Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!

Дякуемо що завітали на наш сайт. Це кредитна дошка оголошень від частних кредиторів та кредитних брокерів по Україні онлайн. Для отримання займу або грошей в борг залишайте заявки на кредит під оголошеннями авторів та отримайте кошти без залогу та поручителів протягом 1 години готівкою або на Вашу карту онлайн любого банка.
Home / Бізнес / Як відкрити свій магазин?

Як відкрити свій магазин?

Про що потрібно пам’ятати при цьому? Які деталі необхідно врахувати, щоб магазин приносив прибуток і був популярним? Для деяких сенсу в двох словах «відкрити магазин» не так вже й багато, поки самі з цим не стикаємося. Стільки питань треба розв’язати, що спочатку й не знаєш, за що узятися. Але якщо грунтовно підготуватися до цього питання заздалегідь, то можна надалі уникнути багатьох проблем. Спробуємо розібратися, що ж потрібно для відкриття магазину.
Самий перший і в теж час найголовніше питання – що продавати. Вибрати найкращу ідею для майбутнього магазину дуже важливо. Подумайте, чи потрібна буде ваша продукція покупцям, оцініть, конкурентоспроможний чи буде товар з вашого магазину. Продумайте, наскільки великим буде ваш магазин. Визначтеся, яким чином будуть здійснюватися продажу – самообслуговування (як показує практика, найбільш прибутковий спосіб), продаж через прилавок.
Подумайте над тим, в якому районі буде знаходитися ваш магазин. Дослідіть район, вивчіть контингент населення, їх потреби та купівельні спроможності. Буде непогано, якщо ви поспілкуєтеся з людьми і дізнатися їх думку про можливість появи в їх районі магазину, який ви плануєте відкрити.
Складіть бізнес-план, причому не важливо, наскільки великий магазин ви плануєте відкрити, бізнес-план забезпечить послідовність дій навіть при відкритті невеликої торгової точки в 10 кв. метрів.
Пакет документів для відкриття магазину
Особливе питання приділіть документації в процесі підготовки роботи магазину. Бюрократична тяганина найчастіше розтягується на тривалий проміжок часу, тому, будуючи плани, варто викроїти більше часу, коштів і нервів на отримання всіляких дозволів, ліцензій і т. д.
Які документи необхідно підготувати:
Для реєстрації фірми вам потрібно бути готовими відповісти на наступні питання: скільки засновників буде у вашої фірми, назва фірми, основний рід діяльності, яку ви обираєте систему оподаткування, статутний капітал будете вносити майном або грошовими засобами, хто буде генеральним директором і головним бухгалтером. Вам потрібно буде отримати свідоцтво про реєстрацію юридичної особи та свідоцтво про постановці на облік та присвоєння ІПН, для чого треба буде пройти реєстрацію в Єдиному Державному Реєстрі юридичних осіб та пройти постановку на облік в ІМНС. Крім цього вам необхідно буде отримати листа Госкомсата про присвоєння кодів (КВЕД), зареєструватися в позабюджетних фондах, таких, як: пенсійний, медичний, фонд соціального страхування, а також вам потрібно буде відкрити розрахункові рахунки в будь-якому банку та виготовити печатку.
Не забувайте, що вивіска вашого магазину – це, як такої, рекламний щит. Відповідно, на нього вам буде потрібно отримати дозвіл, що не так-то просто. Для отримання дозволу вам треба буде надати: – заявку, реєстраційну картку, нотаріально завірені копії свідоцтва про відкриття фірми, завірений нотаріально договір оренди, ескіз зображення, завірений печаткою підприємства, узгодження місця розміщення з власником будівлі, пророблений дизайн зображення, кольорові фотографії передбачуваного місця розміщення, карта місця розміщення.
