Вам схвалений кредит до 5000 грн.✅ Онлайн кредит на карту без відмови Цілодобово 27 / 7.На банківську карту України. Позику терміново без перевірок особистий рахунок швидко і моментально! Так! Ні відсотків, ні комісій! Позика в 5000 гривень - безкоштовно! Цілодобово 24/7! Надішліть заявку онлайн прямо зараз 30 сек. безкоштовно!

Введіть сумму:
...
Отримали кредит - ЛАЙКНіТЬ!

Home / Кредит / Як взяти кредит з поганою кредитною історією?

Як взяти кредит з поганою кредитною історією?

Как взять кредит с плохой кредитной историей?

Як взяти кредит з поганою кредитною історією?

Статистика сьогоднішніх реалій, зайвий раз показує, що кожен десятий громадянин України, який побажав отримати в кредитній установі позику, отримує відмову внаслідок поганої кредитної історії. Незважаючи на такі дані, робити поспішні висновки поганий платоспроможності основної маси позичальників абсолютно не варто. Причина того невідповідність кредитної історії реальної достовірної інформації про позичальника. Банківські установи ратують за дотриманням клієнтами договірних зобов’язань і посилаються на той факт, що з гарною кредитною історією у клієнта підвищуються шанси на отримання більш вигідних умов кредитування. Якщо позичальник постійно порушує фінансову дисципліну і має репутацію злісного неплатника, що відображається в його кредитній історії, у клієнта є всі шанси бути відкинутим у подальших спробах отримати кредити.

Нові життєві реалії висувають на перший план в якості основного показника фінансової спроможності клієнта, наявність у нього позитивної кредитної історії. У відповідності із законами України, головним сховищем всієї інформації про клієнтів банківського сектора є Банк Кредитних Історій. Вся інформація, що стосується взаємовідносин кредитної організації та позичальника, в якості повного досьє зберігається в БКІ.

Варіанти отримання кредиту з поганою кредитною історією

Так страшний факт наявності поганої кредитної історії для громадянина і яка насправді ситуація в реальному житті з отриманням кредитів для такої категорії позичальників. Спочатку варто розібратися, звідки беруться негативні чинники у взаєминах клієнтів і банківських структур. Основні фактори, завдяки яким формується погана кредитна історія – це прострочені платежі за кредитами і існуючий факт не повернення кредитних коштів.

Неповернений кредит є серйозним аргументом для того, що назавжди зіпсувати собі кредитну історію. Однак, виявляється і в такій ситуації є шанси на прорив з тупикового стану. Як доказ своїх благих намірів щодо повернення майбутнього кредиту, разом з заявою на кредит подайте в банк ретельне опис причини своєчасного неповернення кредиту, платіжні квитанції за комунальні платежі за рік, півтора. І що важливо, прикладіть до свого заявою хоча б один погашений вчасно споживчий кредит, навіть на малозначну суму. Зазвичай такі кредити банки самі пропонують автоматично, в період рекламної акції або черговий бонусної програми. При такій великій кількості документів, що підтверджують серйозність намірів клієнта, банки можуть піти на поступку в плані видачі кредиту.

Набагато серйозніша справа йде з простроченнями за кредитом. Якщо клієнт допустив одну, дві прострочення, трагедії немає і ситуацію можна виправити, надавши в банк попередній кредитний договір з довідкою про повне погашення кредиту”. Правда, кожен банк самостійно встановлює критерії оцінки прострочених платежів, що впливають на формування негативної кредитної історії. Для одного банку прострочення в один, два дні не настільки істотна, тоді як інший банк за цей же термін накрутить на клієнта всілякі, мислимі і немислимі штрафи, роблячи з позичальника злісного неплатника. Зазвичай, фінансові санкції до позичальника висуваються банком після 5 днів затримки, у разі системної затримки, терміном понад 90 днів, банк починає процедуру нарахування штрафів, пені та здійснює дії щодо примусового повернення основного боргу. Тому для банків важлива не тільки кількісна складова допущення прострочень, скільки їх зміст, якісна сторона питання.

