Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!

Дякуемо що завітали на наш сайт. Це кредитна дошка оголошень від частних кредиторів та кредитних брокерів по Україні онлайн. Для отримання займу або грошей в борг залишайте заявки на кредит під оголошеннями авторів та отримайте кошти без залогу та поручителів протягом 1 години готівкою або на Вашу карту онлайн любого банка.
Home / Бізнес / Як створювати множинні джерела доходу

Як створювати множинні джерела доходу

За основу статті я взяв відому книгу Роберта Аллена під такою ж назвою «Множинні джерела доходу». У даній статті я спробую проаналізувати цю ідею з точки зору її застосування до російських реалій. У України публікуються багато книг західних гуру з інвестицій і фінансів, але я майже не зустрічав аналізу цих книг.
Аллен вчить, що ми ставили собі конкретні та реалістичні фінансові цілі і діяли на регулярній основі. Для цього ми повинні оволодіти грошовими навичками, які допоможуть навчитися створювати собі множинні джерела доходу. Коротко розглянемо основні навички нижче.
Перший грошовий навик — Цінуй. Автор пише, що потрібно вміти цінувати гроші для того, щоб зрозуміти істинну природи грошей. У книзі він наводить приклад, як мільярдер Джон Д. Рокфеллер вчив своїх дітей цінувати гроші. Кожен місяць вони повинні були зводити баланс у своїх прибутково-видаткових книгах і вміти відзвітувати за кожен цент, зароблений ними. І згодом ці навички стали в нагоді його дітям у їх роботі у великих компаніях.
Другий грошовий навик — Розпоряджайся. Необхідно розробити систему, що дозволяє упорядкувати вашу фінансову життя, щоб взяти ваші фінанси під контроль. Необхідно регулювати грошові потоки — прихід і витрату. Тому вам необхідно порахувати скільки у вас грошових струмочків і скільки статей витрат. У цьому може допомогти спеціальна комп’ютерна програма з ведення бюджету, так і проста зошит доходів і витрат.
Третій грошовий навик — Сберегай. Залишок у вашому гаманці є умовою фінансового зростання. Вам потрібно назбирати таку суму грошей, яка допоможе вам спокійно жити. У зв’язку з цим цей навик пов’язаний з умінням зберігати надлишок. Але зберігати гроші — це одна справа, але треба ще зробити так, щоб ваша марнотратна рука не доторкнулася до них. Для цього вам необхідно відкрити депозит у банку. Це буде сильний психологічний хід, так як в цьому випадку витратити гроші будуть складніше: потрібно буде спеціально йти в банк, розривати договір і т. д. Я скоро напишу нову статтю про те, як я накопичив на свою фінансову подушку.
Як забезпечити множинні джерела доходу?
Потрібно спочатку необхідно дізнатися два поняття: лінійний і резидуальний типи потоків доходу. Ваш відповідь на питання дозволить визначити, до якого типу доходу відноситься ваш дохід: скільки разів вам оплачується щогодини вашої роботи? Якщо ви відповіли, що тільки один раз — тоді ваш дохід є лінійним. Потоки доходу на основі зарплати лінійні. Вам платять за ваші зусилля тільки один раз. У разі резидуального доходу, після того, як ви добре попрацювали, вам буде забезпечено постійний приплив грошей протягом тривалого терміну. На думку Роберта Аллена, існують багато цікавих і оригінальних способів забезпечити собі резидуальний дохід.
Але для цього вам необхідно стати підприємцем. Вам необов’язково йти з роботи, але для забезпечення безпечного майбутнього фінансового потрібно буде створити додаткові джерела доходу, і чим швидше, тим краще. В російському інтернеті є хороший курс, який я пройшов. Це Абетка Грошей Костянтина Шереметьєва. Він у своєму курсі наводить приклад жінки, яка займалася доглядом за інвалідом. Костянтин подарував їй свою книгу, а вона стала скаржитися, що не вистачає грошей. Тоді він порадив жінці розмістити оголошення по догляду за інвалідами і використовувати свої знання з соціальної підтримці, продаючи їх. Я вважаю, це хороший приклад додаткового джерела для російської дійсності.
