Як заощадити на повсякденних витратах і покупках

Как сэкономить на повседневных расходах и покупках

В Україні існують зручні і прості способи економії на повсякденні покупки. Використовуючи невеликі коректування, як проведення додаткових досліджень, перед здійсненням великих покупок, ви зможете працювати в напрямку економії заощаджень. Використовуючи бонусні кредитні картки, ви можете заробити гроші на покупки, які ви можете покласти назад на ваш рахунок.

Прості способи економії на покупках

Ось три простих ради як заощадити на повсякденних витратах і зберегти більшу частину ваших грошей:

1. Порівняйте ціни перед покупкою

сравните цены

Є безліч сайтів, які дозволяють швидко порівняти ціни в магазинах і легко знайти найкращі ціни перед покупкою. Невелике дослідження має велике значення, особливо для більш дорогих покупок.

2. Здійснюйте покупки у відповідності з планом.

план покупок

Заощаджуйте гроші на продуктових магазинах, створивши відповідний тижневий план закупівлі продуктів. Дотримуючись списку можна запобігти спокуси і уникнути імпульсивних покупок. Пошукайте купони на продукти, які ви часто використовуєте, і зареєструйтеся в програмі лояльності вашого супермаркету.

3. Економія на автомобілі та транспортні витрати.

экономия на авто

Намагайтеся підтримувати автомобіль належним чином, щоб він працював більш ефективно, що дозволяє отримати кращий витрата палива і економію. У насправді, погано налаштований автомобіль може спалити від 10 до 30 відсотків більше палива, і може призвести до проблем на дорозі. Наприклад, переконайтеся, що шини правильно вирівняні і накачані під рекомендований тиск. Крім того, щоб отримати максимальну економію на транспортних витратах, необхідно відмовитися від преміум бензину, а дослідження показують, що це не є необхідним для стандартних двигунів.

Якщо ви використовуєте кредитну карту для покупок, розгляньте можливість отримання грошової винагороди назад. Є широкий спектр доступних рішень, щоб допомогти позичальникам заробити гроші назад, коли вони роблять покупки. Також існують бонуси за продуктові покупки і заправку автомобіля. Крім того, клієнтам деяких банків України доступні додаткові способи заробити гроші назад, поклавши їх грошові винагороди на ощадний рахунок.

Нарешті, якщо ви використовуєте кредитну картку, спробуйте сплатити залишок у повному обсязі кожен місяць або погашати трохи більше, ніж мінімальний платіж, щоб допомогти вам заощадити гроші на відсотках.

Використовуючи декілька з цих порад, ви будете здивовані тим, як багато ви можете заощадити ваших особистих коштів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.