Home / Кредит / Як взяти кредит через вебмані. Кредит webmoney.

Як взяти кредит через вебмані. Кредит webmoney.

Часто трапляється, що після перегляду сторінки інтернет-магазину людині подобається товар, але немає можливості його придбати через відсутність на рахунку електронних грошей. Тут і прийде на допомогу WebMoney система.

Один з видів онлайн-кредитування – займ електронними грошима. Найбільш поширеною платіжною системою в мережі Інтернет є WebMoney, вона виробляє щодня близько ста тисяч фінансових операцій. Її основна робота полягає в тому, щоб перераховувати реальні грошові кошти на гаманці користувачів, переводити в інші валюти або іншим користувачам.

Часто трапляється, що після перегляду сторінки інтернет-магазину людині подобається товар, але немає можливості його придбати через відсутність на рахунку електронних грошей. Тут і прийде на допомогу WebMoney система.

Ви зможете отримати кредит webmoney такими способами.

1. Провести співпрацю зі своїм знайомим – користувачем даної платіжної системи, він зможе перевести на ваш рахунок потрібну суму. Втім, система не розгляне дану операцію як «кредитування», адже цей займ прирівнюється до приватного кредиту. Система стане розцінювати дану операцію як нарахування заробітної плати або як грошовий подарунок.

2. Використовувати спеціальний кредитний сервіс системи WebMoney. Він виробляє контроль за процесом кредитування. Усі кредити грошових коштів нараховуються в певні гаманці для виплати боргу (WMD і WMC), які формуються після того, як ви подали заявку на отримання кредиту.

Щоб оформити вебмані кредит, потрібно вказати інформацію про суму позики, яку ви хочете взяти, і термін його повернення. Після того, як ви оформите займ, він відобразиться у кредитора на WMD гаманці, а у вас – на WMC. Система може самостійно відстежувати відповідальність позичальника, і якщо ви не встигнете повернути гроші після закінчення терміну кредитування, вона почне автоматично переводити кошти з ваших дохідних гаманців на гаманець кредитодавця.

Варто також сказати, що для оформлення кредиту потрібно мати, як мінімум, персональний атестат. Сам атестат WebMoney являє собою інформацію, яку вказує користувач при реєстрації в системі, рівень атестата залежить від кількості підтвердженої інформації. Для підвищення свого рівня атестата ви повинні надати системі відскановані документи – паспорт та ІПН. Отримати кредит wmz у великих обсягах нескладно, навіть при заборгованості WMC-гаманця.

Підсумувавши вищесказане, потрібно сказати, що оформлення кредиту онлайн – це не тільки дуже просто, але й зручно. Вам не доведеться більше мучитися, збирати документи, обтяжувати себе поїздкою в банк, наймати поручителів. Завжди можна зайти на сайт, виконати кілька нескладних операцій і отримати позику в той же день.

Оціните статтю:
1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (3-а оцінка! Середнє: 5,00 з 5)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.