Дорогий клиент Ви пройшли перевірку. Вам схвалений кредит до 10000 грн.✅ Онлайн кредит без відмови Цілодобово 24/7. На банківську карту України. Позика терміново без перевірок на особистий рахунок швидко і моментально! Так! Ні відсотків, ні комісій! Позика в 10000 гривень - безкоштовно! Цілодобово 24/7! Надішліть заявку онлайн прямо зараз 30 сек. безкоштовно!Миттєві позики для виправлення кредитної історії по всій Україні
Введіть сумму:Home / Поради / Як вести себе з колекторами. Телефонні дзвінки

Як вести себе з колекторами. Телефонні дзвінки

 
 Как вести себя с коллекторами. Телефонные звонки

Сьогодні ми поговоримо про те, як необхідно підготуватися до спілкування з колекторськими агентами, якщо все-таки не вдалося цього уникнути. По-перше, давайте з’ясуємо, що можуть ці самі агенти і чого не можуть, а вірніше, на що не мають жодного законного права. Отже, все, на що здатні колектори на цілком законних підставах – чинити психологічний тиск на боржника, не більше, та й то, в межах розумного. Якщо, наприклад, вас починають залякувати, погрожувати, тиснути, це вже можна розцінити як порушення прав і свобод людини і підвести під певну статтю закону.

Звичайні методи впливу колекторських служб такі: дзвінки по телефону рано вранці або пізно ввечері, візити до боржника. Дзвінки на роботу, друзям, знайомим. Що у цьому випадку можна зробити?

Дзвінки та розголошення інформації незаконні і ви маєте повне право вимагати припинення цих дій, або звернутися до суду за захистом своїх інтересів і вимогою моральної компенсації. Якщо дзвонять вашим знайомим, родичам, друзям, вони також сміливо можуть прийти у відділення банку або колекторського агентства і написати заяву з вимогою припинити дзвінки або буде звернення до суду. З особистого досвіду можу сказати, метод дієвий, дзвінки припиняються моментально. Одного разу моя знайома взяла кредит у банку і не платила. Мій телефонний номер дала без мого на те відома. Сама спокійно поїхала в інше місто, номер телефону змінила, а мені почали докучати і вдень і вночі. Причому ніякі пояснення, що не маю про неї ніякої інформації, ними не приймалися. Змінювати свій номер телефону мені не хотілося. Я написала заяву з вимогою припинити дзвінки або я піду в суд, відвезла заяву в банк, взяла завірену копію На наступний день мені подзвонили, дуже вибачалися і полсен цього дзвінки припинилися.
Отже, якщо в діях колектора ви помітили неформальні методи тиску – загрози, псування майна, переслідування, дзвінки на роботу, родичам, знайомим, розголошення інформації про вашу заборгованості в соціальних мережах , знайте – все це порушення закону і може тільки зіграти проти самих колекторів, якщо ви все зробите правильно.
Найважливіше – будьте пильними і спокійними!

Дзвінок колектора. Як себе вести.
По-перше, ви зовсім не зобов’язані представлятися по телефону незнайомих людей, ким би вони себе не називали. Ігноруйте будь-які прохання назвати своє ім’я, прізвище, по батькові, дату народження, тим більше, паспортні дані.
По-друге, раз вже телефонують вам, то маєте повне право самі задавати необхідні питання, відповіді на які неодмінно запишіть на папір або диктофон. Вам це обов’язково стане у нагоді.
Що необхідно знати про людину, яка представляється працівником колекторського агентства: прізвище, ім’я, по батькові, повна назва колекторського агентства, яке він представляє, юридична адреса, стаціонарний телефон агентства і ф.і.про. директора. Також запитаєте, з яких джерел отримано інформацію про вашої фінансової ситуації. Якщо банк зрадив ваш борг в колекторське агентство, то вам повинні були надіслати поштою договір передачі боргу, повну суму вашої заборгованості та всі відповідні документи. Поки такий договір вами особисто не прочитаний, можете далі розмова не продовжувати і повідомити абонента, що зможете повернутися до розмови тільки після отримання поштою необхідних документів та ознайомлення з ними, а якщо дзвінки або візити до того моменту не припиняться, то ви будете діяти всіма законними способами, щоб себе від цього захистити. Для переконливості можете процитувати кілька статей закону.

 

 

Автор: Ірина Кудряшова, спеціально для сайту spasfinans.ru. При копіюванні активне посилання на дану сторінку обов’язкова.

Якщо ця стаття Вам допомогла, будь ласка, поділіться посиланням в соц.мережах, щоб більше людей змогли прийти на наш сайт і дізнатися про законні права боржників за кредитом.

 

 

Оціните статтю:
1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще немає оцінок)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Цілодобово 24/7! Надішліть заявку онлайн прямо зараз 30 сек. безкоштовно!
Яка сума кредиту Вам потрібна?
Виберіть сумму: до 1000 грн
до 3000 грн
до 5 000 грн
до 10 000 грн
до 30 000 грн
до 50 000 грн
до 75 000 грн