Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!

Дякуемо що завітали на наш сайт. Це кредитна дошка оголошень від частних кредиторів та кредитних брокерів по Україні онлайн. Для отримання займу або грошей в борг залишайте заявки на кредит під оголошеннями авторів та отримайте кошти без залогу та поручителів протягом 1 години готівкою або на Вашу карту онлайн любого банка.
Home / Гроші / Як заощадити сімейний бюджет

Як заощадити сімейний бюджет


			
	  	Как сэкономить семейный бюджет

Питання “Як заощадити сімейний бюджет” цікавий усім. Багато витрати здійснюються людьми спонтанно, не заплановано, побачив щось, прийняв імпульсивне рішення, купив, а потім думає: навіщо купив, що тепер з цим робити? Так і витрачається сімейний бюджет, а потім грошей до зарплати не вистачає дотягнути, ось і йдуть люди в банки за кредитами або фінансові компанії за мікро позиками. Так не далеко до боргової залежності дійти, тому краще навчитися економити сімейний бюджет і взяти за правило: витрачати гроші тільки заплановано!
Давайте для початку з’ясуємо, на які цілі ми найчастіше витрачаємо гроші! Харчування, одяг та взуття, комунальні послуги (тепло, вода, світло, обслуговування), проїзд, зв’язок, відпочинок і розваги, інше. Тепер давайте коротко поговоримо про кожному пункті, а вже більш докладно розглянемо, як заощадити сімейний бюджет по кожній статті витрат, а також про те, куди вигідно вкласти гроші, в наступних статтях.

Як заощадити сімейний бюджет. Економимо на харчуванні

Як зекономити на харчуванні. По-перше, потрібно взяти собі за правило відправлятися в магазин з готовим списком продуктів і грошей брати рівно стільки, скільки потрібно, з невеликим лише запасом. По-друге, готувати всі страви краще самим, а не купувати готові. Ну і звичайно, намагатися віддавати перевагу більш дешевим продуктам, адже дешево – не завжди погано.

Як заощадити сімейний бюджет. Економимо на одязі та взутті

Як заощадити на одязі та взутті. Тут все залежить від того, як дбайливо ви ставитеся до своїх речей. Адже одна людина може мати єдині штани 8 років, а інший змінює їх кожен місяць.

Другий важливий момент – думки оточуючих. Більшість з нас бояться бути засудженими колегами за те, що не має в гардеробі речей для щоденного оновлення. Але погодьтеся, краще ходити весь тиждень на роботу в одній і тій же спідниці, ніж міняти постійно сукні, при цьому маючи борги. А сукні ці збирати для історії. Щоб заощадити на взуття, краще всього мати декілька пар, щоб, наприклад, в сльоту не довелося взувати замшеві чоботи або в мороз кожзам. Від того, що взуття носиться не по сезону, вона дуже швидко приходить в непридатність.

Як заощадити сімейний бюджет. Економимо на комунальних платежах

Комунальні платежі. Якщо ви живете в упорядкованій квартирі з центральним опаленням, тут вже навряд чи вдасться заощадити, в приватному будинку простіше, якщо проведений газ, опалення можна регулювати, і платити за фактом, також при електричному опаленні і при місцевому. Тепліша погода – топити поменше, найхолодніше – побільше. Як мовиться, тут господар – пан. З водою проблему можна вирішити, встановивши водолічильники. Ну а щоб економить на електриці, купуйте енергозберігаючі лампочки. Я сама не заміряла але кажуть, економія до 5 разів! Причому світять більш приємно, ніж звичайні лампи розжарювання, і міняти доводиться набагато рідше.

Як заощадити сімейний бюджет. Економимо на зв’язку

Зв’язок. Всі сучасні люди користуються телефонами та інтернет, а отже і економити потрібно нам на цих засобах зв’язку. Як? Просто вибравши більш вигідний тариф або навіть змінивши оператора. Багато людей по багато років користуються телефоном, платять тисячі не зрозуміло за що і просто лінуються створити особистий кабінет, поотключать всі зайві платні опції і вибрати новий тариф, напевно, вже з’явилися найбільш дешеві тарифи в порівнянні з тим, що було при підключенні номери сім років тому. Теж саме з інтернетом. Кожен провайдер постійно пропонує все нові і вигідні тарифи і міняти їх можна хоч кожен місяць. Подумайте, які у вас максимальні вимоги по мінімальній витраті і виберіть відповідний тариф без переплат.

Можна добре економити на подарунках і розвагах, але про це ми поговоримо трохи пізніше.
А сьогодні ми коротко розглянули тільки основні пункти витрат, детально ж про кожного з них можна ще і ще, тому до зустрічі в наступних статтях про економію сімейного бюджету!

Якщо стаття “Як заощадити сімейний бюджет” допомогла Вам, поділіться з друзями:

 

Автор: Ірина Кудряшова

Оціните статтю:

ЗАЯВКІ НА КРЕДИТ ЗАЛИШАЙТЕ В КОМЕНТАРЯХ: ВВЕДІТЬ СУММУ И СПОСІБ ЗВ'ЯЗКУ👇

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!
Далі >
Займ онлайн
4 9 #рейтинг 4 основан на 9 оценках
грн. 80000 Кредит на карту безкоштовно
Производитель: Кредит онлайн
Модель: 5
Заголовок отзыва от ,
#Минимальная оценка 4/ #Оценка пользователя 5звезд. /#Максимальная оценка
Кредит одобрен!