Кредит до 50 000 грн без відмов Цілодобово 24/7 Вся Україна 100%Надішліть заявку онлайн прямо зараз за 30 секунд безкоштовно!

 

Введіть суму*       :

 


Отримали займ -ставте лайк!

 

Home / Гроші / Як заощадити на подарунках

Як заощадити на подарунках


			
	  	Как сэкономить на подарках

Всі ми дуже любимо дарувати подарунки, однак, наважуся припустити, що питання: як заощадити на подарунках, актуальний для кожного. Навіть якщо душевна щедрість наша деколи і бажає розгулятися, фінансовий стан все-таки стримує ці пориви і змушує задуматися. Подарунки прийнято дарувати не тільки близьким людям, але і друзям, колегам по роботі. І іноді доводиться дарувати не по одному подарунку за місяць. Але виявляється, зовсім не обов’язково витрачати великі суми грошей, навіть для хороших якісних подарунків.

Як заощадити на подарунках.

Саме перше і основне правило економії на подарунки – спланувати суму, яку можна виділити на покупку подарунків без шкоди сімейному бюджету. На подарунки рідним можна виділити більшу суму, а колегам по роботі, наприклад, можна дарувати подарунки і скромніше.

Отже, потрібно визначити точну суму і вирушаючи в магазин не брати з собою ні копійкою більше, щоб не піддатися спокусі в магазині і не купити в подарунок річ, ціна якої буде дорівнювати Вашого місячного доходу. На жаль, саме так і трапляється дуже часто. Ну а якщо сума обмежена, то тоді можна більш терпляче вибирати подарунок і у результаті купити дуже милу, корисну штучку, яка і стане ідеальним подарунком за доступною ціною.

Як заощадити на подарунках.

Намагайтеся купувати подарунки заздалегідь. Чим менше часу залишається на вибір подарунка, тим більше ймовірність того, що доведеться купити першу ліпшу дрібничку за високою ціною. Особливо це стосується таких свят, як Новий рік, коли пошуками подарунків спантеличено все населення земної кулі.

Має сенс підготувати новорічні подарунки вже в жовтні – листопаді. По-перше, в грудні знадобляться гроші не тільки на подарунки, на які, до речі ціни почнуть підвищуватися, але і на продукти до святкового столу, і тоді сімейний бюджет почне лопатися по всіх швах. А якщо подарунки будуть приготовані заздалегідь, то особливого навантаження на гаманець можна і не помітити.

Як заощадити на подарунках

Дуже вигідні і вельми цінні подарунки, зроблені своїми руками. Можливо, у Вас є якесь хобі, яке можна застосувати для приготування подарунків. Наприклад, хтось займається декупажем, чи вміє добре в’язати. А може, у Вас чудові кулінарні здібності? Теж варіант – напекти печива і упакувати його в красиві коробочки. подарунок готовий! Подумайте, які таланти можна застосувати, щоб зробити подарунок власними руками і Ви зможете багаторазово економити на подарунки рідним, друзям і колегам по роботі.

 

Якщо стаття “Як заощадити на подарунках” допомогла Вам, поділіться з друзями:

 

Автор: Ірина Кудряшова, спеціально для сайту SpasFinans.ru Copyright ©.

Оціните статтю:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.