Home / Бізнес / Як заробити мільярд: 10 ідей і ринків

Як заробити мільярд: 10 ідей і ринків

Які технології в найближчі п’ять років принесуть мільярд? Це питання стало однією з головних тем обговорення на соціальній майданчику обміну знаннями. Експерти назвали десять найбільш перспективних ринків високотехнологічних та інноваційних продуктів.
1. Сервіси мобільних платежів
Мобільні платіжні системи за типом Square, Intuit Gopayment і PayPal Here дозволяють користувачам здійснювати платежі практично в будь-якому місці, де є сигнал стільникового зв’язку. В кінці 2012 року компанія Square була оцінена у суму понад 3 мільярди доларів. Ринок мобільних платежів знаходиться в зародковому стані, але вже скоро він переживе бум.
2. Бездротовий зв’язок близького радіусу дії
Технологія NFC обіцяє вільний обмін інформацією між мобільними пристроями і емуляцію безконтактних платіжних карт. Підтримується передача будь-яких типів даних.
3. Соціальна електронна комерція
Дуже перспективний напрям, який принесе купу грошей. Споживачі люблять робити покупки онлайн, прислухаючись до порад друзів або фоловерів. Шопінг стає більш особистим заняттям. Такі компанії, як Pinterest і Fancy, є вдалим прикладом інтернет-магазину, блогу соцмережі в одній особі.
Станом на лютий 2013 року ринкова вартість Pinterest склала 2,5 мільярда доларів.
4. Мобільне навчання
Все більша кількість людей використовує смартфони і планшетні комп’ютери в якості освітніх інструментів. Широке розповсюдження портативних пристроїв і їх постійне здешевлення роблять можливим отримання освіти за місцезнаходженням користувача. Ідея вчитися де завгодно і коли завгодно без великих фінансових вкладень стає реальністю. Мобільне навчання актуально для країн, що розвиваються, та інших частин світу з обмеженим доступом до освіти.
5. Масова автоматизація людських ресурсів
Спеціальне програмне забезпечення дозволяє бізнесу систематизувати дані про співробітників в одному місці. Уся необхідна інформація зберігається на хмарних серверах і доступна по одному кліку. Компанії, які зможуть освоїти цей ринок, запрацюють великі гроші.
6. Мобільні технології у сфері охорони здоров’я
Завдяки смартфонів і планшетних комп’ютерів працівники медичної галузі можуть набагато швидше і більш точно ставити діагноз і призначати лікування. Новий перспективний ринок для розробників і компаній, що спеціалізуються в області медицини – нові продукти як для пацієнтів, так і для лікарів. Наприклад, дуже перспективна підтримка здорового способу життя. Кількість додатків, які допомагають людям вести активний спосіб життя, висипатися і стежити за харчуванням, постійно зростає. Це Fitbit, Lark та інші програми.
7. Штучний інтелект
Ось вже довгий час вчені всього світу намагаються змусити комп’ютер мислити та спілкуватися на одному рівні з людиною. Інтелектуальна машина Watson компанії IBM обійшла в телевікторині Jeopardy! двох суперників, а також питально-відповідну систему Siri.
Коли штучний інтелект почне розуміти людський інтелект, він замінить людей у сфері послуг, яка вже частково довірена роботам. Хочемо ми цього чи ні, але в недалекому майбутньому нам доведеться спілкуватися з “розумними” машинами.
8. Новий спосіб доставки онлайн-покупок
Покупці не завжди мають можливість отримувати товари, замовлені через Інтернет, за адресою проживання або місця роботи. Онлайн-рітейлери, в тому числі Amazon, почали пропонувати послугу, яка передбачає доставку товару в тимчасові камери зберігання, встановлені в громадських місцях міста.
9. Технічна підтримка для мобільних співробітників
Компанії поступово переходять на використання мобільних пристроїв на робочому місці, тому виникає потреба в ІТ-підтримки. Яскравим прикладом компанії, яка пропонує послуги з технічної підтримки клієнтів, є ZenDesk. Хороша можливість для стартапів зайняти своє місце на ринку.
10. Прозорість урядової інформації
Приватний бізнес звик працювати з клієнтами і партнерами за допомогою пошукових баз даних. За це компанії отримують винагороду у вигляді ринкової частки і прибутку. З урядом справи йдуть інакше. Революціонізувати демократію може допомогти тільки відкритий доступ до інформації про діяльність державних органів. Платники податків мають знати, на що чиновники витрачають гроші народу. Уряд 2.0 підвищить ефективність роботи державних службовців в кілька разів.

Оціните статтю:
1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (1-а оцінка! Середнє: 5,00 з 5)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.