При цьому автор книги «Множинні джерела доходу» виділяють найбільш дохідні сфери резидуального доходу. Так звані три гори, які втілюють собою фінансову свободу: гора нерухомість, гора інвестиції, гора маркетинг. Давайте розглянемо більш детально ці системи.
Нерухомість. Виділяються три основних фактора інвестування в нерухомість: пошук операцій, фінансування угод, отримання прибутку з операцій. Для цього вам доведеться провести глибокий аналіз ринку нерухомості у себе в місті.
Інвестиції. Тут мається на увазі торгівля цінними паперами на фондовому ринку. Існує велика кількість способів заробітку на ринку цінних паперів. Щоб успішно торгувати на цьому ринку, вам необхідно володіти наступними навичками: відстежувати і фільтрувати інформацію, вибирати час покупки, вибирати час продажу.
Маркетинг. В цей вид множинного джерела доходу входить такі види діяльності, як робота в інтернеті, мережевий маркетинг, инфопренерство і ліцензування. В основі всього, що це лежить маркетинг. Щоб бути успішним у цій справі, необхідно оволодіти наступними заходами: визначення попиту, приготування принади, забезпечення безстрокового попиту.
Далі я наведу основні множинні джерела доходу за класифікацією Роберта Аллена. Я їх трохи упорядкував, об’єднавши деякі в один вид. Отже, почнемо!
1. Ваш перший фінансовий потік: успіх на ринку цінних паперів.
У України за статистикою даним видом діяльності займається не більше 10% населення. Тому ринок цінних паперів має великий потенціал та перспективи розвитку.
2. Ваш другий фінансовий потік: велика прибуток від операцій з нерухомістю.
Це найбільш поширена форма інвестування. Багато росіян вважають інвестиції з нерухомістю самим привабливим спосіб додаткового заробітку. Правда, в основному, операції пов’язані зі здачею комерційної нерухомості, квартир. У нас поки великі процентні ставки за кредитами, щоб брати квартири через банк і здавати в оренду.
3. Ваш третій фінансовий потік: мережевий маркетинг. В України склався не найкращий імідж цього виду діяльності. Це не простий спосіб заробітку і вимагає особистого зростання. Тим не менш, я особисто знаю людей, які досягли успіхів у цій сфері.
4. Ваш четвертий фінансовий потік: инфопренерство. У наш інформаційний вік торгівля інформацією приносить великий дохід. Також сюди відноситься діяльність з написання художніх і музичних творів.
5. Ваш п’ятий фінансовий потік: ліцензування. До цього виду діяльності відноситься створення різних програм у сфері інформаційних технологій, торгівля ноу-хау, винаходами. У України поки на цьому виді діяльності не так багато заробляють у зв’язку з поганою обробкою законів, що регулюють дану сферу.
6. Ваш шостий фінансовий потік: інтернет. Інтернет-бізнес в України розвивається бурхливими темпами. Тут можна виділити продаж інформаційних продуктів — різних курсів, заробіток на рекламі, наприклад, завдяки ведення блогу. Створити віртуальний склад з корисною інформацією для користувача — це відмінна ідея, яка правда вимагає великої працелюбності.

Оціните статтю:

ЗАЯВКІ НА КРЕДИТ ЗАЛИШАЙТЕ В КОМЕНТАРЯХ: ВВЕДІТЬ СУММУ И СПОСІБ ЗВ'ЯЗКУ👇

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!
Далі >
Займ онлайн
4 9 #рейтинг 4 основан на 9 оценках
грн. 80000 Кредит на карту безкоштовно
Производитель: Кредит онлайн
Модель: 5
Заголовок отзыва от ,
#Минимальная оценка 4/ #Оценка пользователя 5звезд. /#Максимальная оценка
Кредит одобрен!