Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!

Дякуемо що завітали на наш сайт. Це кредитна дошка оголошень від частних кредиторів та кредитних брокерів по Україні онлайн. Для отримання займу або грошей в борг залишайте заявки на кредит під оголошеннями авторів та отримайте кошти без залогу та поручителів протягом 1 години готівкою або на Вашу карту онлайн любого банка.
Home / Кредит / Як взяти кредит і не платити відсотки.

Як взяти кредит і не платити відсотки.

Безвідсотковий кредит – мрія будь-якого позичальника, але на жаль, ця мрія так і залишається мрією. Адже навіть ті кредити, які нам пропонують, нібито без відсотків, насправді не такі вже безвідсоткові і вже спочатку всі відсотки вкладені у вартість товару або послуги, на яку пропонують кредит без відсотків. А надія все-таки ще не згасає, і багато громадяни продовжують шукати відповідь на питання: як взяти кредит і не платити за нього відсотки. Сьогодні я поділюся з вами деякими способами безвідсоткового кредитування.

Як взяти кредит і не платити відсотки. Кредитна карта.

Практично в кожному банку останнім часом надаються грейс-періоди, тобто, пільговий період, протягом якого не нараховується відсоток за кредитом. І якщо правильно такий привілей використовувати, то можна скористатися кредитом і не платити за нього відсотки. До речі, варто розглянути можливість придбати в лізинг нерухомість або авто, а може, обладнання для бізнесу.

Отже, для того, щоб кредит дійсно виявився безпроцентним, потрібно знати основні правила і чітко їх дотримуватися. По-перше, пільговий безпроцентний період діє тільки в тому випадку, якщо витрачати кредитні кошти для безготівкового розрахунку. Це можуть бути будь-які покупки по картці або оплата послуг або товарів в інтернеті.

Якщо скористатися кредитними коштами по карті і повернути всю витрачену суму до закінчення пільгового періоду, то відсотки не будуть нараховані. Але будьте уважні і обережні з розрахунком пільгового періоду і ніколи не знімайте з картки готівку, так як по-перше, як я вже сказала, при знятті готівки пільговий період не діє і по-друге, за переведення в готівку коштів теж списується пристойна сума.

Ось так, якщо виконувати все правильно, то можна користуватися банківськими коштами і не платити за це відсотки.

Як взяти кредит і не платити відсотки. Термінові позики.

Деякі кредитні організації пропонують населенню термінові позики, при цьому оплачувати відсотки за перший позику не потрібно (але це не у всіх компаніях, потрібно уточнювати). Можна скористатися першим безвідсотковою позикою, повернути гроші в строк без відсотків, а якщо знадобиться ще раз таку позику, то можна звернутися вже в іншу фінансову компанію по мікропозик. Таких компаній не багато, і коли настане межа, можна почати з першої контори, але оформити позику вже на іншого члена сім’ї.

Таким чином, якийсь час можна скористатися позиковими засобами і не платити за це відсотки. Прочитайте далі про те, як првильно користуватися пільговим періодом по кредитній карті.

 

Якщо стаття “Як взяти кредит і не платити відсотки” допомогла Вам, поділіться з друзями:

 

Автор: Ірина Кудряшова

Оціните статтю:

ЗАЯВКІ НА КРЕДИТ ЗАЛИШАЙТЕ В КОМЕНТАРЯХ: ВВЕДІТЬ СУММУ И СПОСІБ ЗВ'ЯЗКУ👇

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!
Далі >
Займ онлайн
4 9 #рейтинг 4 основан на 9 оценках
грн. 80000 Кредит на карту безкоштовно
Производитель: Кредит онлайн
Модель: 5
Заголовок отзыва от ,
#Минимальная оценка 4/ #Оценка пользователя 5звезд. /#Максимальная оценка
Кредит одобрен!