Кредит до 100 000 грн без відмов Цілодобово 24/7 Вся Україна 100%Надішліть заявку онлайн прямо зараз за 30 секунд безкоштовно!

 

Введіть суму*       :

 


Отримали займ -ставте лайк!

 

Home / Статті / Як віддати всі борги, якщо у вас низький дохід?

Як віддати всі борги, якщо у вас низький дохід?

Как отдать все долги, если у вас низкий доход?

Будучи зобов’язаним, виплачувати більше борги, ніж ви здатні, при цьому можете зробити собі фінансову нестабільність і почувати себе на гарячому піску, але багато залежить і від вас, як вірним і повільним шляхом дозволите боротися за виживання. Навіть з дуже низьким доходом, можете погасити всі борги, просто займе набагато більше часу. Ключовим моментом у погашенні боргів, незалежно від доходу, є те щоб скоротити всі витрати. При збільшенні доходу, складіть чіткий план, щоб ліквідувати свої борги.

Як же все-таки віддати борги при низькому доході?

  • 1. Підрахуйте всі доходи і планомірно здійснюйте їх витрачання на стільки бережливо, наскільки це можливо. Забудьте про їжу навіть раз у тиждень у ресторані чи кафе, не купуйте журнали і новий одяг, всі грошові кошти направте на погашення боргів. Напишіть майбутні витрати і викресліть все, що не є необхідністю.
  • 2. Оцініть свої борги. Підрахуйте окремо забезпечені борги, таких як іпотека або авто в кредит, і незабезпечені – це рахунки кредитних і платіжних карток. Забезпечений борг це іпотека, який забезпечений заставою, а це значить, що якщо не платите, служба безпеки займається вами. Якщо не оплатити іпотеку, ваш будинок буде проданий банком, щоб відновити максимум грошей, скільки можливо. За забезпеченої заборгованості необхідно платити, як можна більше коштів, ніж встановлено у договорі. Якщо ви не можете оплачувати, погоджуйте з кредитором про пропоновані вами варіантах.
  • 3. Пріоритетність незабезпечених боргів, що залишилися це рахунки кредитної картки. Відмовитися від використання кредитних карт і почати платити мінімальний платіж. У той час як ця битва може здатися безнадійною, сплачуючи мінімальні залишки, принаймні, допоможе погасити рахунки кредитних карток і врятувати від прострочення за кредитом. Проаналізуйте незабезпечені борги з високою процентною ставкою. Платите в два рази більше мінімального платежу, а потім погасите суму мінімального платежу на всіх додаткових картах. Ви заощадите у першу чергу нараховані відсотки шляхом усунення боргу.
  • 4. Продовжувати платити мінімальні платежі і двічі сплачувати найвищий, щоб уникнути додаткових зборів, не допускаючи прострочених платежів.
  • 5. Спроба збільшити свій дохід. Навіть якщо тільки тимчасово, як продаж на ринку не потрібної електроніки, і гроші при цьому, можуть бути застосовані на погашення боргу.

Поради та попередження:

Блокування ваших витрат. Потрібно витрачати тільки на необхідне і абсолютно нічого більше.

Не продовжувати використовувати свої банківські картки, в той час як оплачуєте борги по них, можете тільки посилити проблему. Не втрачайте надії. Пам’ятайте, що навіть якщо це займе кілька років, при цьому ви більше не будете мати цю заборгованість.

Оціните статтю:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.