Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!

Дякуемо що завітали на наш сайт. Це кредитна дошка оголошень від частних кредиторів та кредитних брокерів по Україні онлайн. Для отримання займу або грошей в борг залишайте заявки на кредит під оголошеннями авторів та отримайте кошти без залогу та поручителів протягом 1 години готівкою або на Вашу карту онлайн любого банка.
Home / Статті / Як збільшити свій кредитний ліміт?

Як збільшити свій кредитний ліміт?

Как увеличить свой кредитный лимит?

Якщо у вас є кредитна картка або овердрафт, і ви хочете збільшити ваш кредитний ліміт, як ви можете це зробити? У цьому посібнику розглядається, що можна зробити, щоб збільшити свій ліміт і, що більш важливо, чи потрібно це чи ні.

Ваш кредитний ліміт

Коли ви подаєте заяву на кредитну карту, ви не знаєте, яким буде кредитний ліміт, хоча кредитор може встановлювати певний максимум для нових клієнтів.

Якщо вас не влаштовує ваш кредитний ліміт, ви можете отримати більш високий межа від банку-емітента кредитних карт. Однак, якщо ви перевищите ліміт по картці або пропустити які-небудь платежі, банк вам відмовить. Крім того, ви зіпсуєте вашу кредитну історію, що може вплинути на можливість отримати кращі кредитні умови в іншому банку.

Поліпшите ваш кредитний рейтинг

Якщо ви хочете, щоб ваш кредитор збільшив суму, яку ви можете взяти, ви повинні максимально об’єктивно розглянути вашу кредитоспроможність. Вони не збільшать вам ліміт, якщо не будуть упевнені, що ви не зможете собі дозволити здійснювати виплати в повному обсязі.

Кредитори вирішують, чи ви будете відповідним клієнтом, дивлячись на вашу кредитну історію і в багатьох випадках проводять оцінку платоспроможності, а також інші перевірки.

Перш ніж зробити якісь кроки, щоб збільшити суму, яку ви можете позичити, вам потрібно бути упевненим, що це по силам для вас. Ось те, що вам потрібно обміркувати.
Переконайтеся, що ви можете собі це дозволити. Всякий раз, коли ви розглядаєте збільшення своїх боргів, вам необхідно виробити план погашення, який ви зможете осилити.

Варто задуматися про те, чому ви хочете збільшити суму, яку ви можете взяти. На це повинні бути якісь цілком розумні причини, але це також може бути сигналом того, що ви збільшуєте свої борги.

Якщо ваші витрати раптово зросли, тоді це була б гарна ідея, щоб збільшити ваш кредитний ліміт, щоб уникнути проблем з грошовими потоками. Втім, можливо, ви боретеся, щоб задовольнити всі ваші витрати, включаючи погашення боргів. Якщо це так, то збільшення кредитного ліміту, не найкраща ідея, так як в дійсності ви тільки погіршить проблему.

У такому випадку важливо діяти якомога швидше, щоб вчасно зупинитися і не збільшити рівень боргів, з якими ви не можете розплатитися.

Оціните статтю:

ЗАЯВКІ НА КРЕДИТ ЗАЛИШАЙТЕ В КОМЕНТАРЯХ: ВВЕДІТЬ СУММУ И СПОСІБ ЗВ'ЯЗКУ👇

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!
Далі >
Займ онлайн
4 9 #рейтинг 4 основан на 9 оценках
грн. 80000 Кредит на карту безкоштовно
Производитель: Кредит онлайн
Модель: 5
Заголовок отзыва от ,
#Минимальная оценка 4/ #Оценка пользователя 5звезд. /#Максимальная оценка
Кредит одобрен!