Вам схвалений кредит до 5000 грн.✅ Онлайн кредит на карту без відмови Цілодобово 27 / 7.На банківську карту України. Позику терміново без перевірок особистий рахунок швидко і моментально! Так! Ні відсотків, ні комісій! Позика в 5000 гривень - безкоштовно! Цілодобово 24/7! Надішліть заявку онлайн прямо зараз 30 сек. безкоштовно!

Введіть сумму:
...
Отримали кредит - ЛАЙКНіТЬ!

Home / Бізнес / Як заробити на своєму сайті.

Як заробити на своєму сайті.

Способи монетизації сайту.
Представляємо Вашій увазі декілька основних, перевірених часом способів заробітку на своїх сайтах.
Способи заробітку на сайті:
1) Контекстна реклама
2) Біржі посилань
3) Біржі оглядів і статей
4) Банерна реклама
5) Файлообмінні системи
6) Партнерські програми
7) Прямі рекламодавці
А тепер давайте розглянемо їх більш детально:
1. Заробіток на контекстній рекламі
Досить поширеним способом заробітку на сайтах є контекстна реклама. Суть її проста — у статтях розміщуються посилання на сторонні ресурси, однак рекламний текст повністю або частково відповідає тематики статті. Заробіток на контекстній рекламі здійснюється з коштів рекламодавця, який платить за кількість переходів по рекламному посиланню, також власник ресурсу, на якому контекстну рекламу, отримує певну суму за кількість кліків унікальних користувачів. Суму, яку принесе такий заробіток на сайті можна підрахувати, враховуючи відсоток, який утримує система контекстної реклами за посередництво. Цей відсоток визначений самою системою, оскільки рекламодавець і веб-майстер знаходять один одного саме там.
На сьогоднішній день, заробіток на контекстній рекламі є найбільш престижним видом заробітку в інтернеті. Рівень вимог до сайтів у систем, що забезпечують даний вид заробітку, досить високий, що ставить ресурси, зареєстровані у цих системах, на порядок вище сайтів, які зареєструватися в системі, не можуть із-за невідповідності вимогам системи. Багато називають заробіток на контекстній рекламі найбільш легальним і престижним заробітком в інтернеті.
Найпопулярніші системи контекстної реклами:
— Яндекс.Директ.
— Begun (Бігун).
— Google Эдсенс (Гугл Эдсенс).
2. Заробіток на біржах посилань
Монетизація сайту за допомогою бірж посилань з автоматичним розміщенням — це досить простий і нетрудомісткий процес. Фактично, біржі посилань дозволяють здійснити мрію — людині не треба нічого робити, а гроші будуть надходити на його рахунок. Розглядаючи способи монетизації сайту, можна сміливо заявити, що біржі посилань — це, найчастіше, найбільш прибутковий спосіб заробітку в інтернеті.
Заробіток на біржах посилань з автоматичним розміщенням здійснюється наступним чином: власник того чи іншого сайту реєструється в системі, отримує спеціалізований код, який він зобов’язаний розмістити на своєму ресурсі. Далі веб-майстер визначає місце на сторінках сайту, де розміщуватимуться рекламні посилання і починає одержувати прибуток. Гроші щодня надходять на рахунок власника сайту, переписуючись з рахунку рекламодавця. Біржа, само собою, утримує з цих грошей комісійні збори за посередництво.
Адміністрація біржі також бере на себе обов’язки по стеженню за коректністю розміщення посилань та правильністю грошових розрахунків. Заробіток на біржах посилань залежить від багатьох факторів, серед яких індексація сторінки пошуковими системами, показники ТІЦ і PR сторінки і сайту в цілому, рівень вкладеності конкретної сторінки та інші.
3. Заробіток на біржах статей
Заробіток на сайті можна здійснювати і через такі сервіси, як біржі статей і оглядів. Монетизація сайту за допомогою таких бірж дещо відрізняється від вищеописаних способів заробітку. Посилання, що розміщуються за допомогою бірж статей та оглядів, окружаются великою кількістю тексту і мають статус вічних, тобто розміщуються на сторінці на постійній основі, що робить їх більш або менш природними для людського ока, не відштовхують від сторінки і є вкрай привабливими для рекламодавців.
Заробіток на біржах статей більш трудомісткий, але ціни на розміщені посилання значно вище.
4. Заробіток на банерних мережах
Заробіток на сайті за допомогою вищеописаних методів можна здійснювати спільно один з одним і з розміщенням банерної реклами. Банерні мережі пропонують рекламодавцям ефективну розкрутку їх проектів за допомогою розміщення банерів на сторонніх веб-сайтах. Способи монетизації сайту на продаж місця на сайті під банерну рекламу вкрай популярні в інтернеті. Вартість кліка по банеру, як правило, нижче, ніж аналогічний показник контекстної реклами, але у баннерних мереж є свої плюси, такі, наприклад, як дуже продуманий таргетинг, не дозволяє показувати банери небажаної тематики і банери конкурентів.
В залежності від відвідуваності Вашого сайту, Ви можете отримувати гроші за кількість показу банера, або за кількість кліків по ньому. Для цього потрібно лише зареєструвати Ваш сайт в одній з банерних мереж і встановити на свій сайт спеціальний код для дзвінка банерів.
5. Заробіток на файлообмінних системах
Заробіток на файлообмінних систем вкрай простий і підходить навіть для тих, у кого свого майданчика немає. Суть цього способу така — потрібно просто завантажувати в файлообмінники свої файли і отримувати гроші за кількість скачувань. У всіх файлообмінників ця система дуже схожа, однак у багатьох з них, крім грошей за скачування, можна отримати бонуси за замовлення користувачами, які пройшли за Вашими посиланнями додаткових послуг.
Природно, для того, щоб Ваші файли качали, треба розміщувати посилання на них. Розміщення посилань на власному сайті, як правило недостатньо. Посилання на Ваші файли Ви можете розміщувати також на тематичних форумах, на сторінках спільнот в соціальних мережах, в мікроблозі, взагалі скрізь, де це тільки можливо. Від популярності файлу також буде залежати Ваш заробіток, тому краще всього завантажувати на файлообмінники новинки кіно, програм і т. д.
6. Заробіток на партнерських програмах
Крім найбільш поширених способів заробітку в Інтернеті, монетизація сайту може здійснюватися і через заробіток на партнерських програмах. Велика частина з перерахованих вище сервісів готова платити за залучених вами людей (іншими словами — рефералів, зареєстрованих на сервісі по Вашому посиланню). Тому важливим моментом є правильне і своєчасне донесення партнерських посилань до користувачів. Подібний спосіб заробітку бажано розглядати в довгостроковій перспективі, оскільки потрібен час на залучення рефералів і поширення Вашої реф.посилання.