Навіть якщо клієнт має погану кредитну історію, за існуючою практикою, банки керуються скоріше не формальною оцінкою платоспроможності клієнта, яка чітко прописана в інструкціях з видачі кредитів, а скоріше своїми, власними розрахунками та умовами отримання вигоди. Інакше, сьогодні видавати кредити було б кому. Для того, що б отримати банку продовжену ліцензію та акредитацію, необхідно мати відповідний розмір кредитного портфеля, що є основним джерелом отримання прибутку кредитної установи. Тому, банк безпосередньо зацікавлений в наданні якомога більшій кількості своїх клієнтів кредитної маси коштів, незважаючи на дрібні негативні нюанси і формальні ознаки порушення фінансової дисципліни.

Історія виникнення кредитної історії

Сама по собі кредитна історія не виникає на порожньому місці. Існує певна кількість факторів, які лежать в основі утворення історії взаємин кожного громадянина з кредитно-фінансовими установами. Кредитна історія складається з трьох частин, титульної частини, основної частини та закритою. В титульній частині кредитної історії лежать формальні дані про громадянина, куди можна віднести паспортні дані, ідентифікаційний код, місце проживання і реальна реєстрація. В основної частини кредитної історії зберігається вся інформація про попередні кредити, строки погашення та остаточних виплат. Сюди так само заносяться всі існуючі прострочення клієнтів і випадки неповернення отриманого позики. Закрита частина кредитної історії несе в собі інформацію про клієнта з точки зору людських і моральних стандартів, його соціальний стан і особистісні якості. На сьогоднішній день практично кожен житель нашої країни, який стикався в своєму житті з банківськими кредитами або позиками, вже має свою власну кредитну історію.

Кредитна історія може бути як позитивною, так і нести вкрай негативну інформацію про людину, що, по суті, робить подальшу співпрацю з кредитними організаціями проблематичним. Позитивна кредитна історія дає потенційному позичальнику ряд преференцій у подальших контактах з банківською установою. Сюди відносяться і цілком адекватні процентні ставки за кредитами, і термін розгляду наступної заявки на надання кредиту. Банк може для клієнтів з позитивною історією зменшити кількість документів, необхідних для оформлення кредиту і запропонувати більш тривалі і зручні терміни погашення кредиту.

Негативна кредитна історія, навпаки, змушує клієнта в майбутньому стикатися з проблемою отримання кредитів, незалежно від ситуації. Використання кредитних ресурсів з поганою кредитною історією, ставиться під великий знак питання.

Оціните статтю:
1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (2-а оцінка! Середнє: 5,00 з 5)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Привіт шановні користувачі! Перш за все хочу подякувати за те що відвідали сайт!
Тут ви можете як отримати кредит онлайн без відмови цілодобово так і взяти гроші в борг безкоштовно без передоплат від приватних кредиторів, кредитних компаній і брокерів .Але будьте обережні часто під оголошення криються шахраї які вимагають передоплату і не видають в результаті кредит або обіцяних грошей. Також Вам пощастить і ви знайдете кредитора приватника це може бути теж небезпечно, брати кредит так як в результаті можете втратити більше ніж розраховували іноді навіть можна втратити квартиру або машину! Але вихід є! Рекомендуємо в першу чергу відправити одну заявку в кілька банків, це прорив !, це безпечно 100% і вигідно плюс дуже зручно без паперової тяганини достатньо заповнити та надіслати онлайн заявку це замет не більше 7 хвилин, в результаті ви отримаєте кредит іноді з доставкою додому , в середньому протягом 2-х днів! Навіть якщо Вам відмовляли в будь-якому ІНШОМУ банку, ймовірність отримання в Банку куди відправляємо заявку 97% МИ ЗНАЄМО ХТО ЗАРАЗ активно кредитують І ЗАЦІКАВЛЕНИЙ ВИДАТИ ВАМ КРЕДИТ
Заявка відправляється в Мікрофінансову організації. Ви можете отримати гроші двома способами на вибір: 1-Кредит на Вашу карту не виходячи з дому (скан-копії паспорта та підтвердження карти НЕ потрібно) або 2-кредит готівкою в найближчому відділенні.