Якщо платити по кредиту 200 грнлів подасть банк в суд


			
	  	Если платить по кредиту 200 грнлей подаст ли банк в суд

Питанням: еслі платити за кредитом 200 грнлів подасть банк до суду, задаються багато позичальників, які втратили можливість виплачувати борги за кредитами. Ми вже не раз порушували питання, для чого рекомендується платити хоча б 100 або 200 грнлів щомісяця. Багато інформації, пов’язаної з невиплатою боргів можна знайти на нашому сайті SpasFinans.ru.
Отже, якщо платити по кредиту 200 грнлів подасть банк до суду. Для тих, хто не читав попередні статті, нагадаю, що невеликі платежі, хоча б по 100 або 200 грнлів вносити регулярно за графіком платежів рекомендується лише з єдиною метою – щоб банк не зміг порушити проти боржника кримінальну справу. Адже якщо людина регулярно вносить хоч якусь суму, то це означає – він про борг пам’ятає, але платити йому просто нічим і він не відмовляється від своїх зобов’язань. Якщо ж цих платежів не вносити, то банк може наполягати на тому, щоб боржника визнали шахраєм.

Однак, навіть якщо платити по кредиту 200 грнлів, то це буде лише самоутешением, адже якщо банк захоче, то він і так буде наполягати на своєму. І звичайно ж, не дивлячись на оплату суми, навіть на 20 копійок менше суми щомісячного платежу позичальника все одно віднесуть до розряду боржників і будуть вести всі стандартні дії, які зазвичай застосовують у відношенні боржників. Якщо платити по кредиту 200 грнлів, це не врятує від дзвінків з банку, від морального тиску, від продажу боргу колекторському агентству, а отже і від суду. Але чи варто боятися суду, якщо стало нічим платити кредит? Може статися так, що суд стане для Вас, навпаки, вирішенням всіх проблем. Читайте: Чому банки не поспішають звертатися в суд.

Якщо проблема кредитного боргу у Вас надовго і виходу не видно, уважно прочитайте на сайті спасфинанс.ру поради боржникам і підготуйтеся до всіх несподіванок, які можуть Вас очікувати, як наприклад судовий наказ про стягнення заборгованості за кредитом.
Ну і якщо Вас цікавить питання: якщо платити по кредиту 200 грнлів подасть банк до суду, то тепер Ви знаєте, що піде, але не відразу, а для втіхи прочитайте ще і тому, варто чи боржника боятися кримінальної відповідальності.

Ну і в ув’язненні, скажу як завжди: не бійтеся відстоювати свої права, навіть якщо Вас будуть називати шахраєм, навіть якщо Вам будуть загрожувати, пам’ятайте, що на Вас чинять моральний тиск. Не піддавайтеся ніякої провокації і будьте впевнені, що нічого поганого Вам не зроблять, і навіть за рішенням суду з Вас не зможуть стягнути більше, ніж Ви реально зможете платити, тобто якщо навіть платити Ви будете хоча б по 200 грнлів!

 

 

Якщо стаття “Якщо платити по кредиту 200 грнлів подасть банк в суд” допомогла Вам, поділіться з друзями:

 

Автор: Ірина Кудряшова

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.