Дорогий кліент ви пройшли перевірку, Вам схвалено позика до 10 000 грн. Онлайн кредит без відмови Цілодобово 24/7. На банківську карту України. Позика терміново без перевірок на особистий рахунок швидко і моментально! Позика в 10 000 гривень безкоштовно! Ні відсотків ,ні комісій ТАК! Цілодобово 24/7! Надішліть заявку онлайн прямо зараз 30 сек. безкоштовно!

Введіть сумму:


Отримали кредит ставте лайк!
Home / Статті / Як вибрати кращу процентну ставку по кредитах готівкою?

Як вибрати кращу процентну ставку по кредитах готівкою?

Как выбрать лучшую процентную ставку по кредитам наличными?

Існує цілий ряд способів порівняння процентних ставок по кредитах готівкою, однак необхідно розуміти, що процентна ставка не є повним відображенням всіх витрат за позиками. Тим не менш, річна ставка є гарною відправною точкою. Люди повинні вибрати декілька кредитних пропозицій, щоб зробити їх порівняння, і необхідно знати свій кредитний рейтинг, щоб знайти найбільш відповідні пропозиції. Якщо вибрані кредити відповідають вашим кредитним рейтингом, далі можна розглядати процентні ставки і всі інші аспекти кредиту.

кредитная история

У будь-який момент часу, кредитна оцінка є хорошим способом визначення відповідних тарифів. Позичальників з позитивною кредитною історією можуть претендувати на кращі пропозиції, відповідно клієнтам з поганою кредитною історією буде запропонована менш приваблива відсоткова ставка, а іноді можуть і зовсім відмовити в позику. Незалежно від того, яка процентна ставка, чим на більший строк позичальник бере гроші, тим більше буде переплата в кінцевому підсумку. Іноді більш висока ставка означає меншу загальну переплату, тому що кредит береться на більш короткий термін. Іншими важливими критеріями є плата за надання кредиту та будь-які інші платежі, плата за дострокове погашення і штраф за прострочення платежів.

Спробуйте розглянути різні варіанти позик, щоб порівняти розмір щомісячних платежів і загальну суму переплати. Перш ніж почати пошуки кредиту, позичальникові необхідно дізнатися свій особистий кредитний рейтинг, так як якщо він високий, що він в змозі вимагати саме ті умови, які він хотів би отримати.

Оціните статтю:
1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще немає оцінок)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

ПЕРШИЙ позики під 0% Кращі умови кредитування При першому оформленні кредиту - ставка 0%
Viberit sumu
1000 UA GRIVEN
3000 UA GRIVEN
5 000 UA GRIVEN
10 000 UA GRIVEN
30 000 UA GRIVEN
50 000 UA GRIVEN
75 000 UA GRIVEN