Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!

Дякуемо що завітали на наш сайт. Це кредитна дошка оголошень від частних кредиторів та кредитних брокерів по Україні онлайн. Для отримання займу або грошей в борг залишайте заявки на кредит під оголошеннями авторів та отримайте кошти без залогу та поручителів протягом 1 години готівкою або на Вашу карту онлайн любого банка.
Home / Бізнес / Який бізнес почати, якщо немає грошей і знань

Який бізнес почати, якщо немає грошей і знань

Який бізнес можна почати, якщо немає великого стартового капіталу, а також особливих навичок зразок уміння знімати і монтувати відео, писати програмні коди для мобільних додатків і робити дизайн сайтів? Це питання обговорюють користувачі дискусійного сервісу Quora, популярного в Кремнієвій долині. H&F перевів найбільш цікаві відповіді.
1. Спочатку знайдіть клієнтів
Ендрю Бернетт-Томсон, IT-консультант (Великобританія)
Я був в подібній ситуації, правда, мені було трохи простіше — я вмів писати програмний код. У вільний час (до і після) я писав ті програми, які зараз продаю онлайн. Замість того, щоб братися за «дивовижну річ, яку ніхто ніколи не робив», я вирішив поліпшити вже існуючий продукт. Можу сказати, що на старті 90% успіху потрібно забезпечити своїм потом, а 10% — навичками.
Засновник SnapInspect Сем Оувенс розповідав, як знайти ідею і продати її, поки програмний продукт ще не створений. Це приголомшливо — подивіться обов’язково. У пошуках ідеї він, зокрема, переглядав сайти про вакансії, щоб зрозуміти, які компанії наймають людей під час рецесії. Він питав місцевих бізнесменів, що вони найбільше ненавидять в своїй роботі, щоб вирішити їх проблему. Так, він з’ясував, що агенти з нерухомості не люблять складати оголошення (треба з’їздити на об’єкт, сфотографувати, повернутися в офіс, обробити фото, скласти опис і т. д.). Він запитав у них, чи хотіли б користуватися мобільним додатком, яке допомогло б їм редагувати фото на місці. Вони сказали: так. І навіть погодилися платити за нього. Потім він став питати, яким вони б хотіли бачити це додаток, уточнювати деталі. І в підсумку випустив затребуваний продукт. Якщо ти робиш те, що потрібно людям, продажу прийдуть. Але часто ти не знаєш, чого вони дійсно хочуть, тому спочатку потрібно знайти споживачів продукту, а потім братися за його розробку.
2. Почніть з послуг
Сандіп Чаутан, співробітник Intel (Мічіган)
Починайте з послуг. Навіть не думайте про випуск продукту — він вимагає більше грошей і часу (проходить від півроку до року з моменту впровадження до отримання грошей). І не треба говорити, що у вас немає ніяких навичок: для вигулювання собак має бути навик, для роботи нянею — теж. Не потрібно бути технарем, щоб говорити, що у вас є спеціальна кваліфікація, тому що вміння будувати відносини з людьми — це теж майстерність. З ним можна, наприклад, створити рекрутингове агентство. Знайдіть свою сильну сторону — це дуже важливо. Коли ви її знайдете, то зрозумієте, який вид послуг з її допомогою ви можете надавати. Не намагайтеся бути тим, ким ви не є.
3. Будьте простіше
Клейтон Хокенбери, бізнес-тренер
Мій перший бізнес почався з того, що я ходив по різних місцях і просив роботу. Мені було 10 років, і я почав підмітати тротуари перед магазинами. Я приходив у магазин і пропонував підмести тротуар. В результаті у мене було близько восьми точок. Багато крамарі доручали мені та іншу роботу за додаткову плату — я, приміром, мив машини. Не надто привабливий бізнес, але я заробляв більше, ніж міг витратити.
Мій друг почав чистити димоходи (тоді він був власником магазину). Тепер він заробляє $300 000 на рік, які він може витратити на оренду людей, які тямлять в чищенні тгрн більше, ніж він. Знову ж таки — це брудна робота, але я готовий був би зайвий раз помитися більш ніж за чверть мільйона доларів!
Можна вийти на вулицю і запитати людей, чого вони хочуть. Можна виривати бур’яни і стригти газони. До речі, багато мільярдери починали свій бізнес з таких послуг. Один з моїх улюблених прикладів: хлопець почав з того, що став рити эскаватором канави для прокладки каналізаційних тгрн, а відійшов від справ власником найбільшої в штаті компанії по установці басейнів.
4. Вчіться у процесі
Олександр Ривал Ронас, директор виробника ігор Balanced Worlds
