Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!

Дякуемо що завітали на наш сайт. Це кредитна дошка оголошень від частних кредиторів та кредитних брокерів по Україні онлайн. Для отримання займу або грошей в борг залишайте заявки на кредит під оголошеннями авторів та отримайте кошти без залогу та поручителів протягом 1 години готівкою або на Вашу карту онлайн любого банка.
Home / Поради / Як знайти хорошого адвоката за кредитами

Як знайти хорошого адвоката за кредитами


			
	  	Как найти хорошего адвоката по кредитам

Як би ми не мріяли про життя без турбот і проблем, на жаль, не завжди все справи йдуть у нас гладко, чітко і так, як нам цього хочеться. Питання кредитування в цьому не виняток. Всякий раз при оформленні кредиту кожен позичальник сподівається, що все пройде ідеально, кредит буде погашений чітко в строк, а то й раніше, договір буде закритий і всі будуть щасливі. На жаль! Такий хід подій буває в реальності дуже і дуже рідко. Дуже часто кредитні спори доводиться вирішувати тільки в судовому порядку, так як мирне врегулювання результатів не приносить.

Ситуацій, в яких доводиться вирішувати питання між банком і клієнтом банку всіх не перерахувати, та й не потрібно це нам зараз. Яким би не був привід звернення банку або самого клієнта в суд, проблему потрібно вирішувати, а тому і питання про юридичну допомогу у народу стає все більш затребуваним.
Але так як судова практика у таких спорах ще не дуже широка, мало юристів мають досвід вирішення питань кредитування та інших спорів з банками. Мало адвокатів, які займалися б тільки конкретно цими питаннями, саме з цієї причини люди програють в судах часом саме виграшна справа, май вони своїм представником досвідченого на той момент адвоката.

Отже, давайте постараємося зрозуміти, як все-таки знайти саме того адвоката за кредитами, який вирішить питання на вашу користь гарантовано, кому довірити свого рішення фінансового питання, адже саме від адвоката та його компетенції буде залежати – ви втратите свої фінанси після рішення суду, або ж навпаки, залишитеся ще й в плюсі.
Не варто звертатися в адвокатську контору лише тому, що вона знаходиться поряд з вашим будинком або роботою. Не вибирайте також адвоката, виходячи із суми його гонорару. Знайдіть саме того, який зможе вам допомогти. Допомогти, а не просто бути присутнім у судовому процесі. Так, на жаль, буває і таке.

Як знайти адвоката за кредитами?

Для початку пошуку або в довіднику свого міста всіх адвокатів, які займаються кредитними питаннями. Складіть для себе список з іменами і номерами телефонів.
Потім виділіть спеціальний час, щоб в спокійній обстановці обдзвонити всіх адвокатів зі списку. Перед цим складіть на папері питання, які будете задавати адвокату.
З’ясуйте, чи є у адвоката практика представництва саме по спорах з банками, який відсоток виграних справ, які гарантії може дати адвокат конкретно по вашому питанню, тобто чи впевнений він, що у вашому питанні не буде 100-відсоткового провалу.
Багато адвокати не дають ніяких конкретних гарантій, але при цьому відразу вимагають свої послуги оплатити. І досить рідко можна зустріти адвоката, який бере свій винагороду лише у разі позитивного рішення суду на вашу користь.

 

Останнім часом стали з’являтися громадські організації, що надають послуги з захисту прав споживачів і все частіше вони беруться допомогти у вирішенні питання з банками по поверненню незаконно виплачених комісій, штрафів, пені, включаючи ще й моральну компенсацію. Не варто залишати без уваги такі організації, так вони працюють, по-перше, саме по потрібній темі, по-друге, безкоштовно. Свою винагороду вони отримують від банку, так як найчастіше справи в суді виграють, а за законом відповідач зобов’язаний виплатити вашому представнику 50% від суми, яка буде призначена для виплати вам. Очевидно, що такі представники будуть більше зацікавлені у вашій перемозі, ніж адвокат, гонорар якого вже лежить у нього в кишені.
Тут вже вирішувати тільки вам звернутися до адвоката за гроші або звернутися в громадську організацію по захисту прав споживачів безкоштовно. Ні в першому, ні в другому випадку гарантії вам ніхто не дасть, тому що все буде залежати тільки від позиції судді. Але приймаючи рішення, пам’ятайте, що адвокати здебільшого ведуть справи за всіма статтями закону, а профільні організації займаються саме тими питаннями, які необхідно вирішувати вам, як споживачеві. Тому я б рекомендувала звертатися в громадські організації, якщо вам потрібно повернути незаконно виплачені кошти або вирішити питання незаконних дій з боку банку. Але якщо питання більш складне і вимагає юридичної підготовки, то тоді, звичайно ж, краще заплатити професійного адвоката, до пошуку якого поставтеся з максимальною серйозністю.

 

Краще всього звертатися до адвокатів, які порекомендують ваші близькі або друзі, які вже користувалися послугами цього адвоката. Або можна пошукати відгуки про роботу адвоката на незалежних інтернет-ресурсах, так як довіряти відгукам на особистому сайті адвоката не варто. Але зате варто звернути увагу на розділ «портфоліо» на сайті адвоката. Деякі з них розміщують на своїх сайтах відскановані копії рішень суду, з якими можна ознайомитися і зробити про адвоката відповідний висновок.
У будь-якому випадку, будьте гранично уважні в пошуках адвоката з кредитних питань. Як завжди, бажаю всім перемог над фінансовими проблемами і успішного виходу із тупикової ситуації!

 

Автор: Ірина Кудряшова, спеціально для сайту spasfinans.ru. При копіюванні активне посилання на дану сторінку обов’язкова.

Якщо ця стаття Вам допомогла, будь ласка, поділіться посиланням в соц.мережах, щоб більше людей змогли прийти на наш сайт і дізнатися про законні права боржників за кредитом.

 

Оціните статтю:

ЗАЯВКІ НА КРЕДИТ ЗАЛИШАЙТЕ В КОМЕНТАРЯХ: ВВЕДІТЬ СУММУ И СПОСІБ ЗВ'ЯЗКУ👇

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!
Далі >
Займ онлайн
4 9 #рейтинг 4 основан на 9 оценках
грн. 80000 Кредит на карту безкоштовно
Производитель: Кредит онлайн
Модель: 5
Заголовок отзыва от ,
#Минимальная оценка 4/ #Оценка пользователя 5звезд. /#Максимальная оценка
Кредит одобрен!