Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!

Дякуемо що завітали на наш сайт. Це кредитна дошка оголошень від частних кредиторів та кредитних брокерів по Україні онлайн. Для отримання займу або грошей в борг залишайте заявки на кредит під оголошеннями авторів та отримайте кошти без залогу та поручителів протягом 1 години готівкою або на Вашу карту онлайн любого банка.
Home / Поради / Якщо платити по кредиту менше. Вигідно це

Якщо платити по кредиту менше. Вигідно це


			
	  	Если платить по кредиту меньше. Выгодно ли это

Що буде, якщо платити по кредиту менше, ніж обов’язковий мінімальний платіж за графіком? Ми вже не раз говорили на цю тему на сайті SpasFinans.ru в попередніх статтях, і зовсім нещодавно вийшла стаття: якщо платити по кредиту 200 грнлів подасть банк до суду. Приблизно теж можна відповісти на питання: якщо платити по кредиту менше, що буде.
Отже, якщо платити по кредиту менше, нічого не буде, в буквальному сенсі, нічого хорошого, як і поганого, втім, крім втрати власних коштів, яких тепер нема, це не обіцяє. Якщо немає можливості гасити кредит сумою, зазначеної в графіку, то моя Вам порада: краще не платите взагалі, не викидайте гроші на вітер. Адже банки не оцінять Вашого прагнення чесно виконати свій обов’язок, довести, що Ви – не кредитний шахрай і т. п. В кожному банку дуже добре налагоджена система по роботі з боржниками і дуже ретельно вони сортують позичальників на дві категорії.

Так ось потрапити в розряд боржників не складе праці, спробуйте всього лише пару разів поспіль пропустити чергові платежі. Всі! Ви потрапляєте в чорний список банку і їм вже абсолютно наплювати, навіть якщо Ви будете старанно вносити хоча б половину від необхідної суми.
Банку потрібно, щоб Ви платили рівно стільки, скільки вказано у графіку платежів, ні більше, ні менше, адже ні перше, ні друге їм не вигідно. Якщо позичальник платить менше покладеного, у банку виникають проблеми, а якщо платить більше – знову проблеми, адже при кожному частково достроковому погашенні доводиться перераховувати відсоток на залишок боргу банк знову втрачає свій потенційний дохід.
Отже, як ми вже не раз говорили, якщо платити по кредиту менше, банку це буде вигідно в принципі, хоч якісь гроші їм надходять, нехай не те, чого чекали, але є, та ще й штраф у будь-якому випадку нарахують.

А от кому ніяк не вигідно платити за кредитом менше, так це самому позичальникові, який, як я розумію, вже перейшов у розряд боржників.
Якщо платити по кредиту менше, Ви зовсім нічого не виграєте, крім того, що зможете заявити в суді, що про борг не забували, платити не відмовлялися і платили що могли. Але для цього можна платити і по 50 грнлів на місяць, щоб не дорого було, а не намагатися віддавати останнє з гаманця, аби банку догодити. Не попадете, повірте досвіду!
Якщо платити по кредиту менше, платіж все одно не буде зарахований, навіть якщо жодної копійки не вистачить, відповідно, борг у будь-якому випадку залишиться, і штрафи, як годиться, теж нарахують. Банк цим живе, банк цим живиться нашими з Вами штрафами, зайво виплаченими сумами, які нам називають, а ми мовчки платимо, лише б тільки в спокої залишили.
Так от, тут варто детальніше зупинитися. Немає грошей – не плати! Тільки не треба боятися того, що залякує банк. Хай ідуть в суд, а там вже і Ви вступите в свої права і заявіть власні вимоги, такі як, списання штрафів, завищених процентних ставок і т. п.

Якщо платити по кредиту менше, то банк так і не повернеться ніколи в суд, а термін позовної давності по кредиту так ніколи і не настане, тому краще живіть спокійно, чекайте суду, нікого і нічого не бійтеся, читайте поки поради боржникам на сайті SpasFinans.ru щоб бути готовим до будь-яких несподіванок, а от якщо суд відбудеться, тоді вже і почнете платити скільки зможете через судових приставів, але там вже можна, адже сума боргу буде фіксованою і нарахування відсотків і штрафів припиниться. Так що удачі і не платите по кредиту менше!

 

Якщо стаття “Якщо платити по кредиту менше” допомогла Вам, поділіться з друзями:

 

Автор: Ірина Кудряшова

Оціните статтю:

ЗАЯВКІ НА КРЕДИТ ЗАЛИШАЙТЕ В КОМЕНТАРЯХ: ВВЕДІТЬ СУММУ И СПОСІБ ЗВ'ЯЗКУ👇

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!
Далі >
Займ онлайн
4 9 #рейтинг 4 основан на 9 оценках
грн. 80000 Кредит на карту безкоштовно
Производитель: Кредит онлайн
Модель: 5
Заголовок отзыва от ,
#Минимальная оценка 4/ #Оценка пользователя 5звезд. /#Максимальная оценка
Кредит одобрен!