Мені здається, що важко знайти ідеальну ідею для компанії, якщо ти відштовхуєшся від думки «що я можу робити». Замість цього варто думати про те, до чого у тебе лежить душа, тоді багато проблем починають знаходити рішення. У довгостроковій перспективі це призводить до успіху: ти працюєш, але не відчуваєш себе на роботі.
Подивіться на великих підприємців сучасності. Елон Маск не придумав ідею Space Travel, розмірковуючи про те, що він може собі дозволити. Він визначив, що він хоче робити, і почав працювати для реалізації своєї мрії (до речі, він ледь не збанкрутував в процесі!).
Моїм найкращим освітою було створення своєї компанії. Так що ви теж можете спробувати себе, наприклад, в e-commerce. Сайт на WordPress, через який можна приймати платежі, робиться безкоштовно і без залучення розробників. Місцеві жителі можуть запропонувати щось, що ви можете продавати. Якщо ви просто почнете діяти і вам пощастить, можливо, ви знайдете справу свого життя.
5. Готуйтеся до труднощів
Кріс Марк, засновник маркетингової
платформи Spokal
Можна розмістити оголошення про пошук роботи на порталах фрілансерів. Не просіть багато грошей і рвіть дупу, щоб ощасливити своїх замовників. Беріться за невеликі проекти, щоб виконання одного не займало сотню годин. Завдяки вдало виконаним замовленням ваш рейтинг на сайті буде зростати. Із зростанням репутації можна збільшувати і вартість послуг. Щоб отримати клієнтів поза платформи, почніть заводити з ними довгострокові партнерські відносини. І це тільки один шлях серед мільярда можливостей. Спочатку ви не створюєте бізнес, а просто знаходите роботу на себе, яка і залишиться такою, якщо ви не зробите наступний крок — не почнете наймати помічників.
Важливо пам’ятати, що вести свій бізнес набагато важче, ніж здається. Потрібно заздалегідь запитати себе: чи готові ви переживати важкі часи і боротися? Якщо ви відступаєте перед труднощами, краще знайдіть собі роботу за наймом.
6. Використовуйте знайомства
Гіл Эйал, підприємець з Нью-Йорка
Відповідь в самому питанні: якщо немає грошей і спеціальних навичок, краще не починати бізнес взагалі. Якщо у тебе багато грошей, ти можеш найняти кваліфікованого співробітника. Якщо у тебе висока кваліфікація, ти можеш знайти інвестора. Я б порадив знайти якусь справу за душі і вивчити його настільки, щоб стати експертом у цьому питанні, працюючи на якогось знаючої людини. Одного разу кваліфікація дозволить почати свій бізнес.
До речі, є речі, які не вимагають високої кваліфікації і грошей, щоб почати бізнес. Наприклад, можна використовувати власні зв’язки та знайомства.
7. Стати веб-дизайнером
Девід Сейдман, менеджер з антивірусним
програмами Microsoft
Навчитеся програмувати, вивчіть HTML5. Якщо у вас є відчуття стилю, вивчіть ще основи графічного дизайну. Це займе близько місяця. Створіть складний сайт для себе — заодно потренуєтесь. Потім станьте фріланс-веб-дизайнером. Вартість початку такого бізнесу прагне до нуля, якщо у вас є комп’ютер. А попит на такі послуги досить великий. Крім того, якщо у вас є ідея власного веб-сервісу або сайту, можна втілити її безкоштовно.
8. Не шукайте рад
Стен Хейвард, сценарист
Краще переформулювати питання:
1. Який бізнес краще почати без кваліфікації і грошей, на які я куплю непотрібні речі разом з людьми, які мені не подобаються, щоб одного разу сказати: «На що я витратив життя?»
2. Який бізнес краще почати без кваліфікації і грошей, щоб отримувати задоволення, спілкуватися з приємними мені людьми і заробляти на життя достатньо?
Зробивши вибір між цими двома пунктами, потрібно зрозуміти, які для цього є кошти, здібності і бажання. Якщо їх немає, нічого не вийде.
Ресурсами для створення бізнесу можуть бути гроші, чарівність, навички, кмітливість, освіченість, впевненість, зв’язку, надійність, друзі, лояльність, привабливість, місце розташування, досвід, мотивація, талант, лідерські якості, логіка і т. д.
Але якщо тобі дійсно потрібна порада, що робити в житті, ось він: не звертай уваги на все вищенаписане, ти все одно не зможеш це зробити. Якщо рада тобі не потрібен, просто перечитай, що я написав, і підтвердь, що ти це і так знаєш.

Оціните статтю:

ЗАЯВКІ НА КРЕДИТ ЗАЛИШАЙТЕ В КОМЕНТАРЯХ: ВВЕДІТЬ СУММУ И СПОСІБ ЗВ'ЯЗКУ👇

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!
Далі >
Займ онлайн
4 9 #рейтинг 4 основан на 9 оценках
грн. 80000 Кредит на карту безкоштовно
Производитель: Кредит онлайн
Модель: 5
Заголовок отзыва от ,
#Минимальная оценка 4/ #Оценка пользователя 5звезд. /#Максимальная оценка
Кредит одобрен!