👉💵Кредит по Вайбер 💵👈
Кредит готівкою на вашу карту онлайн до 10000грн.! Цілодобово24/7 Вся Україна 100%.Відправте заявку прямо зараз за 30 сек. безкоштовно!

Введіть сумму:

Заплатимо 50грн. якщо вашу заявку не зхвалять!

Дякуемо що завітали на наш сайт. Це кредитна дошка оголошень від частних кредиторів та кредитних брокерів по Україні онлайн. Для отримання займу або грошей в борг залишайте заявки на кредит під оголошеннями авторів та отримайте кошти без залогу та поручителів протягом 1 години готівкою або на Вашу карту онлайн любого банка.
Home / Кредит / Як взяти кредит з поганою кредитною історією

Як взяти кредит з поганою кредитною історією

Погана кредитна історія… Багато позичальників дуже бояться цих слів і тому намагаються ретельно виплачувати за кредитом, щоб зберегти свою кредитну історію в повному порядку. Але якщо кредит виплачується довгостроковий, то зберегти ідеальну кредитну історію вдається далеко не кожному. Причому, часом, кредитна історія стає «поганий» навіть не з вини самого позичальника.

Ну, наприклад, Ви заплатили кредит і спите спокійно, а в терміналі банку стався збій або щось ще в цьому роді і Ваші гроші надійшли на рахунок, через якийсь час, якщо взагалі надійшли. А адже за умовами банку платіж вважається отриманим тільки в момент надходження на рахунок позичальника. І якщо в момент списання грошей на рахунку не виявилося, зовсім не важливо, з чиєї вини, позичальник отримав відповідний запис до своєї кредитної історії. А тому дуже часто виникають ситуації, коли люди виплачують сумлінно кредити і навіть подумати не можуть про те, що їх кредитна історія далеко не ідеальна.

Людина сподівається на те, що все у нього в порядку, але на жаль, звертаючись одного разу за новим кредитом в інший банк, він до свого великого здивування чує такі слова: Вам відмовлено, на жаль, так як у Вас дуже погана кредитна історія. Так було у випадку з однієї моєї знайомої.

А бувають і інші ситуації, коли людина дійсно мав проблеми з погашенням кредитів, не вчасно виплачував, не відповідав на дзвінки з банків і знає, що зіпсована кредитна історія – його власна вина і тут вже нічого не поробиш.

Однак, яким би чином не була зіпсована кредитна історія, потрібно шукати якийсь вихід, якщо дуже потрібно взяти кредит з поганою кредитною історією, а банки відмовляють. І як відомо, безвихідних ситуацій не буває.

З будь-якої проблеми вихід знаходиться завжди. Багато людей, що мають погану кредитну історію, отримують-таки нові кредити, вчасно їх виплачують і стають знову сумлінними позичальниками в очах більшості банків, хоча стара погана запис в кредитній історії нікуди не поділася.

Як взяти кредит з поганою кредитною історією. Порада 1.

Подайте заявку на кредит у всі банки свого міста. Повідомляти про те, що раніше у Вас були кредити зовсім не обов’язково. Хоч і ведеться багато розмов про єдиний бюро кредитних історій, насправді все це поки що не налагоджено належним рівнем і банки намагаються співпрацювати між собою. Тому, якщо Ви самі не вкажіть, де слід шукати інформацію про Ваших можливих кредити, то все може й обійтися. Служба безпеки не у всіх банках працює ідеально, тому отримати кредит з поганою кредитною історією можливо.

Як взяти кредит з поганою кредитною історією. Порада 2.

Постарайтеся виправити свою кредитну історію. Для цього можна оформити в кредит будь-який товар, наприклад, меблі, холодильник, комп’ютер або будь-яку іншу річ, яка може бути Вам корисна. Справно виплачує кредит, намагайтеся вносити платежі більше суми обов’язкового щомісячного платежу. Вже через три місяці банк напевно надішле Вам кредитну карту за регулярні виплати. Користуйтеся кредитною карткою правильно і не пропускайте жодного платежу. Через деякий час Вам вже напевно перестануть відмовляти в кредитах і інші банки, так як будуть бачити Вас вже як добросовісного позичальника, за останніми платежів. Звертаючись за кредитами тепер не забудьте вказати на те, що брали такий кредит, який успішно виплатили без всяких затримок і інших проблем.

Як взяти кредит з поганою кредитною історією. Порада 3.

Зверніть увагу на філії банків тільки що відкриваються у Вашому місті. Зазвичай нові банки починають формувати клієнтську базу, залучаючи позичальників різними вигідними пропозиціями, акціями. Спробуйте подати заявку на такий кредит. Як правило, при відкритті філій банків кредити видаються більш охоче, і звертається мінімум уваги на минуле позичальника. Не втрачайте цей шанс, якщо хочете отримати кредит з поганою кредитною історією.

Як бачите, це тільки здається, що оформити кредит, маючи погану кредитну історію, неможливо. Насправді, це складно, але… можна. Але перш ніж звернутися в банк за черговим кредитом, не раз подумайте про те, а чи дійсно це так необхідно. Адже якщо кредитна історія була зіпсована один раз, значить, були проблеми, а не створювати собі нові проблеми? Навіть якщо Ви знайшли хорошу роботу і Ваше фінансове становище більш стійко, ніж було раніше, воно може змінитися в будь-який момент і кредити тільки погіршать становище. Так що майте на увазі – взяти кредит з поганою кредитною історією можна, але чи потрібно?

  

Автор: Ірина Кудряшова, спеціально для сайту spasfinans.ru. При копіюванні активне посилання на дану сторінку обов’язкова.

Якщо ця стаття Вам допомогла, будь ласка, поділіться посиланням в соц.мережах, щоб більше людей змогли прийти на наш сайт.

 

Оціните статтю:

ЗАЯВКІ НА КРЕДИТ ЗАЛИШАЙТЕ В КОМЕНТАРЯХ: ВВЕДІТЬ СУММУ И СПОСІБ ЗВ'ЯЗКУ👇

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Далі >