Вам схвалений кредит до 5000 грн.✅ Онлайн кредит на карту без відмови Цілодобово 27 / 7.На банківську карту України. Позику терміново без перевірок особистий рахунок швидко і моментально! Так! Ні відсотків, ні комісій! Позика в 5000 гривень - безкоштовно! Цілодобово 24/7! Надішліть заявку онлайн прямо зараз 30 сек. безкоштовно!

Введіть сумму:
...
Отримали кредит - ЛАЙКНіТЬ!

Home / Статті / Як зменшити свій борг?

Як зменшити свій борг?

Как уменьшить свой долг?

При розробці детального плану погашення можна зменшити борг по кредиту. Виплата боргу, в значній мірі залежить від того, яка сума заборгованості, і скільки готові пожертвувати на погашення. Ліквідації заборгованості є тривалим процесом, і ви не повинні очікувати швидких результатів. Необхідно розробити реальний план, впровадити його в дію, і ваші борги зникнути.

Рекомендації по зменшенню боргів

  • 1. Перегляньте всі договори на кредити, потім запишіть свої борги і залишки в електронну таблицю. Всі повірте, підрахуйте підсумки, треба знати точну суму заборгованості.
  • 2. Прорахуйте всі витрати, щоб бачити, куди йдуть гроші. Перевірте виписки з банківських рахунків, виписки по кредитній карті протягом місяця і задумайтеся про те, скільки витрачати в місяць на непередбачені витрати, на додаткові послуги, такі як магазини, кафе, ресторани і відпочинок.
  • 3. Значно скоротите витрати, щоб зменшити свої борги. Чим менше витрачаєте грошей, тим більше можна використовувати коштів на ліквідацію заборгованості. Зменшуйте щомісячні другорядні витрати. Наприклад, частих відвідувань кафе і ресторанів і платних щоденних обідів, постарайтеся вечеряти в ресторані тільки один раз в тиждень, а з дому приносити обіди на роботу.
  • 4. Збільшення розрахунків з кредиторами за кредитами. Для скорочення заборгованості, необхідно збільшити суму платежів по кредитах або збільшити частоту оплат. Якщо мінімальна сума по кредитній карті становить 200 гривень на місяць, відправте кредитору 400 або 500 гривень для погашення боргу. Розгляньте варіант оплати за допомогою кредитної картки в два рази в місяць для швидкого зменшення боргу.
  • 5. Обговоріть з кредиторами питання зменшення процентної ставки. Підрахуйте, скільки могли б оплачувати кожен місяць із зменшеною процентною ставкою по кредитній картці. Процентна ставка впливає на те, як швидко зможете зменшити борг. Своєчасно сплачуйте платежі за відсотками та не допускайте прострочених платежів по кредиту.

Рада та попередження

Прострочені платежі або неплатежі можуть призвести до збільшення відсоткової ставки, які можуть сповільнити зусилля на погашення вашого боргу.

Оціните статтю:
1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще немає оцінок)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Привіт шановні користувачі! Перш за все хочу подякувати за те що відвідали сайт!
Тут ви можете як отримати кредит онлайн без відмови цілодобово так і взяти гроші в борг безкоштовно без передоплат від приватних кредиторів, кредитних компаній і брокерів .Але будьте обережні часто під оголошення криються шахраї які вимагають передоплату і не видають в результаті кредит або обіцяних грошей. Також Вам пощастить і ви знайдете кредитора приватника це може бути теж небезпечно, брати кредит так як в результаті можете втратити більше ніж розраховували іноді навіть можна втратити квартиру або машину! Але вихід є! Рекомендуємо в першу чергу відправити одну заявку в кілька банків, це прорив !, це безпечно 100% і вигідно плюс дуже зручно без паперової тяганини достатньо заповнити та надіслати онлайн заявку це замет не більше 7 хвилин, в результаті ви отримаєте кредит іноді з доставкою додому , в середньому протягом 2-х днів! Навіть якщо Вам відмовляли в будь-якому ІНШОМУ банку, ймовірність отримання в Банку куди відправляємо заявку 97% МИ ЗНАЄМО ХТО ЗАРАЗ активно кредитують І ЗАЦІКАВЛЕНИЙ ВИДАТИ ВАМ КРЕДИТ
Заявка відправляється в Мікрофінансову організації. Ви можете отримати гроші двома способами на вибір: 1-Кредит на Вашу карту не виходячи з дому (скан-копії паспорта та підтвердження карти НЕ потрібно) або 2-кредит готівкою в найближчому відділенні.