Увага! Для отримання кредиту натисніть "отр имати кредит" та запоніть заявку на отримання грошей!

 

Home / Гроші / Як заощадити на харчуванні

Як заощадити на харчуванні


			
	  	Как сэкономить на питании

Ми недавно почали говорити про те, як заощадити сімейний бюджет. І як я в минулій статті обіцяла розібрати докладніше кожен з пунктів, так і зробимо. Сьогодні я хочу поговорити про те, як заощадити на харчуванні. Адже харчування – один з основних і найважливіших пунктів витрат. Найчастіше витрати з сімейного бюджету йде саме на харчування. Тому, з нього і почнемо. А для того, щоб економити було приємніше, можна відразу відкрити вклад у банку для внесення зекономлених грошей.

Як зекономити на харчуванні. Порада 1

Намагайтеся купувати всі необхідні продукти відразу надовго, якщо є своя машина, можна їздити за продуктами всього один раз в місяць, якщо машини немає, можна купувати продукти хоча б на тиждень. А щодня купувати тільки хліб і молоко. По-перше, при оптовій купівлі продуктів можна отримати хорошу знижку, особливо якщо купувати продукти харчування на оптових ринках. По-друге, не потрібно постійно піклуватися про те, що якісь продукти несподівано закінчилися.

Як зекономити на харчуванні. Порада 2

Перш ніж відправитися купувати продукти, підготуйте заздалегідь список необхідних продуктів, але обов’язково складайте список обдумано і виважено. Намагайтеся купувати тільки те, що дійсно необхідно, без чого не можна обійтися. Необхідні продукти, це ті продукти, з яких можна готувати самим. Намагайтеся відмовитися від готових страв, тому що мало того, що вони дорого коштують, так ще і ніякої користі для здоров’я.

Прийміть рішення – ні за яких обставин не відступати від списку. Для цього краще всього відправлятися за покупками їжі на ситий шлунок, інакше спокуси неодмінно змусять купити щось незаплановане.

Як зекономити на харчуванні. Порада 3

Готуйте самі. Відмовтеся від обідів в кафе, від швидких сніданків, від усіляких «перекусів» на ходу. Така їжа дуже шкодить здоров’ю і в підсумку виливається в чималу суму, яка знову ж витікає з сімейного бюджету. Краще всього брати обіди з дому – смачно, корисно і економно!
Намагайтеся готувати самі перші і другі страви, салати, киселі ,компоти, випічку, печиво і т. п. Якщо є час, можна і хліб самим випікати, виходить дуже смачно і дуже економно. Знайдіть рецепти недорогих страв. Зараз такої інформації в інтернеті повно і готуйте смачні і економні обіди!
Ну і ще, коли йдете в магазин за продуктами, беріть з собою список, але не беріть зайвих грошей, лише невеликий запас, щоб навіть при бажанні витратити зайві грнлі, у вас їх просто б не виявилося.

Як зекономити на харчуванні. Порада 3

Намагайтеся купувати недорогі продукти, адже не завжди дешеве буває поганим, можна знайти відмінні продукти за дуже вигідною ціною! Крім того часто в супермаркетах проводять акції, за якими можна стежити на сайтах і купувати продукти з дуже хорошою знижкою.

А розраховуватися в магазинах найкраще готівкою, практика показує, що при безготівковому розрахунку місячні витрати виходять в рази вище, ніж якщо б розраховуватися готівкою. Панове банкіри це знають, тому й вигадують різні акції – розрахуйся картою, отримай на рахунок невелику суму, от і намагається наш споживач копійку урвати, а сотню з цієї копійки упустити. Не варто нехтувати цією порадою, порахуйте самі – переконаєтеся!
Ну ось, приблизно так і можна заощадити на харчуванні!

 

Якщо стаття “Як заощадити на харчуванні” допомогла Вам, поділіться з друзями:

 

Автор: Ірина Кудряшова

Оціните статтю:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Отримати кредит >