Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!

Дякуемо що завітали на наш сайт. Це кредитна дошка оголошень від частних кредиторів та кредитних брокерів по Україні онлайн. Для отримання займу або грошей в борг залишайте заявки на кредит під оголошеннями авторів та отримайте кошти без залогу та поручителів протягом 1 години готівкою або на Вашу карту онлайн любого банка.
Home / Бізнес / Як втілювати свої ідеї в реальність: правило 72 годин

Як втілювати свої ідеї в реальність: правило 72 годин

Придумати ідею і реалізувати її – різні речі.
І, незважаючи на те, що на кожного з нас час від часу знаходить осяяння щодо того, як поліпшити своє життя, змінюють її по-справжньому лише деякі. Як ви думаєте, чому? Везіння? Завзятість? Талант? Не факт!
Німецький бізнес-консультант Бодо Шефер вважає, що від реалізації будь-якої ідеї людини відокремлює всього лише 72 години.
Саме за такий період часу з моменту появи ідеї він рекомендує зробити хоча б перший крок до досягнення довгострокової мети.
На думку Шефера, якщо ви відклали виконання задуманого більше, ніж на 72 години (або 3 доби), скоріше за все, ви ніколи цього не зробите.
Якщо ви почнете діяти протягом 72 годин, у вас є 99% з 100 на те, що ви доб’єтеся успіху, і лише 1% — на провал. Все, що для цього потрібно, — лише прийняти усвідомлене рішення реалізувати свою ідею.
Як це працює
Переходячи відразу ж від думок до дій, ми автоматично програмуємо себе на успіх, посилаючи мозку сигнали, що ця мета для нас важлива. Зовсім необов’язково за ці 3 дні повністю реалізувати те, що ви придумали. Важливо лише зробити перший крок, приміром, взявшись за збір інформації, загальний аналіз ринку, обговорення ідеї з людиною, думка якого для вас важливо і т. п.
Якщо у вас з’явилася ідея нового проекту, негайно приступайте до роботи. Можна почати навіть з того, щоб просто записати її на папері і конкретизувати, відповівши на декілька питань:
Яка моя мета (чого я хочу досягти)?
За який період часу я хочу це зробити?
Хто мені може допомогти в цьому?
Чи існують якісь перешкоди, які можуть мені в цьому завадити? І які?
Які альтернативні шляхи є у випадку складностей?
Так ви не тільки конкретизуєте те, що придумали, але і намітити власний план дій, отримавши загальну картину і готові шляху до її реалізації.
Основні перешкоди
Поспішні висновки і оціночне судження
Іншими словами, негатив. А чи реально це зробити? Наскільки моя ідея хороша? Я ніколи до цього такого не робив. У мене дуже мало часу або немає грошей… Такого роду негативні думки – цілком нормальне явище, коли ми стикаємося з чимось новим, незвичайним і неоднозначним. Однак саме вони нерідко знищують наші можливості змінити своє життя на краще. Ми боїмося і воліємо залишити все, як є.
Що робити: замість цього сформулюйте для себе 3 причини, чому це спрацює, і відкидайте негатив подалі. Адже ви ще нічого навіть не зробили, тому не варто боятися гіпотетичних складнощів. Навіть якщо ви почнете працювати з «сирої» ідеєю, позитивний настрій допоможе доопрацювати її до кращого варіанта.
А раптом не вийде?
Ще один камінь спотикання більшості з нас – страх допустити помилку і прийняти неправильне рішення. В цій точці корисніше буде дотримуватися думки, що неправильних рішень не буває. І згадати який-небудь наочний приклад.
Я не помилявся. Я знайшов лише 10 000 способів, які не працюють.
Томас Едісон
Навіть якщо потім з’ясується, що ви помилилися або ідея виявилася не настільки блискучою, як хотілося, ви просто зробите висновки, і вже з отриманим досвідом удосконалите її так, як потрібно. Насправді така історія може повторитися не один раз, але тільки завдяки вашим спробам і вірі в себе, ви отримаєте результат, про який мріяли.
Існує велика різниця між провалом і тимчасовим поразкою.
Наполеон Хілл
Особисто мені ідея Бодо Шефера дуже подобається. І я вірю, що в його методі є цінність. Незалежно від того, створюється якась установка в нашому мозку чи ні, натхнення та енергії, які з’являються у нас разом з ідеєю, цілком достатньо для першого кроку. Головне – встигнути їх використовувати. І 72 години — цілком достатньо.
Так що, якщо у вас є ідея, відкладіть всі свої побоювання і негативні думки подалі, беріть ручку і блокнот, і приступайте до роботи.

Оціните статтю:

ЗАЯВКІ НА КРЕДИТ ЗАЛИШАЙТЕ В КОМЕНТАРЯХ: ВВЕДІТЬ СУММУ И СПОСІБ ЗВ'ЯЗКУ👇

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!
Далі >
Займ онлайн
4 9 #рейтинг 4 основан на 9 оценках
грн. 80000 Кредит на карту безкоштовно
Производитель: Кредит онлайн
Модель: 5
Заголовок отзыва от ,
#Минимальная оценка 4/ #Оценка пользователя 5звезд. /#Максимальная оценка
Кредит одобрен!