Home / Банки / Як взяти кредит в Ощадбанку

Як взяти кредит в Ощадбанку

 

Відразу хочемо відзначити, що це досить серйозний крок. Тому добре подумайте, якщо хочете взяти кредит в Ощадбанку — пам’ятайте, вам потрібно тверезо оцінювати свої сили за його виплат. Так що спочатку зверніть увагу на сімейний бюджет і оцініть, чи зможете ви тривалий час (іноді беруть кредити навіть на 20 років) віддавати певну частину своїх доходів.

Кредит готівкою Ощадбанк

Тільки якщо ви чітко розумієте, що кредит — це справді єдиний вихід для вирішення ваших фінансових проблем, переходьте до вибору банку. Так, ви можете подати запит одразу до кількох установ — таке рішення буде дуже практичним. Якщо різні банки погодяться видати вам кредит, значить у вас з’явиться певна свобода вибору програми.

Якщо збираєтеся взяти кредит в Ощадбанку, зверніть увагу на процентні ставки: навіть якщо вони будуть найнижчими, це ще не означає, що варто оформляти кредит саме в даній установі. Важливо дізнатися й інші умови, наприклад, додаткові виплати. Необхідно розуміти, виникнуть якісь одноразові витрати при погашенні кредиту, і які будуть їх розміри.

Це актуально тому, що реальні ставки багатьох банків на практиці виявляються набагато вище декларованих відсоткових — як раз за рахунок додаткових платних послуг. Крім того, дуже важливо звертати увагу на кваліфікацію того персоналу, який буде обслуговувати вас при оформленні кредиту. Від його професіоналізму багато в чому залежить вибір програми кредитування, максимальний розмір суми позички і навіть заставу. Тому не соромтеся вивчити «біографію» банку, тим більше, що його співробітники обов’язково будуть аналізувати вашу кредитну історію.

Кредити ощадбанк

Якщо ви берете валютний кредит при зменшуваному курсі, не поспішайте тішити себе ілюзіями. Знайте, ви вигадаєте щось лише в тому випадку, якщо повернете борг швидко. Курс валюти має властивість повертатись в звичне русло. І якщо ви берете довгостроковий кредит, причому великий, то у випадку з Ощадбанком варто вибирати ті гроші в яких ви отримуєте зарплату. Якщо вам виплачують зарплату в гривнях, віддавайте перевагу їм, у доларах — зупиніться на USD.

Договори з Ощадбанком зобов’язують серйозно ставитися до погашення кредиту. Борг і процентні ставки варто виплачувати регулярно, інакше банк може застосувати штрафні санкції по відношенню до недобросовісного позичальника (він цим славиться). Так що ще раз радимо все обдумати і прийняти зважене рішення. Якщо ви впевнені, що в майбутньому зможете без проблем оплачувати кредит, звертайтеся в Ощадбанк, в іншому ж випадку краще пошукати якийсь інший варіант отримання кредиту.

Оціните статтю:
1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще немає оцінок)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.