Надаемо кредит навіть з поганою кредитною істориею!
Цілодобово 24/7 Вся Україна 100% ,відправте заявку онлайн прямо зараз за 30 секунд безкоштовно!До 25 000грн!

Фамілія*:
Ім'я*:
Побатькові*:
Цель  кредита *:
Трудоустройство*:
Возраст*:
Телефон*: +38
Идентифікаційний код*            :
Місто* :
Сумма кредиту *           :

* обязательные поля
 

Отримали кредит - ЛАЙКНіТЬ!!

Home / Поради / Як вибратися з боргової ями

Як вибратися з боргової ями


			
	  	Как выбраться из долговой ямы

Виплата кредитного боргу – одна з актуальних тем останнього часу. А тому, не завадить нікому звернути на це увагу і впритул зайнятися фінансовим плануванням. Існує ряд технологій, які допомагають позбутися від боргів, стабілізувавши фінансове становище.
Відразу хочу звернути увагу на те, що вибратися з боргової ями не дуже просто, тому що для досягнення цієї мети необхідно знайти нові корисні звички і навчитися правильної економії.
Для того, щоб розрахуватися з боргами швидко і вибратися з боргової ями, необхідно насамперед скоротити свої витрати. Добре подумайте над тим, без чого ви могли б обійтися. Для цього складіть список своїх постійних витрат, поділивши їх на дві колонки – необхідні витрати та ті, без яких можна обійтися.

Складіть план необхідних витрат, тобто список того, що в майбутньому місяці необхідно сплатити і що купити. В цьому списку може бути кілька граф – оплата послуг, включаючи комунальні, оплата за кредитами та іншими борговими зобов’язаннями, покупка продуктів і засобів гігієни. Фінансові проблеми починають виникати саме тоді, коли гроші витрачаються без плану, необдумано.
Складаючи план витрат, обов’язково включіть в список графу – непередбачені витрати, це повинна бути певна сума запасу, так скажемо, НЗ, для несподіваних витрат, якими може стати ремонт зламаного крана, купівля куртки замість порваної для дитини, похід до стоматолога з небажаною болем і т. п.
Для того, щоб повністю вибратися з боргової ями, найкраще спланувати погашення фінансових боргів таким чином, щоб спочатку повністю погасити всі дрібні суми, а потім почати гасити більш великі борги набагато більшими сумами, ніж мінімальний платіж.

Придумайте для себе якийсь спосіб заохочення після закриття чергового кредиту. В нашій родині, наприклад, було так. Коли ми вибиралися з глибокої боргової ями, ми закривали поступово кредити один за іншим і після кожного закриття кредиту влаштовували собі невеличке сімейне торжество – святковий стіл і який-небудь культпохід.

У кожної людини завжди є якась мрія, а борги завжди заважають цю мрію здійснити. Мотивуйте себе на економію тим, що після закриття всіх кредитів вам відкриється можливість нарешті досягти свою давню мрію і здійснити свої великі плани.
Ну і звичайно ж, якщо крім основної роботи знайти ще й додатковий дохід, то звільнитися від боргової ями вдасться набагато швидше. Найголовніше в цьому нелегкому шляху – не здаватися, не опускати руки, не лінуватися і вірити, що вихід є і ви обов’язково досягнете!

 

Автор: Ірина Кудряшова, спеціально для сайту spasfinans.ru. При копіюванні активне посилання на дану сторінку обов’язкова.

Якщо ця стаття Вам допомогла, будь ласка, поділіться посиланням в соц.мережах, щоб більше людей змогли прийти на наш сайт.

 

Оціните статтю:
1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще немає оцінок)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Привіт шановні користувачі! Перш за все хочу подякувати за те що відвідали сайт!
Тут ви можете як отримати кредит онлайн без відмови цілодобово так і взяти гроші в борг безкоштовно без передоплат від приватних кредиторів, кредитних компаній і брокерів .Але будьте обережні часто під оголошення криються шахраї які вимагають передоплату і не видають в результаті кредит або обіцяних грошей. Також Вам пощастить і ви знайдете кредитора приватника це може бути теж небезпечно, брати кредит так як в результаті можете втратити більше ніж розраховували іноді навіть можна втратити квартиру або машину! Але вихід є! Рекомендуємо в першу чергу відправити одну заявку в кілька банків, це прорив !, це безпечно 100% і вигідно плюс дуже зручно без паперової тяганини достатньо заповнити та надіслати онлайн заявку це замет не більше 7 хвилин, в результаті ви отримаєте кредит іноді з доставкою додому , в середньому протягом 2-х днів! Навіть якщо Вам відмовляли в будь-якому ІНШОМУ банку, ймовірність отримання в Банку куди відправляємо заявку 97% МИ ЗНАЄМО ХТО ЗАРАЗ активно кредитують І ЗАЦІКАВЛЕНИЙ ВИДАТИ ВАМ КРЕДИТ
Заявка відправляється в Мікрофінансову організації. Ви можете отримати гроші двома способами на вибір: 1-Кредит на Вашу карту не виходячи з дому (скан-копії паспорта та підтвердження карти НЕ потрібно) або 2-кредит готівкою в найближчому відділенні.