Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!

Дякуемо що завітали на наш сайт. Це кредитна дошка оголошень від частних кредиторів та кредитних брокерів по Україні онлайн. Для отримання займу або грошей в борг залишайте заявки на кредит під оголошеннями авторів та отримайте кошти без залогу та поручителів протягом 1 години готівкою або на Вашу карту онлайн любого банка.
Home / Бізнес / ЯК ВІДКРИТИ МЛИНЦЕВУ З НУЛЯ

ЯК ВІДКРИТИ МЛИНЦЕВУ З НУЛЯ

Які страви російської національної кухні ви можете назвати? Думаю, що більше половини одними з перших назвуть млинці. І будуть абсолютно праві, адже млинці поряд з квасом і окрошкою вважаються споконвічними російськими стравами. Незважаючи на «засилля» іноземних страв, російська кухня нарешті починає користуватися широкою популярністю у власного народу, і тому питання: як відкрити млинцеву з нуля, стає вкрай актуальним для початківців бізнесменів.
Мабуть, вже й не злічити, скільки в України відкрито пунктів швидкого харчування, які продають страви різних кухонь світу: східної – шаурма, чебуреки, самса; західної – піца, гамбургери, чізбургери, сендвічі, та інші «похідні» Макдональдса. Все це, звичайно, буває дуже смачно (часто в збиток якості і корисності їжі) і недорого. Багато бізнесменів набувають франшизи загрніжних підприємств швидкого харчування, відкривають кафе з «східним ухилом», зовсім забуваючи про те, що в нашій країні здавна була своя традиційна, і не менш смачна (і більш корисна) їжа.
Пиріжки з якою завгодно начинкою, кулеб’яки, розтягаї, і, звичайно, млинці. Росіяни млинцеві в старі часи були дуже популярні, і, схоже, інтерес народу до національної кухні починає відроджуватися. Тому всім, хто ще тільки починає думати над тим, яка справа йому організувати, або як розширити вже наявний бізнес, варто задуматися над тим, як відкрити млинцеву.
До слова сказати, іноземці, які приїжджають в Росію, охоче відвідують як раз саме млинцеві, а не Макдональдси, які за кордоном, досить часто стали піддаватися нападкам з боку різних зацікавлених організацій з-за негативного якості, що продається в Макдональдсах їжі. Млинцеві, як підприємства швидкого харчування мають величезний потенціал для розвитку, і, думаю, що незабаром (особливо в світлі останніх політичних подій) почнуть створювати більші «незручності» своїм іноземним конкурентам. Причому рахунок пішов буквально на місяці: хто перший встигне, той довше протримається в цьому бізнесі.
РЕЄСТРУЄМО ТА ОФОРМЛЯЄМО СВІЙ БІЗНЕС
Крім договору про власності на приміщення, або його оренду, вам потрібно:
— Інженерний план будівлі.
— Архітектурний план приміщення.
— Технологічний проект.
— Дозвіл газової служби.
— Дозвіл пожежної інспекції.
— Дозвіл СЕС.
ШУКАЄМО ПРИМІЩЕННЯ ДЛЯ ВІДКРИТТЯ МЛИНЦЕВОЇ
Варіантом відкриття млинцевої може слугувати ідея авто-кафе, проте це створить певні труднощі в залученні постійних клієнтів, і в спілкуванні з санітарно-епідеміологічною службою. Самий практичний вибір – стаціонарне приміщення.
Думаю, що навіть не варто говорити про те, що відкривається млинців повинна розташовуватися в жвавому людному місці. Це може бути великий перехрестя, нижні поверхи першої лінії будинків в діловому районі міста, приміщення в торгово-розважальному центрі, або поруч з такими будівлями, біля навчальних закладів, на вокзалах, зупинках автобусів, або біля станцій метро.
Добре, якщо неподалік буде розташовуватися парк або сквер. Це непогано позначиться на літніх доходи вашої млинцевої, однак, врахувати всі критерії просто неможливо, тому буде добре, якщо з зазначених факторів співпадуть хоча б два-три.
В пошуку відповідного приміщення слід врахувати такі фактори, як:
1. Наявність хорошої вентиляції, водопроводу, санітарного вузла, або можливості його обладнання.
2. Приміщення повинне мати кілька кімнат для кухні, складу зберігання продуктів, кімнати для персоналу, зали для відвідувачів.
3. Присутність поблизу вашої млинцевої конкурентних точок, необов’язково вашого профілю, а просто пунктів швидкого харчування.
До речі, приміщення для кухні можна значно скоротити, якщо придбати для приготування млинців спеціальні млинцеві апарати, які дозволять полегшити людську працю і звести його до мінімуму.
