Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!

Дякуемо що завітали на наш сайт. Це кредитна дошка оголошень від частних кредиторів та кредитних брокерів по Україні онлайн. Для отримання займу або грошей в борг залишайте заявки на кредит під оголошеннями авторів та отримайте кошти без залогу та поручителів протягом 1 години готівкою або на Вашу карту онлайн любого банка.
Home / Бізнес / Як стати відповідальною людиною.

Як стати відповідальною людиною.

Відповідальність – ключ до свободи.
Переможці обирають відповідальність. Успішні люди беруть відповідальність за кожну обставину у своєму житті. Вони відмовляються звинувачувати інших людей або ситуації, які могли бути причиною їх тимчасової затримки. У світі багато людей, які звинувачують своє оточення за ту ситуацію, яка склалася у них в житті. Особливо цим славиться ЗМІ. Візьміть газету і прочитайте статтю, щоб з’ясувати, хто або що є причиною економічної кризи. «Козлом відпущення» вважають політику минулого.
Загальна ідея для всіх успішних людей полягає в тому, що вони самі відповідальні за кожну обставину у своєму житті. Вони вважають себе причиною всього, що відбувається в їхньому житті, і воліють брати своє життя у свої руки.
Ми розвиваємо наші сильні сторони, беручи уроки з цих випадків. Випробування і нещастя це сходинки, а їх функція полягає в тому, щоб піднести нас вище. Знаючи це, потрібно перестати перекладати провину на когось або щось поза нас самих. Перекладаючи відповідальність, ми позбавляємо себе можливості навчитися чому-небудь.
Як стати відповідальною людиною – афірмації.
Прийміть рішення взяти на себе повну відповідальність за своє життя. Щоранку стверджуйте, що ви відповідальна людина. Беріть відповідальність за всі випадки протягом дня, як хороші, так і погані.
Афірмації це твердження, які ви повторюєте собі до тих пір, поки твердження не буде прийнято вами як істина. Вірте в те, що ваше твердження істинне, і ви втілите це твердження.
Щоранку, протягом п’яти хвилин, говорите собі: «Я відповідальний за своє життя і за все, що зі мною відбувається». Надавайте особливе значення кожного слова. Говоріть вголос. Ваші емоції можуть оживити ваше твердження. Ця практика розширює ваші права і можливості. Ви перестанете звинувачувати когось або щось поза себе за ті результати, які ви отримуєте.
Заключне слово про відповідальність.
Те, що ви несете відповідальність за все, що відбувається у вашому житті, не означає, що ви навмисно бажали виникнення поганих випадків. Якщо ви захворіли, це не означає, що ви бажали цього. Якщо ви збанкрутували, це не означає, що ви хотіли стати банкрутом. Не бийте себе за ці випадки і не питайте себе, чому ви стали причиною цього. Це марна трата часу і енергії. Це робить вас жертвою обставин. Візьміть на себе відповідальність за обставини. Знайте, що ви можете контролювати. Ви можете змінити все, що вам не подобається, просто помінявши свої думки про це.
Перестаньте звинувачувати щось, що знаходиться поза вас. Перестаньте втрачати право вибору. Візьміть на себе відповідальність за своє життя вже сьогодні.

Оціните статтю:

ЗАЯВКІ НА КРЕДИТ ЗАЛИШАЙТЕ В КОМЕНТАРЯХ: ВВЕДІТЬ СУММУ И СПОСІБ ЗВ'ЯЗКУ👇

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!
Далі >
Займ онлайн
4 9 #рейтинг 4 основан на 9 оценках
грн. 80000 Кредит на карту безкоштовно
Производитель: Кредит онлайн
Модель: 5
Заголовок отзыва от ,
#Минимальная оценка 4/ #Оценка пользователя 5звезд. /#Максимальная оценка
Кредит одобрен!