Частный займ от частной организации кредит до 50 000 грн. без отказов Круглосуточно 24/7 Вся Украина 100% Отправьте заявку онлайн прямо сейчас за 30 секунд бесплатно!

Введіть сумму:

Отримали кредит, ставте лайк!
Home / Кредит / Як взяти кредит під материнський капітал

Як взяти кредит під материнський капітал

У багатьох сімей сьогодні з’явилася унікальна можливість взяти кредит під материнський капітал. Це відноситься до таких програм кредитування, як кредит для вирішення житлових проблем та кредит на освіту. Материнський капітал найчастіше використовують для отримання іпотеки (кредиту на покупку житлової нерухомості). Материнський капітал є державною матеріальною підтримкою для сімей, в яких народилася друга дитина або другий дитина була усиновлена подружжям.
Материнський капітал можна використати як на погашення вже наявного кредиту (іпотеки) так і для оформлення кредиту на поліпшення житлових умов. Використовувати материнський капітал на погашення споживчих кредитів, автокредитів і товарних кредитів заборонено законом. Однак, багатьом росіянам все ж вдається використовувати материнський капітал саме на ці цілі. Зайва закредитованість населення змушує людей діяти таким чином.

Але як використовувати кошти материнського капіталу на свої потреби, якщо необхідно закрити борг за споживчими кредитами або купити автомобіль, який є необхідністю для сім’ї? Що потрібно діяти за законом. А закон, як ми з’ясували, дозволяє використовувати материнський капітал на: збільшення майбутньої пенсії матері, поліпшення житлових умов, освіту дітей. Нам підходить тільки варіант з житлом. Витратити кошти мат.капіталу на поліпшення житлових умов можна, не чекаючи, поки дитині виповниться три рочки.
На придбання житла за рахунок коштів материнського капіталу не існує ніяких обмежень. Тобто ці гроші можна витратити на покупку абсолютно будь-якої нерухомості, навіть частки в квартирі. А це означає, що можна оформити покупку частки в квартирі, наприклад, дідусів або бабусь (законом дозволяється купувати нерухомість у родичів, крім подружжя), а отримані гроші витратити на свій розсуд.

Можна таким же чином оформити кредит (іпотеку) під материнський капітал. Наприклад, якщо в договорі купівлі-продажу призначити ціну вище суми материнського капіталу, то банк видасть кредит на відсутню частину ціни, який можна буде отримати готівкою і витратити на власні потреби. А так як іпотека видається під більш низький відсоток і на більш тривалий термін, можна таким чином погасити мають споживчі кредити.

 

Якщо стаття “Як взяти кредит під материнський капітал” допомогла Вам, поділіться з друзями:

 

Спеціально для сайту SpasFinans.ru Copyright ©.

Оціните статтю:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Замовити грошi >