Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!

Дякуемо що завітали на наш сайт. Це кредитна дошка оголошень від частних кредиторів та кредитних брокерів по Україні онлайн. Для отримання займу або грошей в борг залишайте заявки на кредит під оголошеннями авторів та отримайте кошти без залогу та поручителів протягом 1 години готівкою або на Вашу карту онлайн любого банка.
Home / Кредит / Які банки не перевіряють кредитну історію

Які банки не перевіряють кредитну історію

Якщо при отриманні позик раніше у громадян були проблеми з погашенням кредитів, то рано чи пізно вони зададуться питанням «Які банки не перевіряють кредитну історію?». Наявність у кредитній історії дані про несвоєчасне погашення заборгованості ставить під питання подальше співробітництво позичальника з кредитними організаціями. Чи є взагалі банки, які не дивляться на кредитну історію?!
Кредитні організації видають кошти в позику, а отже вони повинні перестрахувати себе від злісних неплатників і перевірити кредитну історію свого потенційного клієнта. У цій ситуації немає нічого поганого. Необхідно знати, кому Ви довіряєте фінансові кошти. Надання позик тримається на трьох засадах – терміновість надання, платність і зворотність. У ситуації, коли один з принципів перестає дотримуватися, у кредитної організації можуть з’явитися збитки, а вони ж працюють і існують не для збитків.

Перевірка фінансовими установами кредитних історій почалася в 2008 році. До цього часу ніхто не задавався питанням – які банки не перевіряють кредитну історію. Але чому раніше банки не перевіряли кредитні історії позичальників, а зараз перевіряють? Чому раніше кредити роздавалися практично всім і банків не лякало можливість не повернення коштів вчасно!? Все просто, завелося безліч шахраїв, які брали кредити, а потім безслідно пропадали, банки почали нести серйозні збитки, що змусило їх задуматися про перевірку кредитних історій.
На сьогоднішній день досить важко знайти такий банк, який не перевіряє кредитні історії. Та й чи є такі банки, які не перестраховують себе і не перевіряють кредитну історію позичальника!? Більшість банків прагне перевірити кредитну історію свого потенційного клієнта, але адже без Вашої письмової згоди вони не зможуть цього зробити, тому тут Вам варто вирішувати погодитися дати банку на перевірку свої дані або піти на ризик і відмовитися, в разі чого Ви можете отримати негайну відмову у видачі кредиту.

Зараз є банки, які не перевіряють кредитну історію позичальника, у більшості випадків – це банки спеціалізуються на видачі мікро позик або експрес кредитів. Якщо на оцінку позичальника у банку йде не більше 20 хвилин, то заглянути в Вашу кредитну історію банку точно не вдасться встигнути. Найчастіше у Вас є можливість отримати товарний кредит на торговій точці або мікро позику, під великі відсотки.
Якщо ситуація безвихідна, Ви цілком можете відкрити в банку, умови кредитування якого Вам здаються найбільш вигідними, депозитний рахунок. Щомісяця вкладайте на рахунок гроші, що послужить для банку сигналом для переведення Вас до лав позитивних клієнтів. Через три – чотири місяці Ви можете спробувати оформити кредит у цьому банку.

 

 

Якщо стаття “Які банки не перевіряють кредитну історію?” Вам допомогла, поділіться з друзями:

 

Автор: Олексій Воронов, спеціально для сайту SpasFinans.ru Copyright ©.

Оціните статтю:

ЗАЯВКІ НА КРЕДИТ ЗАЛИШАЙТЕ В КОМЕНТАРЯХ: ВВЕДІТЬ СУММУ И СПОСІБ ЗВ'ЯЗКУ👇

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!
Далі >
Займ онлайн
4 9 #рейтинг 4 основан на 9 оценках
грн. 80000 Кредит на карту безкоштовно
Производитель: Кредит онлайн
Модель: 5
Заголовок отзыва от ,
#Минимальная оценка 4/ #Оценка пользователя 5звезд. /#Максимальная оценка
Кредит одобрен!