / Заплатимо ваш кредит!

Заплатимо ваш кредит!


			
	  	Заплатим ваш кредит!

Напевно, не відкрию нічого нового, якщо скажу, що останнім часом все активніше стали з’являтися компанії, які обіцяють погасити Ваші кредити, навіть з наявними заборгованостями. Як і всі піраміди, ця схема почала набирати обертів вельми успішно. Багато боржників щодня попадаються в пастку, і бажаючи вибратися з боргової ями, самі того не підозрюючи, платять екскаватору за те, щоб надійніше поглибив цю яму.
Заплатимо ваш кредит, оплатимо ваш кредит за вас, оплатимо ваш кредит перед будь-яким банком рф, погасимо ваш кредит у будь-якому банку – приблизно такими оголошеннями та пропозиціями на різних форумах рясніє останнім часом інтернет. Навіть на нашому сайті SpasFinans.ru щодня хтось намагається розмістити подібні повідомлення, які, природно, відразу ж видаляються.

Для того, щоб не спокуситися на такі привабливі пропозиції і не потрапити в ще більші кабальні умови, давайте відразу постараємося зрозуміти, хто нам пропонує погасити кредити за нас, яку мету переслідує цей хтось, і чим може бути небезпечна для боржника така перспектива.

Оплатимо ваш кредит за вас – принцип роботи

Отже, багато компаній пропонують послуги по погашенню кредитної заборгованості. Називаються ці компанії, в основному фінансовими. А вони обіцяють погасити будь кредит: чинний, проблемний, новий. Причому гасити беруться будь-які кредитні продукти: кредитні картки, споживчі кредити, товарні кредити, автокредити, і навіть… зверніть особливу увагу – і навіть іпотеку!!! Це що за добрі компанії такі, які готові взяти на себе тягар на цілих 20 років (в середньому), та сплачувати чужі борги, щоб полегшити життя народу? Ну по-перше, не така вже й щедрість. Для того, щоб укласти договір співфінансування, на виплату Вашого боргу, Ви зобов’язані внести на рахунок цієї компанії ні багато, ні мало, а 25 – 50% від загальної суми боргу.

Погасимо ваш кредит у будь-якому банку – яка вигода добродетелю?

Кожна компанія пояснює по-своєму свою вигоду. Одні розповідають казки про те, що вони інвестують в золото, інші – мало не нафтовими магнатами представляються, треті – деревообробним комбінатом.

І всі вони твердять, що внесені позичальниками кошти інвестують під високий відсоток, якого-то їм і бракує, і чужі борги гасити, і самим в наварії залишатися. Живі перекази, та віриться насилу… Точніше, зовсім не віриться!

Оплатимо ваш кредит за вас – яка вигода позичальникові?

Що обіцяють позичальникам організації по оплаті чужих боргів? Казкове позбавлення від кредитів! Обіцяють, що перші кілька місяців будуть гасити кредит за графіком, а не пізніше, ніж через півроку закриють повністю, достроково. І адже платять! Але не поспішайте поспішати з висновками. Платять вони перші кілька місяців, а у кого сума невелика, гасять достроково кредит, щоб щасливий позичальник знайшов грошей і уклав з ними договір софинансирвоания для погашення інших кредитів, які вже подорожче будуть, та ще й на радощах сусідів б привів своїх і всю рідню, щоб допомогти від кредитного тягаря позбутися. Адже кількість договорів співфінансування з кожним клієнтом не обмежено! Ще б, чим більше договорів, тим більше грошей в їх скарбницю стікає, тим швидше вони свої мільярди в кейс, і в літак!

Погасимо всі ваші кредити – казка для боржника.

Укладіть договір співфінансування і забудьте про свій кредит! Так твердять своїм клієнтам “добрі люди” з фінансових компаній. А чи можна забути? Це навряд чи, адже в разі зупинки виплат з боку компанії, всі зобов’язання за кредитним договором знову ляжуть на тендітні плечі позичальника!
Абсолютно очевидно, що це ніщо інше, як новий вид фінансової піраміди.

Працювати вони будуть лише до того моменту, поки потік клієнтів не почне слабшати. Як тільки потік припиниться – вся схема завалиться і клієнти залишаться в ще більших проблем, ніж було до укладання договору співфінансування.
Ви все ще хочете, щоб хтось заплатив ваші борги? Тоді поспішайте, поки будівництво піраміди з погашення боргів тільки в піку своєї активності! Але не забувайте, будь-яку будівлю, творене руками “шабашників”, може впасти в будь-який момент.

 

Якщо стаття “Заплатимо ваш кредит!” Вам допомогла, поділіться з друзями:

 

Автор: Ірина Кудряшова, спеціально для сайту SpasFinans.ru Copyright ©. Копіювання допускається лише за активної зворотнього посилання.

Оціните статтю:
1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще немає оцінок)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.