Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!

Дякуемо що завітали на наш сайт. Це кредитна дошка оголошень від частних кредиторів та кредитних брокерів по Україні онлайн. Для отримання займу або грошей в борг залишайте заявки на кредит під оголошеннями авторів та отримайте кошти без залогу та поручителів протягом 1 години готівкою або на Вашу карту онлайн любого банка.
Home / Бізнес / Якщо вам потрібно придумати назву для організації

Якщо вам потрібно придумати назву для організації

Критерії оцінки слова як імені для вашої фірми, переваги правильно підібраного назви.
У цій статті ми хочемо допомогти вам розібратися в тонкощах оцінки слова як імені для вашої фірми або компанії, а також розповімо про ті переваги, які ви отримаєте разом з грамотно підібраним назвою.
Отже, вам треба придумати назву для організації. Тут можна провести аналогію з вибором імені для дитини, оскільки ім’я, як і ім’я людини, в деякій мірі відображає характер і навіть долю. Гарне ім’я — це можливість виділитися. Більш того, у більшості людських імен є якесь йде в глибоку старовину значення, так як вважалося, що разом з іменем людина набуває якусь особливість. Тому цілком закономірно, що організація, як живий організм, буде наділена особистісними рисами і унікальним характером, що буде відображено в її імені. Крім того, хороше ім’я може працювати на благо компанії, збільшуючи її цінність, може сприяти комунікаційного процесу між організацією та її клієнтами і багато іншого.
Критеріїв оцінки імені досить багато, і зовсім не обов’язково, що назву вашої компанії зобов’язана їм відповідати. Знайомлячись з цими критеріями, ви зрозумієте, на що потрібно звернути увагу і що в якомусь випадку працює.
Як би те ні було, вони допоможуть вам заздалегідь продумати різні аспекти використання майбутнього імені.
Критерії оцінки імені
Ім’я повинно бути милозвучною
Розмірковуючи над ім’ям, врахуйте той факт, що слова, які важко прочитати, — важко запам’ятати. Тому намагайтеся вибирати ті назви, які будуть добре читатися і не будуть різати слух.
Ім’я повинно відображати зв’язок з реальною діяльністю компанії
Цей критерій може знадобитися в тому випадку, коли важливо відобразити в імені професійну належність чи рід діяльності компанії. Іноді це необхідно, а іноді цей фактор не відіграє великої ролі.
Часто, для встановлення зв’язку між іменем і бізнесом, в назвах використовуються слова, що говорять про діяльності організації. Проблема в тому, що в цьому випадку ви не будете оригінальні. Така ж ідея приходить в голову іншим бізнесменам, які працюють в цій категорії. Наприклад, на ринку нерухомості існує багато назв компаній, утворених від слова estate (нерухомість). Тут виникає дилема: використовуючи слово estate, ви збережете вказівка на рід діяльності організації, але втратите відмітну особливість, а якщо візьмете красиве, але не пов’язане з нерухомістю ім’я, то потрібно буде докласти додаткові зусилля, щоб асоціювати його з вашою компанією. Якщо проблему з ім’ям не можна подолати, то її можна обійти. Наприклад, ви можете спробувати знайти слова-синоніми або утворити нове слово від існуючого, але і тут існує ймовірність того, що хтось вже придумав все, що можна придумати з цієї тематики. Зробивши невеликий аналіз конкурентів, ви побачите шлях, яким треба рухатися: робити наголос у назві на професійну діяльність, або навпаки — відсторонитися від існуючих, і, тим самим, виділитися.
Ім’я має виражати індивідуальність компанії
В бажанні виділитися із загальної маси ми торкнулися поняття індивідуальності.
Навіщо потрібна індивідуальність? Індивідуальність — це те, що виділяє вас на тлі подібних. Вираз індивідуальності, а саме відмінне від інших назва — можливість виділитися і запам’ятатися. Тому ім’я повинно виділятися.
