Дорогий кліент ви пройшли перевірку, Вам схвалено позика до 10 000 грн. Онлайн кредит без відмови Цілодобово 24/7. На банківську карту України. Позика терміново без перевірок на особистий рахунок швидко і моментально! Позика в 10 000 гривень безкоштовно! Ні відсотків ,ні комісій ТАК! Цілодобово 24/7! Надішліть заявку онлайн прямо зараз 30 сек. безкоштовно!ТАКОЖ ПРОКРУТіТЬ ДО САМОГО НИЗУ САЙТУ ТА В КОМЕНТАРЯХ ВВЕДіТЬ СУМУ (ДО 500 000ГРН.) ТА СПОСІБ ЗВЯЗКУ З ВАМИ

Введіть сумму:

Home / Поради / Як взяти кредит в банку і не виплачувати.

Як взяти кредит в банку і не виплачувати.

 
 Как взять кредит в банке и не выплачивать.

Багато людей шукають інформацію про те, як взяти кредит в банку і не виплачувати. Мені на пошту приходять листи з навідними питаннями, багато хто намагаються з’ясувати спочатку з далека, а потім вже і прямо запитують, як взяти кредит в банке так, щоб потім його не виплачувати.
На такі питання я ніколи не відповідаю, так і власне кажучи, і відповісти просто нічого. Якщо людина спочатку планує взяти кредит, маючи тверду мета кредит це не виплачувати, то це вже навмисне шахрайство і загрожує такого боржника кримінальна відповідальність, передбачена статтею 159.1. КК України «Шахрайство в сфері кредитування».
На підставі ст. 309 ГК України, «Зобов’язання повинні виконуватися належним чином відповідно до умов зобов’язання і вимогами закону, інших правових актів, а за відсутності таких умов та вимог – відповідно до звичаїв ділового обороту або іншими вимогами, що звичайно ставляться», а інакше доведеться відповідати за законом, а саме, за ст. 177 КК України «Злісне ухилення від погашення кредиторської заборгованості».

Отже, якщо позичальник не буде погашати кредит і свідомо планував це при оформленні кредиту, то уникнути кримінального покарання йому навряд чи вдасться.
Будьте уважніше і обережніше, адже будь-який злочин рано чи пізно розкривається. Не сподівайтеся обдурити банк і уникнути покарання, яке може бути дуже суворим.
Ну а для сумлінних позичальників я б хотіла порадити – будьте уважні, не давайте документи стороннім людям навіть на короткий час, не оформляйте на своє ім’я кредити для друзів або знайомих і не підписуйте жодних документів, перш ніж уважно і вдумливо їх прочитаєте.

Думаю, я змогла відповісти на питання: як отримати кредит у банку і не виплачувати – ніяк! Тобто, якщо навіть і є шахрайські дії для отримання такого кредиту, говорити про них на сторінках сайту SpasFinans.ru ми точно не будемо самі і не дозволимо іншим.

Будьте чесними, панове, обман ще нікого не збагатив, намагайтеся знайти способи для заробітку, а не для обману.

 

 

Якщо стаття “Як взяти кредит в банку і не виплачувати” допомогла Вам, поділіться з друзями:

 

Автор: Ірина Кудряшова

Оціните статтю:
1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще немає оцінок)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

ПЕРШИЙ позики під 0% Кращі умови кредитування При першому оформленні кредиту - ставка 0%
Viberit sumu
1000 UA GRIVEN
3000 UA GRIVEN
5 000 UA GRIVEN
10 000 UA GRIVEN
30 000 UA GRIVEN
50 000 UA GRIVEN
75 000 UA GRIVEN