Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!

Дякуемо що завітали на наш сайт. Це кредитна дошка оголошень від частних кредиторів та кредитних брокерів по Україні онлайн. Для отримання займу або грошей в борг залишайте заявки на кредит під оголошеннями авторів та отримайте кошти без залогу та поручителів протягом 1 години готівкою або на Вашу карту онлайн любого банка.
Home / Поради / Як взяти кредит в банку і не виплачувати.

Як взяти кредит в банку і не виплачувати.


			
	  	Как взять кредит в банке и не выплачивать.

Багато людей шукають інформацію про те, як взяти кредит в банку і не виплачувати. Мені на пошту приходять листи з навідними питаннями, багато хто намагаються з’ясувати спочатку з далека, а потім вже і прямо запитують, як взяти кредит в банке так, щоб потім його не виплачувати.
На такі питання я ніколи не відповідаю, так і власне кажучи, і відповісти просто нічого. Якщо людина спочатку планує взяти кредит, маючи тверду мета кредит це не виплачувати, то це вже навмисне шахрайство і загрожує такого боржника кримінальна відповідальність, передбачена статтею 159.1. КК України «Шахрайство в сфері кредитування».
На підставі ст. 309 ГК України, «Зобов’язання повинні виконуватися належним чином відповідно до умов зобов’язання і вимогами закону, інших правових актів, а за відсутності таких умов та вимог – відповідно до звичаїв ділового обороту або іншими вимогами, що звичайно ставляться», а інакше доведеться відповідати за законом, а саме, за ст. 177 КК України «Злісне ухилення від погашення кредиторської заборгованості».

Отже, якщо позичальник не буде погашати кредит і свідомо планував це при оформленні кредиту, то уникнути кримінального покарання йому навряд чи вдасться.
Будьте уважніше і обережніше, адже будь-який злочин рано чи пізно розкривається. Не сподівайтеся обдурити банк і уникнути покарання, яке може бути дуже суворим.
Ну а для сумлінних позичальників я б хотіла порадити – будьте уважні, не давайте документи стороннім людям навіть на короткий час, не оформляйте на своє ім’я кредити для друзів або знайомих і не підписуйте жодних документів, перш ніж уважно і вдумливо їх прочитаєте.

Думаю, я змогла відповісти на питання: як отримати кредит у банку і не виплачувати – ніяк! Тобто, якщо навіть і є шахрайські дії для отримання такого кредиту, говорити про них на сторінках сайту SpasFinans.ru ми точно не будемо самі і не дозволимо іншим.

Будьте чесними, панове, обман ще нікого не збагатив, намагайтеся знайти способи для заробітку, а не для обману.

 

 

Якщо стаття “Як взяти кредит в банку і не виплачувати” допомогла Вам, поділіться з друзями:

 

Автор: Ірина Кудряшова

Оціните статтю:

ЗАЯВКІ НА КРЕДИТ ЗАЛИШАЙТЕ В КОМЕНТАРЯХ: ВВЕДІТЬ СУММУ И СПОСІБ ЗВ'ЯЗКУ👇

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!
Далі >
Займ онлайн
4 9 #рейтинг 4 основан на 9 оценках
грн. 80000 Кредит на карту безкоштовно
Производитель: Кредит онлайн
Модель: 5
Заголовок отзыва от ,
#Минимальная оценка 4/ #Оценка пользователя 5звезд. /#Максимальная оценка
Кредит одобрен!