👉💵Кредит по Вайбер 💵👈
Кредит готівкою на вашу карту онлайн до 10000грн.! Цілодобово24/7 Вся Україна 100%.Відправте заявку прямо зараз за 30 сек. безкоштовно!

Введіть сумму:

Заплатимо 50грн. якщо вашу заявку не зхвалять!

Дякуемо що завітали на наш сайт. Це кредитна дошка оголошень від частних кредиторів та кредитних брокерів по Україні онлайн. Для отримання займу або грошей в борг залишайте заявки на кредит під оголошеннями авторів та отримайте кошти без залогу та поручителів протягом 1 години готівкою або на Вашу карту онлайн любого банка.
Home / Гроші / Як вирішити фінансові проблеми. Кредитний борг

Як вирішити фінансові проблеми. Кредитний борг


			
	  	Как решить финансовые проблемы. Кредитный долг

Ніхто не застрахований від проблем, у тому числі фінансових. А це означає, що якщо фінансові проблеми вже виникли, то на їх рішення є набагато менше часу, ніж, якщо передбачити ситуацію фінансової проблеми заздалегідь.

Фінансові проблеми мають різні причини і мають абсолютно різний характер. Але в цій статті ми не будемо ділити фінансові проблеми за категоріями, тому що вирішувати їх потрібно в будь-якому випадку, незалежно від того, як фінансова проблема утворилася і з чим це пов’язано.
Наше завдання зараз визначити, як вирішити фінансову проблему, а конкретно, проблему, пов’язану з кредитним боргом. Зазвичай починається все з того, що у людини виникає непереборне бажання придбати якусь річ або оплатити послугу, або поїхати у відпустку в кінці кінців, а грошей на це задоволення не достатньо і тоді підказку дає всюдисуща реклама – вистачить збирати, купи вже сьогодні! Або: Втомився? Відпочинь! Відпочивай сьогодні, плати завтра… Ну і безліч інших різноманітних варіантів. Хтось може сказати – я сам усе зважив і прийняв рішення. Вам це тільки здається, насправді саме реклама кредитів довгий час вселяє людині про необхідність оформити кредит.

Ну не будемо відволікатися від теми, взяв людина кредит, та й узяв. Фінансова ситуація на той момент була стабільна, навіть довідку про доходи банку надав, грошей на життя вистачало, тому і навіть думки не виникало, що колись може бути інакше.

Але, непередбачені ситуації завжди застають зненацька. Несподівано може статися те, про що навіть у кошмарах не могло привидітися. Наприклад, раптова втрата роботи, нещасний випадок, хвороба. Та й не обов’язково стільки страшні речі можуть статися. Може статися так, що сусідка зверху влаштувала потоп, а вас не було вдома. У моїй особистій практиці таке – вночі підключили гарячу воду, після ремонтних робіт. У бабусі, в квартирі з верхнього поверху був відкритий кран. Вода текла всю ніч повз раковини, нас не було вдома. На наступний день, повернувшись додому, ми були буквально шоковані – зі стелі продовжувало текти, килими плавали, побутова техніка вся прийшла в непридатність, меблі деяка теж не підлягала відновленню, а ми якраз закінчили ремонт і їхали, поки сохла фарба на дверях. Затопило всі квартири до першого поверху (бабуся жила на четвертому). Всі наші нові шпалери сповзли по стінах. Картина була жахлива. А з бабусі-то чого візьмеш – їй років під 90, та мінімальна пенсія. Про суму непередбачених витрат навіть і писати не буду – сіль на рани… Припадало майже рік економити буквально на всьому, щоб відновити квартиру, після чого переїжджати в приватний будинок. Ну це було хвилинне відволікання, до того, що якщо б у нас були кредитні зобов’язання, то наше фінансове становище дуже сильно б постраждало і хто знає, в які нетрі фінансових проблем ми тоді могли б потрапити.

Отже, як вирішити фінансові проблеми, пов’язані з кредитним боргом.

1. Якщо Ви втратили роботу, насамперед зверніться в службу зайнятості населення в своєму районі. Там будуть платити хоч якусь допомогу, а також зможуть запропонувати роботу, яка, можливо, підійде, хоча б на час.
2. Постарайтеся знайти більш оплачувану роботу. Можливо, для цього потрібно буде пройти курси підвищення кваліфікації, відвідати якісь семінари чи тренінги.
3. Знайдіть тимчасовий підробіток на вечірній час або на вихідні дні. Можна також, в залежності від спеціальності, пошукати надомну роботу.
4. Максимально зменшити свої витрати. Складіть план витрат на місяць, розподіляючи бюджет так, щоб зекономити якнайбільше коштів. Можливо, доведеться на деякий час відмовитися від якихось розваг, від покупки дорогих продуктів, від поїздок на пікніки. Можливо, треба відмовитися від обідів в кафе, а брати обіди з собою з дому.
5. Відмовтеся від будь-яких боргів, тобто візьміть собі за правило, що б не відбувалося, ні за яких обставин не брати в борг у друзів, знайомих, родичів, тим більше, не брати додаткові кредити. Звикайте вирішувати фінансові проблеми, не влізаючи в нові борги.
6. Зверніться в банк, з письмовим проханням – заявою про відстрочку платежів на певний строк або про реструктуризацію боргу.
7. І що найважливіше – обов’язково враховуйте всі свої доходи і витрати. Ведіть особистий фінансовий облік, щоб на очах завжди були живі цифри.

8. Спробуйте знайти додаткову роботу, наприклад, заробіток на завданнях.

Виконання навіть одного цього пункту допомагає багатьом людям зрозуміти свої помилки і в короткі терміни вирішити фінансові проблеми.
Природно, проблеми у фінансовій сфері у кожної людини бувають абсолютно різними і тут необхідно індивідуальне рішення для кожного окремого випадку. Але що найважливіше прийняти рішення не брати в борг і жити за коштами. Важливо визнати наявність фінансової проблеми і не закривати очі на це, в надії, що все само собою вирішиться.
Робіть кроки на шляху до фінансової свободи, адже вирішивши проблему фінансових проблем з-за кредитів одного разу, Ви багато чому навчитеся і в майбутньому зможете мати стабільний високий дохід.

Якщо ж не один з перерахованих способів вирішення фінансових проблем Вам не підходить і сума кредитногодолга становить мільйони грнлів, а банк вже не залишає часу на вирішення проблеми, то Вам необхідно знати, що робити, якщо нема чим платити кредит і як бути, якщо колектори приїдуть до Вас додому .

 

Удачі всім у вирішенні фінансових проблем і перемоги над боргами!

Автор: Ірина Кудряшова, спеціально для сайту spasfinans.ru. При копіюванні активне посилання на дану сторінку обов’язкова.

Якщо ця стаття Вам допомогла, будь ласка, поділіться посиланням в соц.мережах, щоб більше людей змогли прийти на наш сайт.

 

Оціните статтю:

ЗАЯВКІ НА КРЕДИТ ЗАЛИШАЙТЕ В КОМЕНТАРЯХ: ВВЕДІТЬ СУММУ И СПОСІБ ЗВ'ЯЗКУ👇

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Далі >