Надаемо кредит навіть з поганою кредитною істориею!
Цілодобово 24/7 Вся Україна 100% ,відправте заявку онлайн прямо зараз за 30 секунд безкоштовно!До 25 000грн!

Фамілія*:
Ім'я*:
Побатькові*:
Цель  кредита *:
Трудоустройство*:
Возраст*:
Телефон*: +38
Идентифікаційний код*            :
Місто* :
Сумма кредиту *           :

* обязательные поля
 

Отримали кредит - ЛАЙКНіТЬ!!

Home / Кредит / Як взяти кредит під материнський капітал

Як взяти кредит під материнський капітал

У багатьох сімей сьогодні з’явилася унікальна можливість взяти кредит під материнський капітал. Це відноситься до таких програм кредитування, як кредит для вирішення житлових проблем та кредит на освіту. Материнський капітал найчастіше використовують для отримання іпотеки (кредиту на покупку житлової нерухомості). Материнський капітал є державною матеріальною підтримкою для сімей, в яких народилася друга дитина або другий дитина була усиновлена подружжям.
Материнський капітал можна використати як на погашення вже наявного кредиту (іпотеки) так і для оформлення кредиту на поліпшення житлових умов. Використовувати материнський капітал на погашення споживчих кредитів, автокредитів і товарних кредитів заборонено законом. Однак, багатьом росіянам все ж вдається використовувати материнський капітал саме на ці цілі. Зайва закредитованість населення змушує людей діяти таким чином.

Але як використовувати кошти материнського капіталу на свої потреби, якщо необхідно закрити борг за споживчими кредитами або купити автомобіль, який є необхідністю для сім’ї? Що потрібно діяти за законом. А закон, як ми з’ясували, дозволяє використовувати материнський капітал на: збільшення майбутньої пенсії матері, поліпшення житлових умов, освіту дітей. Нам підходить тільки варіант з житлом. Витратити кошти мат.капіталу на поліпшення житлових умов можна, не чекаючи, поки дитині виповниться три рочки.
На придбання житла за рахунок коштів материнського капіталу не існує ніяких обмежень. Тобто ці гроші можна витратити на покупку абсолютно будь-якої нерухомості, навіть частки в квартирі. А це означає, що можна оформити покупку частки в квартирі, наприклад, дідусів або бабусь (законом дозволяється купувати нерухомість у родичів, крім подружжя), а отримані гроші витратити на свій розсуд.

Можна таким же чином оформити кредит (іпотеку) під материнський капітал. Наприклад, якщо в договорі купівлі-продажу призначити ціну вище суми материнського капіталу, то банк видасть кредит на відсутню частину ціни, який можна буде отримати готівкою і витратити на власні потреби. А так як іпотека видається під більш низький відсоток і на більш тривалий термін, можна таким чином погасити мають споживчі кредити.

 

Якщо стаття “Як взяти кредит під материнський капітал” допомогла Вам, поділіться з друзями:

 

Спеціально для сайту SpasFinans.ru Copyright ©.

Оціните статтю:
1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще немає оцінок)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Привіт шановні користувачі! Перш за все хочу подякувати за те що відвідали сайт!
Тут ви можете як отримати кредит онлайн без відмови цілодобово так і взяти гроші в борг безкоштовно без передоплат від приватних кредиторів, кредитних компаній і брокерів .Але будьте обережні часто під оголошення криються шахраї які вимагають передоплату і не видають в результаті кредит або обіцяних грошей. Також Вам пощастить і ви знайдете кредитора приватника це може бути теж небезпечно, брати кредит так як в результаті можете втратити більше ніж розраховували іноді навіть можна втратити квартиру або машину! Але вихід є! Рекомендуємо в першу чергу відправити одну заявку в кілька банків, це прорив !, це безпечно 100% і вигідно плюс дуже зручно без паперової тяганини достатньо заповнити та надіслати онлайн заявку це замет не більше 7 хвилин, в результаті ви отримаєте кредит іноді з доставкою додому , в середньому протягом 2-х днів! Навіть якщо Вам відмовляли в будь-якому ІНШОМУ банку, ймовірність отримання в Банку куди відправляємо заявку 97% МИ ЗНАЄМО ХТО ЗАРАЗ активно кредитують І ЗАЦІКАВЛЕНИЙ ВИДАТИ ВАМ КРЕДИТ
Заявка відправляється в Мікрофінансову організації. Ви можете отримати гроші двома способами на вибір: 1-Кредит на Вашу карту не виходячи з дому (скан-копії паспорта та підтвердження карти НЕ потрібно) або 2-кредит готівкою в найближчому відділенні.