Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!

Дякуемо що завітали на наш сайт. Це кредитна дошка оголошень від частних кредиторів та кредитних брокерів по Україні онлайн. Для отримання займу або грошей в борг залишайте заявки на кредит під оголошеннями авторів та отримайте кошти без залогу та поручителів протягом 1 години готівкою або на Вашу карту онлайн любого банка.
Home / Поради / Як вести себе з колекторами. Зустрічі

Як вести себе з колекторами. Зустрічі


			
	  	Как вести себя с коллекторами. Встречи

Колектор приїхав до вас додому. Як себе вести?
Розглянемо ситуацію, якщо до вас у гості нагрянули співробітники служби безпеки банку або колекторського агентства. Несподіванка може зіграти проти вас, тому якщо у вас виникли прострочення по платежах, будьте готові до такого візиту і налаштуйтеся на те, щоб гідно зустріти людей. Не варто забувати, що подібні служби вважають боржників юридично безграмотними, а значить, можуть застосувати дії або чинити тиск поза рамками закону.

По-перше, не впускайте людей у квартиру, а прочиніть двері лише на рівні ланцюжка. Деякі агенти мають особисті зв’язки із співробітниками поліції або судовими приставами і просять їх супроводити на зустріч з боржниками, що абсолютно протизаконно. А саме тому, якщо поряд з агентом ви побачите людину в формі поліцейського або пристава, попросіть у нього службове посвідчення, перепишіть з нього всі дані або сфотографуйте, дізнайтеся номер підрозділу, в якому він працює, а також Ф. В. О. керівника відділу і робочий стаціонарний номер телефону. У судового пристава уточніть номер діловодства, на підставі якого він завітав (хоча якщо б насправді таку справу було порушено, то по-перше, спочатку має пройти суд, куди вас неодмінно б запросили, по-друге, насамперед судовий пристав надішле документи поштою, потім подзвонить, потім зможе приїхати й сам, без присутності агента). Поліцейські ж взагалі не мають до таких справах ніякого відношення.

Також попросіть і самого агента або представника банку службове посвідчення і перепишіть всі дані. Якщо документи не надані, сміливо попрощайтеся з візитерами і повідомте, що якщо візит повториться, ви прийміть відповідні законні заходи. Не забудьте сказати, що зустріч записана на камеру, навіть якщо насправді цього не сталося, хоча краще, якщо камера буде у вас напоготові і запис буде реальна. Принаймні, хоча б на диктофон записуйте все.
Якщо документи пред’явлені, можете продовжити розмову, але не лякайтеся. Моральний тиск, яке буде на вас чинився – порожній блеф. Вас можуть залякати тим, що повідомлять на роботу і родичам, напишуть в соц.мережах про те, що ви злісний неплатник. Відповідайте спокійно, що в цьому випадку ви звернетеся в суд за захистом своїх прав (розголошення банківської таємниці). Ніхто не має права повідомляти третім особам про ваших банківських справах, навіть якщо ви дійсно злісний неплатник. Можуть пригрозити кримінальною відповідальністю, що теж не так страшно, як це підносять зацікавлені органи. Детальніше читайте що буде, якщо не платити кредит. Важливо нічого не обіцяти, не ставити ніякі конкретні терміни, а краще сказати, що плануєте виплатити борг, як тільки зважаться фінансові проблеми, а наскільки скоро вони зважаться, залежить не тільки від вас. Ні в якому разі не розкривайте інформацію про місце роботи, про родичів, про сімейний стан, про те, кому належить квартири і яку власність ви маєте, ви не зобов’язані відповідати на ці запитання, а відповіді можуть бути використані проти вас. І ще запам’ятайте – ні сльози, ні істерики тут не допоможуть, не намагайтеся викликати жалість у таких людей, це їх робота і від їх холоднокровності безпосередньо залежатиме їхній дохід. Зазвичай на таких посадах працюють люди “безсердечні”, як прийнято їх називати, які насмотреть у своєму житті і не такого і їх ніщо вже не пройме. Залишайтеся впевненими і спокійними. Вам нічого не загрожує.

Вас запросили в офіс до колекторів. Як бути?
Одна справа зустрітися з боржником у нього вдома, де, як кажуть, і стіни допомагають, і зовсім інша – в офісі колекторського агентства, де він буде почувати себе незатишно і скуто. Саме такий метод тиску використовують співробітники колекторських агентств дуже часто. Ви зовсім не зобов’язані приїжджати в їх офіс, однак вони можуть використовувати обманні методи вас зацікавити. Часто людині пропонують приїхати в офіс для перерахунку відсотків, для зниження процентної ставки за кредитом, або іншими подібними пропозиціями, спрямованими на одну єдину мету – заманити вас в офіс, де буде просто і комфортно вас придавити морально. Як правило, жодні з даних по телефону обіцянок, виконані не будуть. Але і не обмежиться розмова простий бесідою. Вас будуть змушувати назвати точну дату погашення платежу, причому всієї суми відразу. Спочатку розмова почне один агент, потім, як би до речі, втрутиться інший, потім ще один. Психологія звичайної людини не витримує таких нападків, і як правило, опинившись у такому становищі, людина зазвичай погоджується на всі умови, підписує будь-які папери, аби тільки скоріше це все закінчилося, але це буде тільки початком самого кошмару. Саме тому рекомендую вам, якщо отримаєте таке запрошення в офіс, люб’язно запропонувати агенту надіслати вам новий графік платежів або пропозицію щодо зниження суми боргу, поштою, щоб ви змогли все не поспішаючи вивчити і дати ґрунтовну відповідь. Якщо все-таки вас змогли переконати і ви прийшли в офіс колекторів, не беріть з собою документи та цінні речі. Перед візитом в офіс залиште вдома записку з адресою, за якою вас запросили і номером телефону, з якого був зроблений дзвінок. Обов’язково записуйте розмову на диктофон, можливо навіть, знімайте прихованою камерою і ні в якому разі нічого не обіцяйте і не підписуйте.

Переконайте себе заздалегідь, що цього робити не можна ні за яких обставин. Єдине, що ви можете пообіцяти – подумати над пропозицією або нової наданою інформацією. Не піддавайтеся також ніякому тиску, пам’ятайте, закон на вашому боці і будь-протизаконна дія буде служити вам тільки на користь, тому нічого не бійтеся.

 

Автор: Ірина Кудряшова, спеціально для сайту spasfinans.ru. При копіюванні активне посилання на дану сторінку обов’язкова.

 

Якщо ця стаття Вам допомогла, будь ласка, поділіться посиланням в соц.мережах, щоб більше людей змогли прийти на наш сайт і дізнатися про законні права боржників за кредитом.

 

Оціните статтю:

ЗАЯВКІ НА КРЕДИТ ЗАЛИШАЙТЕ В КОМЕНТАРЯХ: ВВЕДІТЬ СУММУ И СПОСІБ ЗВ'ЯЗКУ👇

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!
Далі >
Займ онлайн
4 9 #рейтинг 4 основан на 9 оценках
грн. 80000 Кредит на карту безкоштовно
Производитель: Кредит онлайн
Модель: 5
Заголовок отзыва от ,
#Минимальная оценка 4/ #Оценка пользователя 5звезд. /#Максимальная оценка
Кредит одобрен!