Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!

Дякуемо що завітали на наш сайт. Це кредитна дошка оголошень від частних кредиторів та кредитних брокерів по Україні онлайн. Для отримання займу або грошей в борг залишайте заявки на кредит під оголошеннями авторів та отримайте кошти без залогу та поручителів протягом 1 години готівкою або на Вашу карту онлайн любого банка.
Home / Статті / Як зайняти гроші у родичів або друзів

Як зайняти гроші у родичів або друзів

Как занять деньги у родственников или друзей

Будь то кредит готівкою або кредити на покупку квартири або, кредити між членами сім’ї і друзями надзвичайно поширені. Однак ці боргові відносини можуть негативно позначитися на стосунках, а іноді, навіть розірвати стосунки назавжди. Тим не менш, ми продовжуємо здійснювати їх. Ясно, що не всі позики між друзями або родичами погано закінчуються.

Такі неофіційні кредити це добра справа, ви зможете отримати дорогої людини, щоб врегулювати його фінансові проблеми або виконати його заповітну мрію, як купити власну квартиру або авто. Однак перед укладанням угоди, потрібно гарненько все обдумати і обговорити всі нюанси.

Встановлення меж

Чітка і відкрита зв’язок між кредитором і позичальником допоможе гарантувати, що угода не піде не так в будь-який момент протягом усього терміну кредиту.

Ось кілька речей, про які варто подумати і обговорити до запозичення.

Позичальник:

  • Визначтеся з сумою, яку ви хочете взяти в борг і чи зможете ви її виплачувати без труднощів.
  • Термін погашення, за який ви в змозі погасити борг в повному обсязі.
  • Подумайте про обставини, за яких ви будете не в змозі погашати кредит.

Кредитор:

  • Подумайте про фінансові наслідки такої угоди, а саме як сума, яку ви позичте, вплине на ваші заощадження. Наприклад, у вас буде запас грошей на випадок надзвичайної ситуації, і скільки ви втратите з точки зору відсотків, якщо ви дасте безвідсотковий кредит.
  • Розгляньте питання мотивації – справді позичальник потребує цих грошей і про доцільність їх використання.

Офіційно оформлені відносини

кредитное соглашение

Якщо кредит буде розглядатися так само серйозно, як і в банку, більше ніж на словах, це може бути корисним для обох сторін. Складіть кредитний договір, де вкажіть всі умови, строки і ставки за кредитами у письмовому вигляді. Додатково можна скласти графік погашення.

Договір може включати в себе додаткові комісії або нарахування відсотків. Процентні ставки часто встановлюються таким чином, що кредитор не втратить гроші протягом строку кредиту.

Договору можуть охоплювати обі сторони у всіх потенційних випадках. Наприклад, вони охоплюють те, що станеться, якщо або кредитор або позичальник вмирає.

Якщо є сумніви, то може бути варто отримати консультацію юриста. Юрист може допомогти створити стандартний кредитний договір, який буде відповідати всім законодавчим нормативам.

Податкові наслідки

налоговые последствия кредитования

Варто також відзначити, що існують податкові наслідки для неформального кредитування. Якщо кредитор отримує відсотки по кредиту, то він повинен вказати це у своїй податковій декларації та сплатити податок з прибутку.

Кредити, які є безпроцентними, не вимагають від кредитора платити податки. Якщо сума грошей дається як дар, а не кредит, то вона вільна від податків. Винятки з цього правила в тому, що людина може прийняти в дар певну суму грошей без сплати податків.

Альтернативи таких кредитів

У цілому, потенціал для майбутніх непорозумінь від запозичення у друга або члена сім’ї, іноді може бути більше, ніж це того варто.

Тому можна також розглянути кредитні пропозиції банків України. Часто проводяться акції, де можна оформити кредит за зниженою процентною ставкою.

Оціните статтю:

ЗАЯВКІ НА КРЕДИТ ЗАЛИШАЙТЕ В КОМЕНТАРЯХ: ВВЕДІТЬ СУММУ И СПОСІБ ЗВ'ЯЗКУ👇

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!
Далі >
Займ онлайн
4 9 #рейтинг 4 основан на 9 оценках
грн. 80000 Кредит на карту безкоштовно
Производитель: Кредит онлайн
Модель: 5
Заголовок отзыва от ,
#Минимальная оценка 4/ #Оценка пользователя 5звезд. /#Максимальная оценка
Кредит одобрен!