Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!

Дякуемо що завітали на наш сайт. Це кредитна дошка оголошень від частних кредиторів та кредитних брокерів по Україні онлайн. Для отримання займу або грошей в борг залишайте заявки на кредит під оголошеннями авторів та отримайте кошти без залогу та поручителів протягом 1 години готівкою або на Вашу карту онлайн любого банка.
Home / Статті / Як віддати всі борги, якщо у вас низький дохід?

Як віддати всі борги, якщо у вас низький дохід?

Как отдать все долги, если у вас низкий доход?

Будучи зобов’язаним, виплачувати більше борги, ніж ви здатні, при цьому можете зробити собі фінансову нестабільність і почувати себе на гарячому піску, але багато залежить і від вас, як вірним і повільним шляхом дозволите боротися за виживання. Навіть з дуже низьким доходом, можете погасити всі борги, просто займе набагато більше часу. Ключовим моментом у погашенні боргів, незалежно від доходу, є те щоб скоротити всі витрати. При збільшенні доходу, складіть чіткий план, щоб ліквідувати свої борги.

Як же все-таки віддати борги при низькому доході?

  • 1. Підрахуйте всі доходи і планомірно здійснюйте їх витрачання на стільки бережливо, наскільки це можливо. Забудьте про їжу навіть раз у тиждень у ресторані чи кафе, не купуйте журнали і новий одяг, всі грошові кошти направте на погашення боргів. Напишіть майбутні витрати і викресліть все, що не є необхідністю.
  • 2. Оцініть свої борги. Підрахуйте окремо забезпечені борги, таких як іпотека або авто в кредит, і незабезпечені – це рахунки кредитних і платіжних карток. Забезпечений борг це іпотека, який забезпечений заставою, а це значить, що якщо не платите, служба безпеки займається вами. Якщо не оплатити іпотеку, ваш будинок буде проданий банком, щоб відновити максимум грошей, скільки можливо. За забезпеченої заборгованості необхідно платити, як можна більше коштів, ніж встановлено у договорі. Якщо ви не можете оплачувати, погоджуйте з кредитором про пропоновані вами варіантах.
  • 3. Пріоритетність незабезпечених боргів, що залишилися це рахунки кредитної картки. Відмовитися від використання кредитних карт і почати платити мінімальний платіж. У той час як ця битва може здатися безнадійною, сплачуючи мінімальні залишки, принаймні, допоможе погасити рахунки кредитних карток і врятувати від прострочення за кредитом. Проаналізуйте незабезпечені борги з високою процентною ставкою. Платите в два рази більше мінімального платежу, а потім погасите суму мінімального платежу на всіх додаткових картах. Ви заощадите у першу чергу нараховані відсотки шляхом усунення боргу.
  • 4. Продовжувати платити мінімальні платежі і двічі сплачувати найвищий, щоб уникнути додаткових зборів, не допускаючи прострочених платежів.
  • 5. Спроба збільшити свій дохід. Навіть якщо тільки тимчасово, як продаж на ринку не потрібної електроніки, і гроші при цьому, можуть бути застосовані на погашення боргу.

Поради та попередження:

Блокування ваших витрат. Потрібно витрачати тільки на необхідне і абсолютно нічого більше.

Не продовжувати використовувати свої банківські картки, в той час як оплачуєте борги по них, можете тільки посилити проблему. Не втрачайте надії. Пам’ятайте, що навіть якщо це займе кілька років, при цьому ви більше не будете мати цю заборгованість.

Оціните статтю:

ЗАЯВКІ НА КРЕДИТ ЗАЛИШАЙТЕ В КОМЕНТАРЯХ: ВВЕДІТЬ СУММУ И СПОСІБ ЗВ'ЯЗКУ👇

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!
Далі >
Займ онлайн
4 9 #рейтинг 4 основан на 9 оценках
грн. 80000 Кредит на карту безкоштовно
Производитель: Кредит онлайн
Модель: 5
Заголовок отзыва от ,
#Минимальная оценка 4/ #Оценка пользователя 5звезд. /#Максимальная оценка
Кредит одобрен!