Вам схвалений кредит до 5000 грн.✅ Онлайн кредит на карту без відмови Цілодобово 27 / 7.На банківську карту України. Позику терміново без перевірок особистий рахунок швидко і моментально! Так! Ні відсотків, ні комісій! Позика в 5000 гривень - безкоштовно! Цілодобово 24/7! Надішліть заявку онлайн прямо зараз 30 сек. безкоштовно!

Введіть сумму:
...
Отримали кредит - ЛАЙКНіТЬ!

Home / Поради / Закон про банкрутство фізосіб: міфи і реальність

Закон про банкрутство фізосіб: міфи і реальність

Закон о банкротстве физлиц: мифы и реальность

Закон про банкрутство фізосіб: міфи і реальність

Панацея від усіх кредитних проблем – саме так уявляли собі закон про банкрутство фізосіб багато банківські боржники, які загрузли в кредитних боргах, з-за чого ризикують втратити своє майно. Передбачалося, що надана фізичним особам можливість визнавати свою фінансову неспроможність допоможе знизити високий градус соціальної напруженості в суспільстві, який зростає в міру збільшення обсягів проблемних зобов’язань у комерційних банків і інших кредитних організацій. Ось тільки на практиці виявилося, що багато боржників навіть не вникали в новий закон, а їхні уявлення про окремих його положеннях більше схожі на міфи, які не мають нічого спільного з реальністю.

Міф 1. Стати банкрутом дуже легко. Це абсолютна помилка, хоча в законі уточнюється, що для отримання такого статусу досить мати заборгованість на суму хоча б 500 тис. грн. за будь-якого виду споживчого кредиту. Справа в тому, що для подачі позову про визнання своєї фінансової неспроможності боржника доведеться надати великий пакет документів, включаючи виписки з реєстрів рухомого майна та довідки про наявність будь-яких банківських рахунків з випискою про рух коштів за останні 3 роки. Відповідно, на це потрібно багато часу і сил, тим більше що деякі документи мають дуже обмежений термін придатності».

Міф 2. Банкрутство призначене в першу чергу для матеріально незабезпечених позичальників. Це не так. Колізія даної законодавчої норми полягає в тому, що, з одного боку, з її допомогою можна позбутися від непідйомного кредитного тягаря, а, з іншого боку, вступити в процедуру банкрутства може тільки фінансово забезпечений позичальник, у якого є гроші для оплати всіх необхідних витрат. І навіть якщо на якомусь етапі у нього не буде коштів для оплати банальної довідки або послуги фінансового керуючого, процедура банкрутства одразу ж буде припинена, за чим піде примусове стягнення коштів через судових приставів.

Міф 3. Банкрут може вберегти від продажу житлову нерухомість. Якщо мова йде про банальне споживчому кредиті, кредитною карткою або будь-якому іншому беззаставному позику, то позичальник дійсно зможе уникнути реалізації свого житла, що передбачено чинним законом про банкрутство фізосіб. Але це не означає, що таким імунітетом буде користуватися будь-яка інша нерухомість, або майновий заставу за іпотечним договором.

Міф 4. Банкрутство набагато вигідніше виконавчого провадження. Це не зовсім так. Кожна ситуація вимагає індивідуального підходу до її вирішення, тому якщо одному позичальнику буде вигідна стандартна процедура стягнення, то іншому буде краще визнати свою фінансову неспроможність.

Міф 5. Банківські боржники будуть масово звертатися до суду для визнання себе банкрутами. Вже очевидно, що цього не відбудеться, хоча спочатку експерти прогнозували шквал звернень від громадян. Таку обережність боржників можна пояснити низьким рівнем довіри до уряду і побоюваннями, що через якийсь час банкрутство може стати для них джерелом великих проблем. У зв’язку з цим багато позичальників хочуть почекати рішень з першим поданими позовами, щоб оцінити всі переваги банкрутства та реальні наслідки отримання такого статусу.

Оціните статтю:
1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (1-а оцінка! Середнє: 5,00 з 5)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Привіт шановні користувачі! Перш за все хочу подякувати за те що відвідали сайт!
Тут ви можете як отримати кредит онлайн без відмови цілодобово так і взяти гроші в борг безкоштовно без передоплат від приватних кредиторів, кредитних компаній і брокерів .Але будьте обережні часто під оголошення криються шахраї які вимагають передоплату і не видають в результаті кредит або обіцяних грошей. Також Вам пощастить і ви знайдете кредитора приватника це може бути теж небезпечно, брати кредит так як в результаті можете втратити більше ніж розраховували іноді навіть можна втратити квартиру або машину! Але вихід є! Рекомендуємо в першу чергу відправити одну заявку в кілька банків, це прорив !, це безпечно 100% і вигідно плюс дуже зручно без паперової тяганини достатньо заповнити та надіслати онлайн заявку це замет не більше 7 хвилин, в результаті ви отримаєте кредит іноді з доставкою додому , в середньому протягом 2-х днів! Навіть якщо Вам відмовляли в будь-якому ІНШОМУ банку, ймовірність отримання в Банку куди відправляємо заявку 97% МИ ЗНАЄМО ХТО ЗАРАЗ активно кредитують І ЗАЦІКАВЛЕНИЙ ВИДАТИ ВАМ КРЕДИТ
Заявка відправляється в Мікрофінансову організації. Ви можете отримати гроші двома способами на вибір: 1-Кредит на Вашу карту не виходячи з дому (скан-копії паспорта та підтвердження карти НЕ потрібно) або 2-кредит готівкою в найближчому відділенні.