Home / Поради / Як викуповуються борги, що належать фізичним особам і юр. особам?

Як викуповуються борги, що належать фізичним особам і юр. особам?

 
 Как выкупаются долги, принадлежащие физ. лицам и юр. лицам?

Сучасний соціум нітрохи не дивується фінансових позик, оскільки кредитування і заимодательство стали стандартними процесами. Тим не менше, нерідко зустрічаються випадки, коли взяті в борг грошові кошти не можуть бути повернуті або просто не повертаються за якихось причин. У такому разі позичкодавця доводиться домагатися власної правоти. Ще він може продати свій борг, для чого спочатку знаходяться особи, які бажають його придбати. Практичний досвід показує, що другий спосіб виявляється результативніше. Коли ж необхідно оцінка заборгованості, що утворилася і можливості її викупу, раціонально було б звернутися до наших адвокатів, здатним допомогти інвесторам у придбанні боргів.

Коли потрібне оперативне повернення коштів, але не вистачає часу, щоб виконати ці зобов’язання, зазначені у виконавчому документі, можна передати кредиторські права якої-небудь компанії, яка в цьому зацікавлена (ця процедура називається переуступкою прав).

Яким чином відбувається така співпраця?

  • Клієнт повинен надати ксерокопію виконавчого листа, тобто судового рішення.

  • Фахівцем проводиться оцінювання ІЛ, після чого пропонуються умови для викупу (якщо говорити про фізосіб, то зазвичай береться не більше 10 відсотків від номіналу).

  • Складається договір цесії (боргова виплати) та розрахунок здійснюється протягом трьох діб, як тільки отримуєте доказ того, що боржник має статус фізособи. Що стосується юридичних осіб, то тут необхідна додаткова перевірка.

Коли борг продається.

Останнім часом боргова продаж набуває все більшу популярність, так як люди не бажають відвідувати судових виконавців, благати судових приставів зробити хоч що-небудь. До того ж досвід показує, що практична можливість стягнення майже відсутня. Якщо навіть отримано рішення суду про стягнення, ще не гарантується ефективність функціонування приставів і грошовий повернення може не відбутися.

Що стосується самого судового процесу, цілком реально довести власну правоту, якщо запасетеся достатнім терпінням. Однак остаточний результат визначається роботою приставів. Найчастіше у приставів немає ні часу, ні можливості що-небудь стягувати і все на тому й закінчується. Що стосується законних засобів, то це тільки слова.

Ось чому продаж боргу багато вважають оптимальним рішенням. Ми ж готові допомогти вам з цим продажем, якого б розміру не була заборгованість, навіть якщо вона невелика. Якщо продасте свій борг, отримаєте потрібні гроші незабаром без необхідності чекати прихильності з боку боржника.

Як оцінюється стягнення?

Коли вже зважилися продати свій борг, сміливо звертайтеся до наших фахівців. Для цього беріть виконавчий лист і покажіть його адвокатам. Вони вже професійно оцінять можливі перспективи фінансового стягнення. Разом з цим розглядаються активи, наявні у боржника. Така оцінка допоможе запропонувати найбільш відповідні стратегії, що дозволяють прискорити повернення боргу. Досить важливим та необхідним етапом при повернення грошового боргу можна вважати процедури аналізу, а також оцінки фінансової заборгованості.

При виникненні проблем, пов’язаних з поверненням, краще продати власні права на існуючий борг.

Не потрібно розглядати придбання заборгованості в якості простого складання договору цесії. Перед співпрацею необхідно проведення аналізу загального боргу з боку фізичні особи або юридичні особи і правильна оцінка ризиків. В цьому випадку починається складання умови, пов’язані з боргової виплатою. Іноді підприємство повертає свою заборгованість, проводячи переуступку кредиторських прав згідно з виконавчим листом. Подібний процес потребує докладному аналізі і складанні договору цесії.

Якщо розглядати покупку боргів, вдаючись до побутового значення, то це операція заміщення одного кредитора іншим. Юридична форма такого договору – цивільно-правова. Що стосується договорів цесії, то тут можна відзначити покупку боргів, а також переуступку прав вимоги.

Коли ж є які-небудь проблемні боржники – незалежно від того, фізособи це або юрособи – є більш легкий варіант повернення боргових коштів. Будь-який кредитор може використовувати цю можливість, передаючи судове рішення або передаючи права по боргу.

Коли укладається договір цесії, до нього додаються документи, які можуть підтвердити існуючі претензії по відношенню до боржника. Це може бути сам договір, якась платіжна документація і так далі. Складання такого договору можливе на будь-якому етапі вимоги боргу, а не тільки тоді, коли вже є судове рішення.

Точна сума складає договору цесії залежить від того, наскільки давньою є заборгованість, яке поточне фінансове становище боржника і можуть бути розглянуті ще інші обставини, які супроводжують боргу. Досвід показує, що такий договір виявляється вигідним обом сторонам: той, хто продає борг, називається цедентом, а той, хто його викуповує, називається цесіонарієм.

Серед одержуваних цедентом переваг можна відзначити:

  • Оперативне отримання грошових коштів.

  • Застосування сум для реінвестування.

  • Зменшення витрат на борговий супровід.

  • Зменшення податкової виплати у разі викупу з нарахуванням відсотків і штрафів.

Що стосується вигод цесіонарія, то вони такі:

  • Отримує дохід від справляється боргу (перевищення викупної суми).

  • Може отримати весь борг, якщо зуміє змусити боржника його виплатити.

  • Може придбати корпоративні права, виплативши їх мінімальну вартість.

Звертайтеся до наших фахівців і зможете з честю вийти з ситуації, коли необхідний боргова розрахунок, можливо, навіть є судове рішення, однак безпосереднього повернення боргових коштів все-таки немає.

Оціните статтю:
1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще немає оцінок)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Яка сума кредиту Вам потрібна?
Виберіть сумму: до 1000 грн
до 3000 грн
до 5 000 грн
до 10 000 грн
до 30 000 грн
до 50 000 грн
до 75 000 грн


Отримати гроші безкоштовно