Вам схвалений кредит до 5000 грн.✅ Онлайн кредит на карту без відмови Цілодобово 27 / 7.На банківську карту України. Позику терміново без перевірок особистий рахунок швидко і моментально! Так! Ні відсотків, ні комісій! Позика в 5000 гривень - безкоштовно! Цілодобово 24/7! Надішліть заявку онлайн прямо зараз 30 сек. безкоштовно!

Введіть сумму:
...
Отримали кредит - ЛАЙКНіТЬ!

Home / Статті / Українська асоціація інвестиційного бізнесу

Українська асоціація інвестиційного бізнесу

Ця стаття про те, як вибрати ПІФ, які кроки потрібно зробити, щоб вибрати пайовий інвестиційний фонд, який би максимально відповідав вашим побажанням і вимогам.

Про інвестиційні фонди та інвестиційні компанії

Крок №1. Потрібно визначитися з типом пайового фонду. Тип Піфу дуже важливий. Починаючому інвестору, який ще не знає, як вибрати ПІФ, краще підійдуть «загальні», не галузеві пайові інвестиційні фонди. Це ті Фонди, які вкладають кошти в різні акції, бонди, а не мають спеціалізації на якійсь галузі, наприклад, телекомунікації або металургії.

Перед тим, як вибрати інвестиційні фонди, потрібно визначитися з наступним:

  1. На який ви готові піти ризик в інвестуванні.
  2. Рівень доходу, який ви хочете отримати.
  3. Потрібно розуміти, ніж потенційний дохід вище, тим, відповідно, більше і ризик, і менше надійність інвестування.

Тут можна виділити три основних підходи:

  • Готовність до високого ризику в надії на високий доход. В цьому випадку краще вибрати ПІФ акцій.
  • Середній ризик, але й прибуток теж середній. Тут можна вибрати пайовий інвестиційний фонд змішаних інвестицій (акції, і облігації).
  • Низький ризик – невеликий дохід. Дохід тут трохи вище ставки, яка надається банками, відповідає цій стратегії ПІФ облігацій.

Крок №2. Вибір керуючої компанії. Це фірма, організуюча пайовий фонд. Для жителів столиці або Сакта-Петербурга проблем з недоступністю керуючих і пайових фондів України не існує – тут вони доступні практично всі. У провінції ж вибір ПІФ не так великий. Жителі невеликих міст з більшою ймовірністю можуть купити Піфи в банку, тому варто зайти на сайти банків, наявних а місті, і дізнатися, які Піфи вони пропонують, – нерідко саме банк є партнером керуючої компанії. Наприклад, досить широкий спектр керуючих компаній-партнерів може надати Сбербанк, має філії в кожному місті нашої країни.

Перед тим, як вибрати ПІФ, важливо звернути увагу на доступність офісу керуючої компанії або її партнера – адже це впливає на те, наскільки оперативно ви зможете управляти своїми вкладеннями. Звичайно, цей критерій не єдиний – для такої компанії дуже важлива репутація і досить довге існування на ринку.

Как выбрать паевой инвестиционный фонд (ПИФ) | Статьи по теме

Отже, до кроку №3 потрібно підходити, вже маючи на руках список компаній, що підходять під ваші вимоги.

Крок №3. Порівняння рейтингу Піфів. Це робота з попереднім списком підходящих для вас компаній. Потрібно вибрати з них найбільш перспективні. Будь-яка пошукова система допоможе вам знайти рейтинг Піфів, а може бути сервіс для того, щоб їх порівнювати. Ви повинні визначитися, які Піфи обраного вами виду (акцій, змішаних інвестицій або облігацій) найбільш вигідні. Обов’язково потрібно врахувати такий важливий момент: хоча пайовий інвестиційний фонд і пропонує довгострокові інвестиції, потрібно основну увагу приділяти порівнянні прибутковості за попередні кілька місяців. Прибутковість Піфу дуже сильно залежить від керуючого. Приміром, Гарант, кілька років тому був дуже прибутковим, зі зміною керуючого дуже сильно знизив свою прибутковість.

Крок №4. Остаточний вибір. Ви вже повинні визначитися, якому Піфу віддасте перевагу, але треба мати і декілька запасних варіантів – раптом умови інвестування в якомусь з них вам сподобаються більше – нерідко буває так, що ПІФ, здається найдохіднішим, бере більшу винагороду за свою роботу, а може бути, інший пайовий інвестиційний фонд має хороші знижки при продажі паїв. Ретельно ознайомтеся з умовами покупки паїв та їх продажу, перш ніж зупинити свій вибір на якому-небудь Піфі.

Якщо ви будете знати, як вибрати ПІФ, будете дотримуватися необхідні інструкції, то, впевнені, що зможете підібрати для себе надійний і при цьому вигідний пайовий інвестиційний фонд.

Оціните статтю:
1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (1-а оцінка! Середнє: 5,00 з 5)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Привіт шановні користувачі! Перш за все хочу подякувати за те що відвідали сайт!
Тут ви можете як отримати кредит онлайн без відмови цілодобово так і взяти гроші в борг безкоштовно без передоплат від приватних кредиторів, кредитних компаній і брокерів .Але будьте обережні часто під оголошення криються шахраї які вимагають передоплату і не видають в результаті кредит або обіцяних грошей. Також Вам пощастить і ви знайдете кредитора приватника це може бути теж небезпечно, брати кредит так як в результаті можете втратити більше ніж розраховували іноді навіть можна втратити квартиру або машину! Але вихід є! Рекомендуємо в першу чергу відправити одну заявку в кілька банків, це прорив !, це безпечно 100% і вигідно плюс дуже зручно без паперової тяганини достатньо заповнити та надіслати онлайн заявку це замет не більше 7 хвилин, в результаті ви отримаєте кредит іноді з доставкою додому , в середньому протягом 2-х днів! Навіть якщо Вам відмовляли в будь-якому ІНШОМУ банку, ймовірність отримання в Банку куди відправляємо заявку 97% МИ ЗНАЄМО ХТО ЗАРАЗ активно кредитують І ЗАЦІКАВЛЕНИЙ ВИДАТИ ВАМ КРЕДИТ
Заявка відправляється в Мікрофінансову організації. Ви можете отримати гроші двома способами на вибір: 1-Кредит на Вашу карту не виходячи з дому (скан-копії паспорта та підтвердження карти НЕ потрібно) або 2-кредит готівкою в найближчому відділенні.