Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!

Дякуемо що завітали на наш сайт. Це кредитна дошка оголошень від частних кредиторів та кредитних брокерів по Україні онлайн. Для отримання займу або грошей в борг залишайте заявки на кредит під оголошеннями авторів та отримайте кошти без залогу та поручителів протягом 1 години готівкою або на Вашу карту онлайн любого банка.
Home / Бізнес / ЯК СТАТИ ВЕЛИКИМ БРЕНДОМ З МАЛЕНЬКОГО СТАРТАПУ. НАЗВА, ПРОДУКТ І ФІЛОСОФІЯ

ЯК СТАТИ ВЕЛИКИМ БРЕНДОМ З МАЛЕНЬКОГО СТАРТАПУ. НАЗВА, ПРОДУКТ І ФІЛОСОФІЯ

Що стоїть за великим брендом? Як перетворити стартап в процвітаючий бізнес? І чи потрібні взагалі продають інструменти, крутий продукт, емоційне назву і слоган?
За кожним великим выстрелившим стартапів стоїть велика ідея, великий продукт і велика «упаковка» — звичайно ж, це не так!
Адже головне в будь-якій справі, бізнесі, проекті і стартапі не продукт, не назву. не дизайн, не лендінгем пейдж, ні маркетинг кіт і продають інструменти.
Головне лежить набагато глибше, і про це я вам сьогодні розповім.
Чесно, цей інсайт прийшов до мене зовсім недавно, і тоді моя картина успішного бізнесу зрослася.
Почнемо з передісторії: багато засновники стартапів створюють і просувають свої «круті» проекти різними ефективними інструментами: ленди, слогани, маркетинг кити і навіть «продають» назви. Зараз вже зрозуміло, що все це — маячня. Немає унікальною продає «формули» ленда, маркетинг кита або назви, навіть емоції — і ті, що не продають належним чином, вони не зроблять вас найдорожчою компанією на біржі, подібної Apple. На це спроможна тільки філософія.
Філософія — це єдина мета, єдиний підхід, єдиний набір цінностей, властивих кожному успішного бренду. Наприклад: вся діяльність BMW підпорядкована єдиної філософії «Задоволення від водіння», і це відчувається в кожному автомобілі, в кожній рекламі, в їх слогані «Із задоволенням за кермом».
Філософія — це все те, що стоїть далеко за зовнішньою оболонкою (лендінгем, слогани, айдентика, тощо) і самим продуктом.
Бізнес даремний без філософії, так само як і філософія марна без бізнесу. Даремний бізнес гине, а бізнес з філософією змінює світ.
У Бізнес Молодості вчать: головне в бізнесі — смисли, навіть дають д/з по їх пошуку — це дуже корисно для розвитку себе і стартапу, але ми не зупинилися на цьому і копнули глибше, адже смисли не конечни, що за ними стоїть, щось єдине, якась велика мета, ім’я якої — філософія.
Поки що для вас весь вище написаний текст — пустушка, але зараз я наведу приклади і ви відразу ж вскроетесь, почну з банального — Apple.
Всі їх продукти, презентації, рекламні ролики, навіть назву і слоган підпорядковані єдиної філософії — «Створювати найкращі у світі продукти, відмінні від інших».
Згадайте білі навушники EarPods з приголомшливою якістю звуку — ніхто до цього не робив навушники білими! Двох сторонні зарядники Lightning і MagSafe, який прикріплюється до MacBook за рахунок магніту (геніальна простота!). Алюмінієвий MacBook Air з акумулятором на 13 годин роботи і вагою трохи більше кілограма! Потужний і компактний Mac Pro, ультрастильний iPhone 6.
Якість і відмінність від інших — це те, що притаманне будь-якого продукту, презентації, шоу, реклами, створеної Apple.
Надкушене яблуко, назви «Apple», «Macintosh», слоган «Think Different» несуть глибокий філософський посил: «ми унікальні, не такі, як всі».
Apple знайшли величезну кількість людей, яким ця симпатична філософія, і донесли її через безліч різних інструментів: слогани, назви, логотип, продукти, рекламні ролики, презентації, MacWorld. Саме тому Apple змінює світ.
Говорячи мовою біології: філософія — кров, люди — серце, все інше — відня.
Подібно можна розписати будь-яку велику компанію, наприклад Nike. Легке назву Nike [найк] з 1 мовлення, логотип-галочка, подібний позначки про виконане справі в щоденнику та рекламний постер з лавкою без сидіння, самі кросівки, футболки, додаток Nike+ Training Club служать єдиної мети, філософії, дослівно продубльованою в слоган «Just Do It!» (Просто зроби це!).
Бренд подібний до релігії. Подумайте: що ви проповідуєте? Заради чого ви встає щоранку і відправляєтеся на роботу? Заради чого ви запускаєте стартап? І заради чого ви створюєте щось велике, щось, що змінить світ, щось, що принесе людям радість, користь, розвиток?
Тільки після цього варто братися за розробку продукту, назви, слогану і рекламних матеріалів.
Чи помічали ви, що більшість людей використовують можливості їх iPhone менш, ніж на 20%, часто — тільки дзвінки та СМС, але вони все-одно купують айфон, а не алюмінієвий Nokia 515, з кнопкової клавіатурою. Людям важлива філософія. Філософія продає.
Коли ви визначите свою філософію пора буде донести її до людей, яким вона цікава, з допомогою продукту, назви та слогану — це найсильніші «передавачі» філософії, за моїми спостереженнями, далі йдуть (без будь-якої ієрархії) лендінгем, логотипи, реклама, фірмовий стиль, співробітники і все інше, інше, інше.
Чим більше «вен» для передачі філософії ви використовуєте, тим більше ефекту отримаєте, тим більше людей приєднаються до вашого бренду і стануть вашими фанатами на все життя.

Оціните статтю:

ЗАЯВКІ НА КРЕДИТ ЗАЛИШАЙТЕ В КОМЕНТАРЯХ: ВВЕДІТЬ СУММУ И СПОСІБ ЗВ'ЯЗКУ👇

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!
Далі >
Займ онлайн
4 9 #рейтинг 4 основан на 9 оценках
грн. 80000 Кредит на карту безкоштовно
Производитель: Кредит онлайн
Модель: 5
Заголовок отзыва от ,
#Минимальная оценка 4/ #Оценка пользователя 5звезд. /#Максимальная оценка
Кредит одобрен!