Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!

Дякуемо що завітали на наш сайт. Це кредитна дошка оголошень від частних кредиторів та кредитних брокерів по Україні онлайн. Для отримання займу або грошей в борг залишайте заявки на кредит під оголошеннями авторів та отримайте кошти без залогу та поручителів протягом 1 години готівкою або на Вашу карту онлайн любого банка.
Home / Поради / Заперечення на судовий наказ про стягнення заборгованості

Заперечення на судовий наказ про стягнення заборгованості


			
	  	Возражение на судебный приказ о взыскании задолженности

Судовий наказ – один з улюблених варіантів банків стягнути з боржника заборгованість за кредитом. Як ми вже говорили в статті Судовий наказ про стягнення заборгованості за кредитом, судовий наказ виноситься суддею одноособово, боржнику відправляють поштою тільки копію вже готового судового наказу.
Але не варто боятися судового наказу про стягнення заборгованості, не варто ні в якому разі панікувати і миритися з вимогами банку, які задоволені судовим наказом.

Потрібно діяти чітко і швидко, а саме – терміново подавати заперечення щодо виконання судового наказу про стягнення заборгованості за кредитом. Це питання краще не відкладати, так як на 11 день після отримання боржником копії судового наказу, наказ вступить в законну силу, а це створить додаткові труднощі. Письмове заперечення необхідно направити на адресу судді, який виніс судовий наказ.

На підставі статті 128 ЦПК України, боржник має право надати світового судді заперечення щодо його виконання протягом 10 днів з дня отримання судового наказу, а днем отримання вважається день, в який боржник особисто отримав копію судового наказу та особисто розписався про отримання. Важливо пам’ятати, розписуючись про отримання будь-якого поштового оповіщення, завжди перед своєю розписом ставте точну дату отримання, включаючи день, місяць, рік і час.

Як скасувати судовий наказ, якщо пропущено строк для подачі заперечення на судовий наказ.

Але що поробиш, якщо 10-денний законний строк пропущений, а боржник не бажає погоджуватися з судовим наказом? Для цього разом із запереченням направте до суду клопотання про відновлення пропущеного строку подання заперечення на судовий наказ. Знайдіть обґрунтовану причину, по якій не встигли подати заперечення протягом 10 днів після отримання копії судового наказу. Є причина поважною, це буде вирішувати суд. Але часто буває так, що сам боржник листа з копією судового наказу не отримував, а розписався за нього хтось інший. Така причина буде визнана поважною, так само як, хвороба або перебування у відрядженні в законно наданий строк для подачі заперечення.

Як скасувати судовий наказ про стягнення заборгованості, якщо боржник його не отримував.

Ну а якщо боржник взагалі не отримував судовий наказ і дізнався про його існування вже від судового пристава, коли вже порушено провадження у справі про стягнення в примусовому порядку?

Вихід є і на цей випадок. Якщо судовий наказ боржник не отримав, значить лист з судовим наказом повернулося назад, до мирового судді. У цьому випадку необхідно звернутися до канцелярії світового суду за отриманням судового наказу і написати заперечення про скасування судового наказу. Світовий суддя повинен винести ухвалу про скасування судового наказу і відкликати судовий наказ від виконання на підставі ст. 443-445 ЦПК України.
Відповідно до статті 129 ЦПК України, після одержання заперечення, суддя скасовує судовий наказ, а позивачеві, тобто кредитору буде запропоновано звернутися до суду в порядку позовного провадження, що буде набагато вигідніше для боржника.

Отже, підіб’ємо підсумки статті про заперечення на судовий наказ:

  • Заперечення на судовий наказ про стягнення заборгованості за кредитом подається того ж світового судді, яким було винесено судовий наказ.
  • Якщо не встигли подати заперечення в 10-денний термін, прикладіть до заперечення клопотання про відновлення строку.
  • Держмито за таке заперечення оплачувати не потрібно.
  • І ще, боржник не зобов’язаний обґрунтовувати свої заперечення, оскільки підставою для скасування судового наказу є факт заперечення щодо його виконання.

 

Завантажити зразок заперечення на судовий наказ про стягнення заборгованості за кредитом.

 

Автор: Ірина Кудряшова, спеціально для сайту spasfinans.ru. При копіюванні активне посилання на дану сторінку обов’язкова.

Якщо ця стаття Вам допомогла, будь ласка, поділіться посиланням в соц.мережах, щоб більше людей змогли прийти на наш сайт і дізнатися про законні права боржників за кредитом.

 

 

 

Оціните статтю:

ЗАЯВКІ НА КРЕДИТ ЗАЛИШАЙТЕ В КОМЕНТАРЯХ: ВВЕДІТЬ СУММУ И СПОСІБ ЗВ'ЯЗКУ👇

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!
Далі >
Займ онлайн
4 9 #рейтинг 4 основан на 9 оценках
грн. 80000 Кредит на карту безкоштовно
Производитель: Кредит онлайн
Модель: 5
Заголовок отзыва от ,
#Минимальная оценка 4/ #Оценка пользователя 5звезд. /#Максимальная оценка
Кредит одобрен!