Для укладення Державного пожежного нагляду вам необхідно буде приготувати наступні документи: лист-заявку, свідоцтво про реєстрацію підприємства, договір оренди приміщення, поверховий план БТІ, договір про встановлення протипожежної сигналізації, а також страховий поліс об’єкта. Крім цього вам треба буде призначити одного співробітника начальником протипожежної безпеки і провести курс навчання.
Для отримання санітарно-епідеміологічного висновку від Росспоживнагляду вам необхідно буде також приготувати обов’язковий пакет документів: заява, свідоцтво про реєстрацію фірми і взяття на облік в ІМНС , договір оренди, асортиментний перелік товарів, медичні книжки працівників магазину, санітарний паспорт об’єкта, сертифікати на товари магазину, договору на вивезення сміття і ТПВ.
Не варто забувати і про дозвіл для касових апаратів. Щоб зареєструвати контрольно-касову машину ( ККМ ) вам необхідно буде приготувати наступні документи: заяву, договір оренди на приміщення, де буде стояти саме дана ККМ, паспорт ККМ, завірений майстром ЦТО, голограми Держреєстру і техобслуговування, копії свідоцтв про відкриття підприємства і взяття на облік в ІМНС.
Мірсоветов рекомендує, якщо дозволяють фінансові кошти, подумати про нервосбережении і замовити отримання всіх дозволів та свідоцтв у фахівців юридичних агентств. Їх послуги вам обійдуться в суму від 30-35 тисяч грнлів, однак у строк, ггрно кажучи, близько місяця ви отримаєте всі необхідні дозволи та висновки.
Ваш магазин – це не просто джерело доходу, бізнес, це як полотно на мольберті – джерело вашої творчості. Звичайно, поки ви думаєте про те, як отримати повний пакет початково-дозвільної документації, вашим творчим ідеям додатки не знайти, але коли ви вже думаєте про назву для вашого магазину, тут вже і починається політ фантазії. Ви можете замовити ім’я для вашого магазину фахівцям. Насправді, неймінг – не проста справа, адже важливо, щоб ім’я залучало відвідувачів, щоб його трактування була ясною, щоб ім’я неможливо було грою букв переробити в щось нецензурне, і щоб воно не викликало безглуздих асоціацій. Прикладом невдалого імені може послужити назву «Вечірній дзвін» для магазину посуду. Ви натякали в імені на дзвін кришталю, на те, що у вашому магазині можна знайти високоякісний посуд, але у відвідувачів може виникнути прямо протилежна асоціація – що ваша посуд неякісна і б’ється з дзвоном, вечірнім, таким, дзвоном.
Вже на порозі рішучих дій варто обміркувати і дизайн вашого магазину. Продумати зовнішній вигляд коштує до того, як ви вирушите на пошуки приміщення. Конкретні вимоги до приміщення допоможуть вам підібрати найкращий варіант.
Приміщення під магазин
Чи Будете ви купувати, орендувати або будувати приміщення для свого магазину, важливо враховувати кілька ключових моментів:
Місце розташування – хороша прохідність буде у вашого магазину, зручний під’їзд, можлива парковка поруч.
Розмір приміщення і його планування – у вашому магазині повинно бути не тісно, потрібно визначити офісні приміщення, складські кімнати, продумати, чи потрібен буде окремий службовий вхід.
Технічні зручності – важливо, щоб вам зручно було провести електрику, воду, тепло, телефонні та Інтернет-лінії, охоронні системи.
Правильно вибране місце – запорука вашого успіху, а також можливість економії на технічних і ремонтних питаннях. Тому поставтеся з усією серйозністю до вибору приміщення.
Торгове обладнання
Залежно від обраної системи обслуговування (самообслуговування або торгівля через прилавок), замовте торгове обладнання – стелажі, шафи, прилавки, вітрини. Фірм, що спеціалізуються на торговому обладнанні, дуже багато, тому ви без праці зможете замовити для вашого магазину саме те, що необхідно і в той же час, що грамотно впишеться в дизайн. При перетворенні звичайних кімнат і залів в торгові площі не забувайте про загальний дизайнерському враження в просторі. Пам’ятайте, що покупцям повинно подобатися у вашому магазині. В гарний магазин люди захочуть повертатися знову і знову.