Зробити це можна по-різному. Це може бути просто красиве ім’я, або ж провокаційне і нестандартне, яскраве і образне. Індивідуальність може виражатися через те, що цінне для вас — професіоналізм, лідерство; або те, що буде цінувати споживач — якість, надійність, швидкість і т. п.
Зазвичай приступаючи до розробки імені ми вивчаємо цільову аудиторію, тобто тих людей, які будуть споживачами нового товару або послуги. Вивчивши свого споживача, ви зможете зрозуміти його бажання і очікування, а також визначити, яка особливість послужить найкращим вираженням індивідуальності вашої компанії в імені і як воно буде сприйнято.
Так, наприклад, у розробленому нами назві Prospera закладено слово з англійської мови — prosperity (процвітання). Ім’я характеризує саму організацію — як орієнтовану на процвітання, як власне, так і своїх клієнтів.
Ім’я повинно встановлювати комунікаційний процес
Ваша організація у своїй діяльності буде вести діалог зі споживачем.
У цьому комунікаційному процесі ім’я буде приймати безпосередню участь. Тому при виборі імені потрібно врахувати два моменти:
як ім’я буде вписуватися в комунікаційний процес (наприклад, важко пов’язати його зі слоганом, рекламним повідомленням);
ваше ім’я говорить споживачеві.
Іноді зустрічаються слова, які цікаві самі по собі, але при цьому погано вбудовуються в рекламне повідомлення. Тому на етапі розробки імені спробуйте пограти зі словом, для того щоб зрозуміти наскільки добре воно буде звучати в контексті слогану або рекламного звернення.
Тут варто згадати так звані «говорять» імена. Перевага таких назв у тому, що вони несуть в собі якесь повідомлення.
Ім’я повинно бути емоційним
Ім’я, що впливає на споживача на емоційному рівні, набуває велику для нього цінність, ніж нічого не значуще слово. Але, знову ж, не завжди і не для всіх компаній емоційний аспект може мати головне значення. Можливо, десь більш важлива добра репутація, а саме ім’я може і не нести емоційного забарвлення.
Ім’я повинно бути однозначним
Ім’я повинно однозначно сприйматися. Не варто використовувати назву, яка може бути вжито в негативній формі або виражати зв’язок з негативними діями або подіями, так як це буде викликати подив, а то й зовсім негативне ставлення до організації.
Щоб уникнути курйозів, рекомендуємо звернутися до словника і зробити перевірку назви на інших мовах. Наприклад, ваша організація працює з партнерами з декількох країн, і може вийти так, що прекрасно звучить російською мовою ім’я буде викликати посмішку на обличчі українських партнерів.
Звертаємо вашу увагу, що не потрібно плутати слова, що викликають неоднозначне розуміння, з грою слів, тобто словами, які володіють подвійним значенням. Якщо ж назву має подвійним значенням, але без негативного змісту — це навіть робить його більш цінним і цікавим, так як дає можливість вигідно використовувати таку перевагу.
Ім’я повинно бути коротким
Є таке правило, що назва має бути коротким і лаконічним. Безсумнівно, коротке ім’я легше запам’ятати. Але реальність така, що короткі і змістовні імена вже давно зайняті, тому не потрібно обмежувати себе словами, складаються з чотирьох або п’яти букв. Не варто також зловживати і використовувати надто довга назва. Максимум — два слова. Вибирайте золоту середину. Ну а якщо виходить вже зовсім довга назва з кількох слів, то спробуйте зробити з нього акронім або абревіатуру.

Оціните статтю:

ЗАЯВКІ НА КРЕДИТ ЗАЛИШАЙТЕ В КОМЕНТАРЯХ: ВВЕДІТЬ СУММУ И СПОСІБ ЗВ'ЯЗКУ👇

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!
Далі >
Займ онлайн
4 9 #рейтинг 4 основан на 9 оценках
грн. 80000 Кредит на карту безкоштовно
Производитель: Кредит онлайн
Модель: 5
Заголовок отзыва от ,
#Минимальная оценка 4/ #Оценка пользователя 5звезд. /#Максимальная оценка
Кредит одобрен!