Кредит до 100 000 грн без відмов Цілодобово 24/7 Вся Україна 100%Надішліть заявку онлайн прямо зараз за 30 секунд безкоштовно!

 

Введіть суму*       :

 


Отримали займ -ставте лайк!

 

Home / Бізнес / Як створити «вірус»

Як створити «вірус»

Вірусний маркетинг це дійсно круто. Замість того щоб витрачати шалені гроші на рекламу своїх товарів, ваші шанувальники зроблять за вас всю роботу і ви не витратите на це ні копійки!
Рекламна компанія отримує своє власне життя і поширюється як вірус незалежно від ваших дій.
А ефект ви отримаєте в 100 -500 разів більше, ніж від звичайної реклами.
Як створити вірусний ефект:
1. Змусьте людей переживати емоції. Ви повинні вміти так висловити свою ідею, щоб змусити людей ненавидіти або любити, бути дуже радісними або злими, бути ідіотами або геніями. І не намагайтеся догодити всім.
2. Зробіть що — небудь несподіване. Якщо ви хочете, щоб люди вас помітили, ошеломите їх, зробіть щось не таке як всі. І ніколи нікому не наслідуйте!
3. Дайте людям можливість для скачування, обміну вашої вірусної інформацією. У користувачів повинна бути можливість завантажити відео і картинки в зручному форматі. Це дозволить їм легко вставляти контент на свої блоги, відправляти посилання своїм друзям, публікувати в соціальних мережах, ділитися на форумах.
4. Використовуйте свою електронну пошту як маркетинговий інструмент. Зробіть підпис в листах з посиланням на ваш вірусний контент.
5. Вмикайте ваше маркетингове повідомлення у мультимедіа. Відеокліпи дуже популярні в інтернеті. І тому, якщо у вас є відмінна ідея, то такий формат буде поширювати її як лісова пожежа.
6. Підключіть коментарі.
Важлива зв’язок з цільовою аудиторією. Ви змогли привернути їхню увагу, вони емоційно заряджені і тепер хочуть висловитися, поговорити. І найкращий спосіб зробити це – додати коментарі.

Оціните статтю:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.