Оціните статтю:
1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще немає оцінок)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Привіт шановні користувачі! Перш за все хочу подякувати за те що відвідали сайт!
Тут ви можете як отримати кредит онлайн без відмови цілодобово так і взяти гроші в борг безкоштовно без передоплат від приватних кредиторів, кредитних компаній і брокерів .Але будьте обережні часто під оголошення криються шахраї які вимагають передоплату і не видають в результаті кредит або обіцяних грошей. Також Вам пощастить і ви знайдете кредитора приватника це може бути теж небезпечно, брати кредит так як в результаті можете втратити більше ніж розраховували іноді навіть можна втратити квартиру або машину! Але вихід є! Рекомендуємо в першу чергу відправити одну заявку в кілька банків, це прорив !, це безпечно 100% і вигідно плюс дуже зручно без паперової тяганини достатньо заповнити та надіслати онлайн заявку це замет не більше 7 хвилин, в результаті ви отримаєте кредит іноді з доставкою додому , в середньому протягом 2-х днів! Навіть якщо Вам відмовляли в будь-якому ІНШОМУ банку, ймовірність отримання в Банку куди відправляємо заявку 97% МИ ЗНАЄМО ХТО ЗАРАЗ активно кредитують І ЗАЦІКАВЛЕНИЙ ВИДАТИ ВАМ КРЕДИТ
Заявка відправляється в Мікрофінансову організації. Ви можете отримати гроші двома способами на вибір: 1-Кредит на Вашу карту не виходячи з дому (скан-копії паспорта та підтвердження карти НЕ потрібно) або 2-кредит готівкою в найближчому відділенні.