Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!

Дякуемо що завітали на наш сайт. Це кредитна дошка оголошень від частних кредиторів та кредитних брокерів по Україні онлайн. Для отримання займу або грошей в борг залишайте заявки на кредит під оголошеннями авторів та отримайте кошти без залогу та поручителів протягом 1 години готівкою або на Вашу карту онлайн любого банка.
Home / Поради / Як захистити доходи від стягнення

Як захистити доходи від стягнення


			
	  	Как защитить доходы от взыскания

Вітаю Вас, дорогий читачу! Не так давно ми говорили про те, які стягнення на майно боржника можуть бути застосовні в тому випадку, якщо банк звернеться до суду за захистом своїх інтересів і рішення суду буде передано судовим приставам-виконавцям. Отже, одним із способів стягнути з Вас заборгованість може стати звернення стягнень на Ваші особисті фінанси, якими можуть бути заощадження на банківських рахунках або будь-офіційно підтверджений джерело доходу.
Одним з найбільш уразливих для стягнення доходів може стати, природно, біла зар.плата боржника. Навіть якщо Ви особисто не повідомте пристава про місце своєї роботи, він без праці зможе це з’ясувати самостійно. Запит в Пенсійний фонд допоможе дізнатися всі подробиці про Вашого роботодавця, який чесно сплачує всі необхідні відрахування на своїх співробітників. І що ж буде в цьому випадку? Судовий пристав-виконавець зможе стягувати через бухгалтерію Вашої компанії-роботодавця 50% Вашого доходу щомісяця. Ну і як же захистити свої фінанси від такого стягнення і чи можна це зробити взагалі? Напевно, це питання хвилює кожного боржника задовго до порушення судової справи. І це правильно. Варто заздалегідь передбачити всі варіанти і убезпечити себе і свою сім’ю від повного краху, адже ситуація і без того залишає бажати кращого.

Ну що тут можна порадити. Звичайно ж, безвихідних ситуацій не існує. І дане питання не виняток. Можна підготуватися і до такого повороту подій, максимально захистивши свої доходи від бажаного «грабежу». В першу чергу, якщо у Вас є неповнолітні діти, то Ваш чоловік або дружина, можуть звернутися до суду з заявою про стягнення з Вас аліментів на дітей. Це можна зробити, навіть перебуваючи в законному шлюбі. На кожну дитину за законом стягують 25% від суми Вашого доходу. А якщо дітей двоє – 30%, на трьох дітей і більше, відповідно, відсоток буде ще вище – половина заробітку батька.

За законом з боржника можна стягнути не більше 50% від загального доходу, на всіх стягувачів. За рішенням суду сума може бути зменшена або збільшена. А це означає, що якщо Ви будете виплачувати аліменти, наприклад, 30%, то судовий пристав зможе стягнути на користь банку 20%, і так далі. Виконавчий лист про стягнення з Вас аліментів буде знаходитися у того ж пристава, який буде займатися справою про стягнення на користь банку, а аліменти стоять в першій черзі по стягненню з боржника, ну а борги за кредитами стоять на останньому місці. Саме з цієї причини, кредиторам доведеться задовольнятися лише тією частиною 50% Вашого доходу, яка залишиться після стягнення аліментів.
Ну і це ще не все, якщо Ваші діти вже дорослі або поки ще немає дітей, але є батьки пенсійного віку, то вони також можуть звернутися про стягнення з Вас аліментів та стягнення на їх користь будуть також першочерговим завданням.

Ну а для тих, кому такі варіанти не підходять з якихось причин, можу дати ще таку пораду. Можна домовитися з роботодавцем про офіційне працевлаштування на Ваше місце, наприклад, Вашого тата чи дядька або брата, дружини, чоловіка, кого завгодно. Тобто, інший людина влаштована офіційно, а працюєте Ви і зарплату отримуєте теж Ви. Не всі керівники, природно, на це погодяться, але якщо Ви є цінним співробітником, то можуть піти на зустріч.

Також можна домовитися з начальством про те, щоб Вам офіційно стали платити меншу суму, а решту віддавали, як мовиться, «в конверті».
Ну і ще, спробуйте поговорити з начальником, розкажіть про свої проблеми, попросіть про допомогу. І якщо Ви, як я вже сказала, співробітник досвідчений і цінний, за Вас керівництво буде боротися і зможе запропонувати свої варіанти, наприклад, навіть надати Вам безпроцентну позику на погашення боргів.

Коли у нас були проблеми з погашенням боргів за кредитами, мій чоловік прийшов до начальника із заявою про звільнення, вирішивши підшукати іншу роботу, більш оплачувану. Начальник, природно, поцікавився про причину. Чоловік все чесно розповів. І знаєте що? Моєму чоловікові запропонували підвищення зар.плати і позику без відсотків для погашення всіх боргів.

Ніхто не знає, чого чекати від завтрашнього дня, а тому думайте про майбутнє заздалегідь і намагайтеся захистити свої фінанси вчасно.

 

Автор: Ірина Кудряшова, спеціально для сайту spasfinans.ru. При копіюванні активне посилання на дану сторінку обов’язкова.

 

Якщо ця стаття Вам допомогла, будь ласка, поділіться посиланням в соц.мережах, щоб більше людей змогли прийти на наш сайт і дізнатися про законні права боржників за кредитом.

 

 

 

 

 

Оціните статтю:

ЗАЯВКІ НА КРЕДИТ ЗАЛИШАЙТЕ В КОМЕНТАРЯХ: ВВЕДІТЬ СУММУ И СПОСІБ ЗВ'ЯЗКУ👇

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!
Далі >
Займ онлайн
4 9 #рейтинг 4 основан на 9 оценках
грн. 80000 Кредит на карту безкоштовно
Производитель: Кредит онлайн
Модель: 5
Заголовок отзыва от ,
#Минимальная оценка 4/ #Оценка пользователя 5звезд. /#Максимальная оценка
Кредит одобрен!