Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!

Дякуемо що завітали на наш сайт. Це кредитна дошка оголошень від частних кредиторів та кредитних брокерів по Україні онлайн. Для отримання займу або грошей в борг залишайте заявки на кредит під оголошеннями авторів та отримайте кошти без залогу та поручителів протягом 1 години готівкою або на Вашу карту онлайн любого банка.
Home / Статті / Як зменшити свій борг?

Як зменшити свій борг?

Как уменьшить свой долг?

При розробці детального плану погашення можна зменшити борг по кредиту. Виплата боргу, в значній мірі залежить від того, яка сума заборгованості, і скільки готові пожертвувати на погашення. Ліквідації заборгованості є тривалим процесом, і ви не повинні очікувати швидких результатів. Необхідно розробити реальний план, впровадити його в дію, і ваші борги зникнути.

Рекомендації по зменшенню боргів

  • 1. Перегляньте всі договори на кредити, потім запишіть свої борги і залишки в електронну таблицю. Всі повірте, підрахуйте підсумки, треба знати точну суму заборгованості.
  • 2. Прорахуйте всі витрати, щоб бачити, куди йдуть гроші. Перевірте виписки з банківських рахунків, виписки по кредитній карті протягом місяця і задумайтеся про те, скільки витрачати в місяць на непередбачені витрати, на додаткові послуги, такі як магазини, кафе, ресторани і відпочинок.
  • 3. Значно скоротите витрати, щоб зменшити свої борги. Чим менше витрачаєте грошей, тим більше можна використовувати коштів на ліквідацію заборгованості. Зменшуйте щомісячні другорядні витрати. Наприклад, частих відвідувань кафе і ресторанів і платних щоденних обідів, постарайтеся вечеряти в ресторані тільки один раз в тиждень, а з дому приносити обіди на роботу.
  • 4. Збільшення розрахунків з кредиторами за кредитами. Для скорочення заборгованості, необхідно збільшити суму платежів по кредитах або збільшити частоту оплат. Якщо мінімальна сума по кредитній карті становить 200 гривень на місяць, відправте кредитору 400 або 500 гривень для погашення боргу. Розгляньте варіант оплати за допомогою кредитної картки в два рази в місяць для швидкого зменшення боргу.
  • 5. Обговоріть з кредиторами питання зменшення процентної ставки. Підрахуйте, скільки могли б оплачувати кожен місяць із зменшеною процентною ставкою по кредитній картці. Процентна ставка впливає на те, як швидко зможете зменшити борг. Своєчасно сплачуйте платежі за відсотками та не допускайте прострочених платежів по кредиту.

Рада та попередження

Прострочені платежі або неплатежі можуть призвести до збільшення відсоткової ставки, які можуть сповільнити зусилля на погашення вашого боргу.

Оціните статтю:

ЗАЯВКІ НА КРЕДИТ ЗАЛИШАЙТЕ В КОМЕНТАРЯХ: ВВЕДІТЬ СУММУ И СПОСІБ ЗВ'ЯЗКУ👇

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!
Далі >
Займ онлайн
4 9 #рейтинг 4 основан на 9 оценках
грн. 80000 Кредит на карту безкоштовно
Производитель: Кредит онлайн
Модель: 5
Заголовок отзыва от ,
#Минимальная оценка 4/ #Оценка пользователя 5звезд. /#Максимальная оценка
Кредит одобрен!