Після того, як приміщення, що відповідає всім необхідним вимогам, буде знайдено, в ньому потрібно провести відповідний ремонт та оздоблення. Внутрішнє оздоблення повинно відповідати специфіці закладу, бути «в тон» духу справжньої російської млинцевої. Від привабливості закладу значною мірою залежить його відвідуваність, тому цього пункту вашого плану як відкрити млинцеву з нуля потрібно приділити пильну увагу.
СКЛАДАЄМО МЕНЮ
Скільки видів млинців ви можете перерахувати не замислюючись? Спробуйте, а потім перевірте себе разом зі мною: солодкі і солоні, прісні і дріжджові, заварні і гречані, товсті млинці і тонкі млинчики. А начинка? М’ясо, риба, сир, мед, згущене молоко, фрукти, ягоди, гриби, ікра – все, з чого можна зробити начинку для млинців просто втомишся перераховувати. Крім того, ви можете придумати власну начинку, і здивувати своїх відвідувачів незвичайним смаком традиційного блюда.
Крім млинців, звичайно можна організувати виготовлення та інших російських страв. Впевнений, що відмінно будуть розходитися всі ті страви, які я вже перераховував вище: кулеб’яки, розтягаї, пиріжки, оладки. Можна ввести в меню і знамениту окрошку.
Хоча млинці потрібно вживати в їжу гарячими, слід передбачити можливість їх продажу на винос». Тобто придбати спеціальні пластикові контейнери, тарілочки, серветки, і т. д. Зрозуміло, повинні бути і напої «в тему» заклади»: російський квас, кисіль, збитень, трав’яні чаї, морси, і т. д., теж з можливістю їх винесення з приміщення млинцевої.
ЗАКУПОВУЄМО НЕОБХІДНЕ ОБЛАДНАННЯ
Крім кухонної техніки та інвентарю, вам знадобиться меблі і предмети інтер’єру для залу. Необхідно також обладнати місця, де відвідувачі могли б повісити свій верхній одяг. Тут все обмежується тільки вашою фантазією. Приміщення можна обставити традиційними столиками зі стільцями, можна закупити високі столи, або зробити довгі стійки по периметру і в центрі залу, або обладнати щось інше.
Крім вже згаданих млинцевих апаратів, обов’язково потрібна техніка і для «ручного» виготовлення млинців:
— електрична плита (або навіть декілька),
— сковороди,
— каструлі,
— духові шафи,
— та інше обладнання, призначене не лише для випічки млинців, але і для приготування інших страв з пропонованого асортименту.
В залі можна поставити вендингові автомати для приготування кави, чаю, продажу інших напоїв.
НАБИРАЄМО ПЕРСОНАЛ
Кінцеве кількість співробітників буде залежати від площі приміщення млинцевої, і її відвідуваності. Але навіть на початковому етапі, коли ваш заклад ще не набере «оберти», вам будуть потрібні не менше двох кухарів та двох офіціантів, прибиральниця, мийник посуду.
З обов’язками бухгалтера, керівника, адміністратора, можна справлятися самостійно. Втім, якщо фінансові можливості дозволяють, то і на ці посади можна найняти досвідчених фахівців. Персонал, який працює безпосередньо з відвідувачами, повинен бути товариським, привітним, з привабливою зовнішністю. До речі, всіх співробітників млинцевої можна одягнути в уніформу, знову ж відповідає тематиці закладу.
РЕКЛАМУЄМО СВІЙ ЗАКЛАД
Якщо ви твердо налаштовані на відкриття млинцевої, і впевнені, що майбутні труднощі вас не зупинять, то починати рекламну кампанію краще задовго до відкриття свого закладу. Це може бути щось подібне: «Традиційні російські млинці. Скоро відкриття млинцевої» з обов’язковим зазначенням місця вашого пункту живлення.
Згодом можна організувати систему знижок для постійних клієнтів, випуск і роздачу дисконтних карток, проведення різних акцій. Загалом, будьте сміливіше, експериментуйте зі своїм бізнесом, завжди намагайтеся внести в нього щось таке, чого немає в інших подібних закладах, і від клієнтів у вас не буде відбою.

Оціните статтю:

ЗАЯВКІ НА КРЕДИТ ЗАЛИШАЙТЕ В КОМЕНТАРЯХ: ВВЕДІТЬ СУММУ И СПОСІБ ЗВ'ЯЗКУ👇

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!
Далі >
Займ онлайн
4 9 #рейтинг 4 основан на 9 оценках
грн. 80000 Кредит на карту безкоштовно
Производитель: Кредит онлайн
Модель: 5
Заголовок отзыва от ,
#Минимальная оценка 4/ #Оценка пользователя 5звезд. /#Максимальная оценка
Кредит одобрен!