Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!

Дякуемо що завітали на наш сайт. Це кредитна дошка оголошень від частних кредиторів та кредитних брокерів по Україні онлайн. Для отримання займу або грошей в борг залишайте заявки на кредит під оголошеннями авторів та отримайте кошти без залогу та поручителів протягом 1 години готівкою або на Вашу карту онлайн любого банка.
Home / Бізнес / Як Заробити мільйон доларів на… проблеми?

Як Заробити мільйон доларів на… проблеми?

У Вас є проблеми? «Добра» такого, напевно вистачає у всіх з надлишком. Так ось, якщо у Вас є проблеми, Ви потенційний мільйонер. Кажіть: не може бути? Звичайно, необов’язково думати про проблеми, можна навчитися заробляти багато і з задоволенням, але можливо саме на вирішенні проблем Ви заробите свій перший мільйон доларів! Читайте, реальну історію!
Мільйонерами стають так…
Йшов, впав, отямився – і заробив перший мільйон!
Пам’ятаєте знамениту фразу з кінофільму «Діамантова рука»: «Ішов, упав, отямився -гіпс…»? Так ось, у героя цієї історії ситуація дуже схожа. Зламана рука і гіпс намокающий під час прийому душу зробили Девіда Рейнольдса мільйонером.
Під час ремонту, своєї ванної кімнати Девід Рейнольдс (David Reynolds), зламав руку. Природно, він зіткнувся з цілою низкою проблем, однією з них було те, що під час прийому душу зберігати гіпс сухим було вкрай складно. Девід спробував придбати спеціальний чохол для руки, здатний захистити гіпс від проникнення вологи, але нічого підходящого не знайшов. Намагаючись знайти рішення проблеми, він почав експериментувати з сміттєвими пакетами, харчовою плівкою, навіть намагався пристосувати камеру від машини, проблема не вирішувалася підручними засобами — гіпс продовжував намокати. Тоді, Рейнольдс зрозумів, якщо знайде вирішення цієї проблеми, то, можливо, це зробить його багатим! Там де інші люди помічали лише незручність і роздратування, Девід побачив можливість. Спеціальний, захищає від проникнення вологи чохол, був створений!
Девід оформив патент на цей винахід і зі своїм старим другом Цесарелли, створив компанію Mar-Von LLC, яка зайнялася випуском новинки. Перші продажі йшли важко. Збут розпочався з невеликих аптек, які розташовані недалеко від будинку Рейнольдса. «Люди не хотіли витрачати на мене свій час, навіть щоб просто вислухати» — горить Девід. Незважаючи на перешкоди, Рейнольдс і Цесарелли, продовжували розробляти нові моделі чохлів і просувати свій продукт.
Дворічний наполеглива праця увінчалася успіхом, вони уклали контракт на розповсюдження чохлів з великою мережею аптек і дванадцятьма більш дрібними аптеками. Пластикові чохли знайшли попит у покупців.
Сьогодні Рейнольдс і його друг Цесарелли продають безліч моделей чохлів через оптових дистриб’юторів і через свій Інтернет-сайт. Девід, який раніше працював дилером, тепер заробляє близько двох мільйонів доларів в рік. Ділячись секретом свого успіху, він говорить наступне: «У мене була задумка, її реалізація зайняла не два дні, це був довгий і важкий шлях, але я домігся свого. Головне — не здаватися».
Везіння або Мистецтво Бачити Можливості?
«Пощастило мужику» — зітхнувши, скажуть скептики. Так, пощастило, але ось що цікаво подібні бізнес історії обчислюються тисячами! Створюється враження, що таке везіння характерно для всіх успішних підприємців. Містика пояснюється просто: там, де одні помічають проблеми, інші бачать можливості. Досвідчені бізнесмени кажуть: «можливості заробляти є всюди, треба лише нахилитися, для того щоб підібрати гроші буквально лежать під ногами». Можливо, ви помічали те, що практично кожен підприємець це ходячий фонтан ідей. Підприємці зовсім не інтелектуальні монстри, вони просто мають здатність бачити, зчитувати інформацію з реальних життєвих ситуацій. Що це, особливий дар? Талант, яким володіють лише обрані? На щастя, розвинути свою здатність бачити можливості може кожна людина. Трохи тренування і зір розуму легко зможе розгледіти ідеї, на яких можна заробити мільйони.
Тренування допоможе знайти ідею на мільйон!
Навчитися бачити можливості досить просто, потрібно лише трохи перенаправити увагу. Прості вправи допоможуть зробити зір вашого розуму більш чуйним до ідей на мільйон доларів, практикуйтеся і дуже скоро, за оболонкою проблем ви легко зможете бачити можливості. Основний принцип маркетингу говорить: «знайди потребу і задовольни її», раз так, запустіть ваш генератор ідей і заробіть свій перший мільйон доларів на проблемах. Це реально!
Ось вправи здатні зробити Вас багатим:
• Зробіть список зі ста проблем, які вас хвилюють у даний момент. Включіть в нього все, що вас дратує, злить, докучає, тріпає вам нерви.
• Вимкніть на деякий час в собі критика, стати мрійником і фантазером.
• Випишіть найбільш «улюблені» проблеми на готельні аркуші паперу (формат А3).
• На одній половині аркуша, запишіть назву проблеми, намалюйте її образ, випишіть все, що пов’язане з цією проблемою, (причини, люди, час і т. д. все, що прийде в голову).
• На другій половині аркуша сформулюєте, і намалюйте ідеальне рішення проблеми, випишіть переваги, можливості, ідеї, варіанти як можна вирішити завдання, хто вже вирішив подібну задачу, скільки можна заробити (ресурси люди, час – пишіть все, що приходить в голову).
• Передплачуєте, аналізуйте, генеруйте ідеї, залучайте до цього процесу інших людей, вітайте навіть маревні ідеї.
• Почніть формувати свій власний «Банк Ідей». Нехай завжди з вами буде блокнот, невеликого розміру, ідеї люблять з’являтися в самих несподіваних місцях і в різний час, фіксуйте будь-які ідеї, які приходять в голову.
• Періодично переглядайте всі свої записи, додумывайте, домальовувати малюнки «проблема-рішення», збирайте додаткову інформацію.
Творчий пошук одне з найбільш приємних станів, які здатна відчувати людина, насолоджуйтеся творчими муками і чудовими спалахами осяяннями, які неодмінно будуть. Дуже скоро ви навчитеся бачити можливості, всюди. Ви будете дивуватися, того, що раніше ЦЬОГО не помічали, для вас буде здаватися дивним те, чому інші люди ЦЬОГО не бачать?».
Напуття Сета Годіна:
«…ми знаємо, що ідеї — двигун економіки. Ідеї приносять людям багатство. І що найважливіше, ідеї змінюють світ. Тому, цілком очевидно: виграють ті, хто змусять оточуючих прийняти, оцінити і полюбити їх ідеї. Такі люди отримають гроші, знайдуть влада і змінять світ»

Оціните статтю:

ЗАЯВКІ НА КРЕДИТ ЗАЛИШАЙТЕ В КОМЕНТАРЯХ: ВВЕДІТЬ СУММУ И СПОСІБ ЗВ'ЯЗКУ👇

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!
Далі >
Займ онлайн
4 9 #рейтинг 4 основан на 9 оценках
грн. 80000 Кредит на карту безкоштовно
Производитель: Кредит онлайн
Модель: 5
Заголовок отзыва от ,
#Минимальная оценка 4/ #Оценка пользователя 5звезд. /#Максимальная оценка
Кредит одобрен!