Надаемо кредит навіть з поганою кредитною істориею!
Цілодобово 24/7 Вся Україна 100% ,відправте заявку онлайн прямо зараз за 30 секунд безкоштовно!До 25 000грн!

Фамілія*:
Ім'я*:
Побатькові*:
Цель  кредита *:
Трудоустройство*:
Возраст*:
Телефон*: +38
Идентифікаційний код*            :
Місто* :
Сумма кредиту *           :

* обязательные поля
 

Отримали кредит - ЛАЙКНіТЬ!!

Home / Поради / Якщо платити по кредиту більше

Якщо платити по кредиту більше


			
	  	Если платить по кредиту больше

Ми вже не раз говорили про те, що, якщо платити по кредиту менше. Але питання про те, що, якщо платити по кредиту більше, також цікавить багатьох позичальників за кредитами. Сьогодні саме про це ми з Вами і поговоримо. Отже, кредит оформлений, виплати проводяться, і ось з’являється можливість платити за кредитом трохи більше, ніж щомісячний обов’язковий платіж. Позичальник поспішає внести всю інформацію, що з’явилася для цих цілей суму. Так триває кілька місяців поспіль. Позичальник радіє, що його борг зменшується і передчуває радість закінчення виплат. І ось, за його особистими підрахунками, кредит має бути погашений, позичальник дзвонить в банк, щоб переконатися в тому, що каторга його закінчилося, але на жаль! У відповідь він чує, що за кредитом ще платити і платити… Чому? дивується наш добросовісний позичальник. Ну як же, відповідають йому у відповідь, згідно з графіком погашення… Але я ж платив більше!?! А… Так, адже Ви не писали заяву про частковому достроковому погашенні кредиту, а грошики ваші благополучно на рахунку розміщені, нікуди не поділися, просто банк успішно ними користувався всі ці місяці, а відсотки Ваші такими і залишилися.

Так от, щоб не опинитися в подібній ситуації, вносити суми, що більше мінімального платежу необхідно правильно, ретельно спостерігаючи за кожним списанням і зменшенням боргу. Таке погашення кредиту, якщо платити по кредиту більше, називається частково достроковим і за законом, гасити кредит бпрольшими платежами може кожен охочий, але для цього потрібно не просто внести гроші на рахунок, а ще й написати в банк заяву про те, щоб сума була списана в рахунок частково дострокового погашення кредиту. Навіть якщо у Вашому банку скажуть, що така заява не потрібна, наполягайте на своєму, і заяву все ж віддайте під розпис. Відомі випадки, коли в банку переконують не писати подібних заяв, але сума зайво сплачених коштів не списується і відповідно, кредит на цю суму не зменшується. Хочу ще зазначити, що при частково достроковому погашенні кредиту можна вимагати або зменшення терміну виплати кредиту, або зменшення суми щомісячних платежів. При частково дострокове погашення кредиту кожного разу потрібно вимагати у банку новий графік платежів. Докладніше прочитайте статтю: Як правильно виплачувати кредит частково достроково.

 

 

Якщо стаття “Якщо платити по кредиту більше” допомогла Вам, поділіться з друзями:

 

Автор: Ірина Кудряшова

Оціните статтю:
1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще немає оцінок)
Loading...

2 коментарі

  1. потрібно кредит

  2. Я отримала позику через Валерія 0681946649

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Привіт шановні користувачі! Перш за все хочу подякувати за те що відвідали сайт!
Тут ви можете як отримати кредит онлайн без відмови цілодобово так і взяти гроші в борг безкоштовно без передоплат від приватних кредиторів, кредитних компаній і брокерів .Але будьте обережні часто під оголошення криються шахраї які вимагають передоплату і не видають в результаті кредит або обіцяних грошей. Також Вам пощастить і ви знайдете кредитора приватника це може бути теж небезпечно, брати кредит так як в результаті можете втратити більше ніж розраховували іноді навіть можна втратити квартиру або машину! Але вихід є! Рекомендуємо в першу чергу відправити одну заявку в кілька банків, це прорив !, це безпечно 100% і вигідно плюс дуже зручно без паперової тяганини достатньо заповнити та надіслати онлайн заявку це замет не більше 7 хвилин, в результаті ви отримаєте кредит іноді з доставкою додому , в середньому протягом 2-х днів! Навіть якщо Вам відмовляли в будь-якому ІНШОМУ банку, ймовірність отримання в Банку куди відправляємо заявку 97% МИ ЗНАЄМО ХТО ЗАРАЗ активно кредитують І ЗАЦІКАВЛЕНИЙ ВИДАТИ ВАМ КРЕДИТ
Заявка відправляється в Мікрофінансову організації. Ви можете отримати гроші двома способами на вибір: 1-Кредит на Вашу карту не виходячи з дому (скан-копії паспорта та підтвердження карти НЕ потрібно) або 2-кредит готівкою в найближчому відділенні.