Вам схвалений кредит до 5000 грн.✅ Онлайн кредит на карту без відмови Цілодобово 27 / 7.На банківську карту України. Позику терміново без перевірок особистий рахунок швидко і моментально! Так! Ні відсотків, ні комісій! Позика в 5000 гривень - безкоштовно! Цілодобово 24/7! Надішліть заявку онлайн прямо зараз 30 сек. безкоштовно!

Введіть сумму:
...
Отримали кредит - ЛАЙКНіТЬ!

Home / Статті / Як зайняти гроші у родичів або друзів

Як зайняти гроші у родичів або друзів

Как занять деньги у родственников или друзей

Будь то кредит готівкою або кредити на покупку квартири або, кредити між членами сім’ї і друзями надзвичайно поширені. Однак ці боргові відносини можуть негативно позначитися на стосунках, а іноді, навіть розірвати стосунки назавжди. Тим не менш, ми продовжуємо здійснювати їх. Ясно, що не всі позики між друзями або родичами погано закінчуються.

Такі неофіційні кредити це добра справа, ви зможете отримати дорогої людини, щоб врегулювати його фінансові проблеми або виконати його заповітну мрію, як купити власну квартиру або авто. Однак перед укладанням угоди, потрібно гарненько все обдумати і обговорити всі нюанси.

Встановлення меж

Чітка і відкрита зв’язок між кредитором і позичальником допоможе гарантувати, що угода не піде не так в будь-який момент протягом усього терміну кредиту.

Ось кілька речей, про які варто подумати і обговорити до запозичення.

Позичальник:

  • Визначтеся з сумою, яку ви хочете взяти в борг і чи зможете ви її виплачувати без труднощів.
  • Термін погашення, за який ви в змозі погасити борг в повному обсязі.
  • Подумайте про обставини, за яких ви будете не в змозі погашати кредит.

Кредитор:

  • Подумайте про фінансові наслідки такої угоди, а саме як сума, яку ви позичте, вплине на ваші заощадження. Наприклад, у вас буде запас грошей на випадок надзвичайної ситуації, і скільки ви втратите з точки зору відсотків, якщо ви дасте безвідсотковий кредит.
  • Розгляньте питання мотивації – справді позичальник потребує цих грошей і про доцільність їх використання.

Офіційно оформлені відносини

кредитное соглашение

Якщо кредит буде розглядатися так само серйозно, як і в банку, більше ніж на словах, це може бути корисним для обох сторін. Складіть кредитний договір, де вкажіть всі умови, строки і ставки за кредитами у письмовому вигляді. Додатково можна скласти графік погашення.

Договір може включати в себе додаткові комісії або нарахування відсотків. Процентні ставки часто встановлюються таким чином, що кредитор не втратить гроші протягом строку кредиту.

Договору можуть охоплювати обі сторони у всіх потенційних випадках. Наприклад, вони охоплюють те, що станеться, якщо або кредитор або позичальник вмирає.

Якщо є сумніви, то може бути варто отримати консультацію юриста. Юрист може допомогти створити стандартний кредитний договір, який буде відповідати всім законодавчим нормативам.

Податкові наслідки

налоговые последствия кредитования

Варто також відзначити, що існують податкові наслідки для неформального кредитування. Якщо кредитор отримує відсотки по кредиту, то він повинен вказати це у своїй податковій декларації та сплатити податок з прибутку.

Кредити, які є безпроцентними, не вимагають від кредитора платити податки. Якщо сума грошей дається як дар, а не кредит, то вона вільна від податків. Винятки з цього правила в тому, що людина може прийняти в дар певну суму грошей без сплати податків.

Альтернативи таких кредитів

У цілому, потенціал для майбутніх непорозумінь від запозичення у друга або члена сім’ї, іноді може бути більше, ніж це того варто.

Тому можна також розглянути кредитні пропозиції банків України. Часто проводяться акції, де можна оформити кредит за зниженою процентною ставкою.

Оціните статтю:
1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще немає оцінок)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Привіт шановні користувачі! Перш за все хочу подякувати за те що відвідали сайт!
Тут ви можете як отримати кредит онлайн без відмови цілодобово так і взяти гроші в борг безкоштовно без передоплат від приватних кредиторів, кредитних компаній і брокерів .Але будьте обережні часто під оголошення криються шахраї які вимагають передоплату і не видають в результаті кредит або обіцяних грошей. Також Вам пощастить і ви знайдете кредитора приватника це може бути теж небезпечно, брати кредит так як в результаті можете втратити більше ніж розраховували іноді навіть можна втратити квартиру або машину! Але вихід є! Рекомендуємо в першу чергу відправити одну заявку в кілька банків, це прорив !, це безпечно 100% і вигідно плюс дуже зручно без паперової тяганини достатньо заповнити та надіслати онлайн заявку це замет не більше 7 хвилин, в результаті ви отримаєте кредит іноді з доставкою додому , в середньому протягом 2-х днів! Навіть якщо Вам відмовляли в будь-якому ІНШОМУ банку, ймовірність отримання в Банку куди відправляємо заявку 97% МИ ЗНАЄМО ХТО ЗАРАЗ активно кредитують І ЗАЦІКАВЛЕНИЙ ВИДАТИ ВАМ КРЕДИТ
Заявка відправляється в Мікрофінансову організації. Ви можете отримати гроші двома способами на вибір: 1-Кредит на Вашу карту не виходячи з дому (скан-копії паспорта та підтвердження карти НЕ потрібно) або 2-кредит готівкою в найближчому відділенні.