Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!

Дякуемо що завітали на наш сайт. Це кредитна дошка оголошень від частних кредиторів та кредитних брокерів по Україні онлайн. Для отримання займу або грошей в борг залишайте заявки на кредит під оголошеннями авторів та отримайте кошти без залогу та поручителів протягом 1 години готівкою або на Вашу карту онлайн любого банка.
Home / Кредит / Як створити і зберегти хорошу кредитну історію

Як створити і зберегти хорошу кредитну історію

Кредитна історія формується поступово. Від того, як позичальник розраховується з кредитною заборгованістю, залежить ставлення до нього банку в наслідок. При позитивної кредитної історії практично всі банки будуть раді співпраці і зможуть запропонувати найвигідніші умови кредитування на більш високі суми. І навпаки, погана кредитна історія може позбавити позичальника можливості подальшого кредитування в більшості банків.

Як створити хорошу кредитну історію?

Звичайно, ні для кого не секрет, що хоч кредитування і доступно кожному, але не у всіх банках і не за кожною кредитною програмою. Людина, яка має високий офіційний дохід має набагато більше шансів отримати кредит на вигідних умовах та розраховуватися за кредитом без проблем, що само по собі формує для такого позичальника позитивну кредитну історію.

Але як бути тієї категорії громадян, у яких немає офіційно підтвердженого доходу і кредит їм видати в банках відмовляють? Для таких позичальників я б порадила наступну схему формування хорошої кредитної історії. Для початку можна звернутися в банк, де кредити видають без довідок про доходи, але зате під найбільш високий відсоток. Можна взяти в такому банку невелику суму, наприклад, 20000 грнлів і виплачувати цей кредит не мінімальними платежами, а гасити частково достроково. Або оформити в кредит якийсь необхідний товар і розрахуватися за нього достроково. Потім можна оформити кредит трохи більше, тисяч на 50 і знову погасити його за декілька місяців.
Після цього можна буде вже спробувати звернутися до більш серйозний банк, але спочатку за маленькою сумою, на невідкладні потреби. Зазвичай при оформленні заявки на кредит запитують, чи брав позичальник кредит в інших банках, потрібно буде повідомити, що кредит був. Таким чином, служба безпеки банку з’ясує, що у Вас є гарна кредитна історія, отже, шанс схвалення кредиту набагато збільшиться.

Ну а якщо кредит на невелику суму буде схвалений, і Ви будете вчасно вносити всі платежі, то станете постійним клієнтом банку і зможете оформляти кредити вже на великі суми, під більш низький відсоток.

Як зберегти хорошу кредитну історію

Сплачуйте щомісячні внески заздалегідь, бажано за 15-20 днів до дати списання, майте грошовий запас хоча б на один мінімальний платіж, адже непередбачені обставини можуть бути зовсім несподіваними. Навіть самі сумлінні роботодавці часом затримують виплату працівникам на кілька днів з технічних або інших причин, не залежних від них самих. Ну а якщо Ви маєте власну справу, то і тут немає ніяких гарантій стабільності доходу.
Для будь-якого банку найважливіше – щоб позичальник вчасно сплачував борги і постійно був на зв’язку. У багатьох банках сумлінним позичальникам видають по кілька кредитів. Але перш ніж оформити кілька кредитів, обміркуйте всі «за» і «проти», тільки після цього приймайте зважене рішення. Інакше, з розряду сумлінних позичальників можна дуже швидко перейти в групу боржників і тоді вже пощади від банку не чекайте. Читайте історії реальних людей, дізнайтеся з цих кредитних історій, до чого призводять кредити, ну а потім вже вирішуйте, Вам потрібен кредит, або все-таки обійтися?

 

 

Автор: Ірина Кудряшова, спеціально для сайту spasfinans.ru. При копіюванні активне посилання на дану сторінку обов’язкова.

Якщо ця стаття Вам допомогла, будь ласка, поділіться посиланням в соц.мережах, щоб більше людей змогли прийти на наш сайт.

 

Оціните статтю:

ЗАЯВКІ НА КРЕДИТ ЗАЛИШАЙТЕ В КОМЕНТАРЯХ: ВВЕДІТЬ СУММУ И СПОСІБ ЗВ'ЯЗКУ👇

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!
Далі >
Займ онлайн
4 9 #рейтинг 4 основан на 9 оценках
грн. 80000 Кредит на карту безкоштовно
Производитель: Кредит онлайн
Модель: 5
Заголовок отзыва от ,
#Минимальная оценка 4/ #Оценка пользователя 5звезд. /#Максимальная оценка
Кредит одобрен!