Особливу увагу приділіть касового обладнання – його достатня кількість впливає на кількість і якість продажів.
Вибір постачальників
Постачальники дуже впливають на роботу магазину. Намагайтеся вибирати собі фірми з хорошою репутацією. У поставці товару для вашого магазину важлива пунктуальність, обов’язковість. Найважливіше при виборі товару – це його якість, ціна, графіки поставки. Мірсоветов звертає вашу увагу на те, що тривалі торгові відносини з постачальником розвивають їх, приносячи вам найбільш вигідні умови співпраці. Підбирайте таких постачальників, які забезпечать вас рекламною продукцією для товарів іменними стендами і так далі.
Викладка товару і внутрішнє оформлення магазину
Ваш товар повинен бути розкладений не за принципом найбільшої місткості, а за принципом зручності для покупця і в той же час найбільшою збереження (за умови, що покупець зможе брати товар у руки для вивчення). Відкриваючи свій магазин, варто вивчити хоча б основи мерчендайзингу. Користуйтеся знаннями психології покупця для отримання найбільшої вигоди. Продумайте, як розмістити цінники, щоб вони працювали на вас. Приміром, якщо у вас є якесь найменування товару, який ви відпускаєте за дуже вигідною для покупців ціною, і ви знаєте, що це ціна нижча, ніж у найближчих конкурентів, виділіть цю ціну великим цінником або яскравим написом «Спеціальна ціна!». Щодо ж дорогих товарів варто зробити навпаки: нехай покупцеві доведеться деякий час шукати цінник красивою, але дорогої речі. В той час, що річ проведе в руках у покупця, поки він намагається знайти вартість, послужить вам на руку – покупець звикне до речі і не захоче з нею розлучатися.
Для залучення уваги покупця користуйтеся усіма можливими способами. Вам потрібна відповідна музика, грамотно встановлене освітлення вірного тону, навіть запахи відіграють свою роль.
Підбір персоналу для магазину
В залежності від роду діяльності вашого магазину ви повинні підбирати персонал. Погодьтеся, безглуздо буде виглядати серйозна жінка в окулярах і строгому костюмі, що продає молодіжний одяг. Продавець повинен бути не просто людиною, що видає вам товар і отримує від вас гроші за нього, він також повинен бути консультантом, помічником у виборі. Згадайте відомий анекдот про те, як чоловік поїхав з магазину на джипі, хоча прийшов лише за гачком для вудки. Продавці, які продавці від Бога, здатні підняти рівень продажів вашого магазину на дуже високий рівень. Тому поставтеся до підбору персоналу для майбутнього магазину з усією відповідальністю.
Не забувайте, що вашим працівникам потрібні тренінги, не економте на навчанні. Професіоналізм працівників окупиться дуже швидко.
Крім всіх цих глобальних кроків є ще безліч дрібниць, які обов’язково необхідно врахувати, готуючи відкриття вашого магазину. Так, наприклад, варто продумати оформлення предмагазинной майданчики, потрібно не забути про систему безпеки, а також про рекламні ходи.
Щоб залучити ваших перших гостей, відкриття магазину готуйте заздалегідь: Нехай на неоформленої вітрині буде розтягнутий великий транспарант: «Відкриття ** місяця!» У день відкриття влаштуйте свято з повітряними кулями на вході, з частуваннями та святковим концертом, запросіть клоунів, наприклад, або, скажімо, квартет. Нехай популярність вашого магазину починається з самого першого дня!

Оціните статтю:

ЗАЯВКІ НА КРЕДИТ ЗАЛИШАЙТЕ В КОМЕНТАРЯХ: ВВЕДІТЬ СУММУ И СПОСІБ ЗВ'ЯЗКУ👇

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!
Далі >
Займ онлайн
4 9 #рейтинг 4 основан на 9 оценках
грн. 80000 Кредит на карту безкоштовно
Производитель: Кредит онлайн
Модель: 5
Заголовок отзыва от ,
#Минимальная оценка 4/ #Оценка пользователя 5звезд. /#Максимальная оценка
Кредит одобрен!