Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!

Дякуемо що завітали на наш сайт. Це кредитна дошка оголошень від частних кредиторів та кредитних брокерів по Україні онлайн. Для отримання займу або грошей в борг залишайте заявки на кредит під оголошеннями авторів та отримайте кошти без залогу та поручителів протягом 1 години готівкою або на Вашу карту онлайн любого банка.
Home / Бізнес / Закон Паркінсона: скорочуємо собі дедлайни

Закон Паркінсона: скорочуємо собі дедлайни

Якщо ви хочете все встигати і робити більше, вам точно треба знати перший закон Паркінсона. Британський історик, журналіст і автор Сиріл Нортон Паркінсон придумав свій закон ще в середині XX століття. Вперше він з’явився в статті видання «Економіст» (The Economist) в 1955 році, і пізніше став основою для книги Закон Паркінсона.
Минуло майже 60 років, але актуальність цього закону про працю не пропаде ніколи, і на його основі цілком можна побудувати свою методику продуктивності.
Робота заповнює час, відпущений на неї.
Паркінсон мав повне право робити такі твердження — якийсь час він працював на державній службі в Британії і бачив, як працює механізм бюрократії. Там дотримуються принципу «працювати більше, а не краще».
Якщо ж розібрати перший закон Паркінсона, виходить, що якщо ви даєте собі тиждень на завдання, яке можна виконати за дві години, то завдання підлаштується під ваші запити і стане складним, саме щоб заповнити тиждень, яку ви на нього відвели.
Вихід: встановлювати саме той час, за який можна виконати завдання, і не більше.
Є одна ідея про закон Паркінсона: якщо ретельно спостерігати за кожним завданням, то людина буде витрачати на нього рівно стільки часу, скільки відведено, і якщо, наприклад, на завдання дали одну хвилину, воно спроститься настільки, що його можна буде зробити за цю хвилину. І це дійсно так.
Закон Паркінсона працює в негативному аспекті тільки тому, що люди звикли давати собі додатковий час на прості завдання. Іноді це робиться «на всяк випадок», щоб створити собі певний «буфер» часу, але частіше за все тому, що люди не уявляють, скільки займе те чи інше завдання. Ви здивуєтеся, наскільки швидко насправді можна виконати завдання, на які зазвичай йде по кілька годин.
Але не всі це зрозуміють і приймуть
Більшість співробітників, які заперечують неписане правило «працювати більше, а не краще», знають, що, незважаючи на високу ефективність, це не завжди вітається в компанії. У всьому винне така усталена думка: «Чим довше робиться робота, тим вище якість».
На щастя, зараз співробітники можуть дозволити собі працювати швидше без докорів з боку начальства. Просто вони можуть робити роботу швидше і займатися своїми справами, а роботодавці, вітають затягнуті дедлайни, взагалі не будуть знати, чим вони займаються.
Отже, основний принцип закону ви засвоїли, варто перейти до практичного застосування. Ось два способи, які допоможуть використовувати закон Паркінсона у вашому житті, робити всі справи зі свого списку швидше, а залишок робочого дня просто робити вигляд, що ви сильно зайняті.
До речі, не важливо, чи працюєте ви в офісі або будинку — поки ідея «працювати більше, а не краще» міцно засіла в головах, ви можете стати її жертвою, навіть якщо ніхто не моніторить вашу роботу та результати. Так давайте від неї позбавлятися.
Обігнати годинник
Створіть список справ і призначте реальне, на ваш погляд, час на кожне з них. Готове? А тепер скоротіть час кожне рівно на половину. Тепер головне — сприймати поставлені терміни, як реальні дедлайни. Уявіть, що це клієнти або начальник встановили вам такі терміни — їх не можна порушувати.
Можете задіяти чисто людська риса — любов до всякого роду змагань і азарт. Грайте з собою на час, виконуйте свої завдання так, як ніби граєте з суперником, хто швидше зробить, і забудьте про переконанні, що швидко зроблена робота виходить «тяп-ляп».
Це відмінний тест на з’ясування реальних строків для завдання. Для одних завдань терміни виявляться слушними, інші ви не встигнете, як би не старалися, але не варто відразу здаватися і повертати для них колишні дедлайни. Спробуйте призначити для них трохи більше часу, може бути, цей термін для їх виконання як раз десь посередині.
Якщо ви працюєте за комп’ютером, то можете встановити собі простенькі програми-таймери для відстеження часу на конкретне завдання. Це буде корисно, тому що наочно.
Знищуйте паразитів продуктивності
У кожного з нас знайдуться своєрідні паразити продуктивності — справи, на які йде багато часу, і які не приносять результату. Наприклад, перевірка e-mail або (не дай Бог), якісь сайти з приколами або паблики в соцмережах.
Замість того щоб за півгодини перевіряти свою електронку, виділіть на це 5 хвилин. Якщо ви готові поставити рекорд, взагалі залиште дві хвилини. І поки не зробите всі справи зі свого списку, навіть не думайте про соціальних мережах і розважальних сайтах.
В таких справах-паразитів, що віднімають багато часу, тільки 10% по підсумку виявляються корисними, а 90% — марною тратою цінного ресурсу. Наприклад, якщо ви дизайнер і вам треба почитати спеціалізовані сайти зі статтями, то 90% часу ви витратите на переходи по різних посиланнях, які марні для роботи, але просто цікаві саме для вас. На це буде окремий час після роботи, а зараз головне — знайти і прочитати саме те, що знадобиться.
Виділяючи на такі заняття мінімум часу, важливо визначити, що для вас має першорядне значення, а що не має взагалі ніякого. І не думайте, що через скороченого часу ви пропустите щось важливе — 5 хвилин зосередженості коштують більше, ніж півгодини розслабленого перегортання веб-сторінок або читання всіх e-mail.
Ви можете експериментувати з законом Паркінсона в будь-якій сфері життя, як на роботі, так і вдома. Знайдіть свої показники між «не вистачає часу» і «необхідний мінімум», і пам’ятайте, що ваша мета — добре зробити роботу за мінімальний час, а не зробити її «пофіг як», але як можна швидше.

Оціните статтю:

ЗАЯВКІ НА КРЕДИТ ЗАЛИШАЙТЕ В КОМЕНТАРЯХ: ВВЕДІТЬ СУММУ И СПОСІБ ЗВ'ЯЗКУ👇

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!
Далі >
Займ онлайн
4 9 #рейтинг 4 основан на 9 оценках
грн. 80000 Кредит на карту безкоштовно
Производитель: Кредит онлайн
Модель: 5
Заголовок отзыва от ,
#Минимальная оценка 4/ #Оценка пользователя 5звезд. /#Максимальная оценка
Кредит одобрен!