Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!

Дякуемо що завітали на наш сайт. Це кредитна дошка оголошень від частних кредиторів та кредитних брокерів по Україні онлайн. Для отримання займу або грошей в борг залишайте заявки на кредит під оголошеннями авторів та отримайте кошти без залогу та поручителів протягом 1 години готівкою або на Вашу карту онлайн любого банка.
Home / Бізнес / Як стати мільйонером до тридцяти?

Як стати мільйонером до тридцяти?

Поради експерта з міжнародних продажів Гранту Кардоне
Нечасто люди обговорюють між собою, як стати багатим або навіть мільйонером. А тема, як заробити мільйон до 30 років, і зовсім виглядає фантастичною.
Проте все можливо! В віці 21 року, вийшовши з коледжу, я був весь у боргах, однак до тридцяти я зумів стати мільйонером.
Ось 10 кроків, які допоможуть вам повторити мій шлях успіху.
1. Слідуйте за грошима. Враховуючи сучасні економічні умови, неможливо просто спокійно слідувати до статусу мільйонера, тобто збирати. Тому першим кроком буде концентрація на тому, як збільшувати свій дохід з кожним наступним кроком. Спочатку мій дохід був 3 тис. доларів на місяць, а через 9 років він став 20 тис. доларів в місяць. Починайте слідувати за грошима, це змусить вас контролювати доходи і бачити можливості.
2. Бути, а не здаватися! Я не став відразу ж купувати свої перші розкішні годинник або автомобіль, поки мої бізнес і інвестиції не забезпечили мене кількома гарантованими потоками доходів. І навіть коли я став мільйонером, я продовжував їздити на Toyota Camry. Нехай вас впізнають по чесному бізнесу, а не по дрібничкам, які ви купуєте.
3. Зберігайте, щоб інвестувати, а не заради збереження. Єдине, для чого слід збирати гроші, — це інвестиції. Покладіть заощаджений на гарантовані захищені (і недоторканні) рахунки. Ніколи не використовуйте ці рахунки, навіть у надзвичайних ситуаціях. Це спонукає вас продовжувати крок за кроком нарощувати прибуток. І донині, принаймні, двічі в рік я втрачаю все, тому що завжди інвестую свої надприбутки в підприємства, іноді ризикові.
4. Уникайте боргів, які не принесуть вам грошей. Завжди користуйтеся правилом не брати кредит, якщо це не принесе вам грошей. Коли я обіймав на машину, я розумів, що це збільшить мій дохід. Багаті люди використовують борг для залучення інвестицій і зростання грошових потоків. І тільки бідні використовують кредити для покупки тих речей, які зроблять багатші тих, хто вже багатий.
5. По-справжньому любите гроші. Мільйони людей мріють про фінансову свободу, але мільйони запрацюють тільки ті з них, хто зробить це своїм пріоритетом. Щоб стати і залишатися багатим, вам потрібно зробити це своєю головною мрією. Гроші можна порівняти з ревнивим коханцем. Якщо ви ігноруєте їх, вони почнуть ігнорувати вас або, що ще гірше, проміняють вас на когось іншого, хто ставить їх в найбільший пріоритет.
6. Гроші не сплять. Гроші не знають, що таке години роботи, розклад, робочий графік або вихідні, тому вам варто забути про ці поняття теж. Гроші люблять тих, хто має величезну працездатність. Коли мені було 26 років, я працював в роздрібному магазинчику, який закривався в 7 годин вечора. Але і в 11 вечора в основному можна було знайти мене там же — я продовжував продавати. Не намагайтеся стати найрозумнішим або самим щасливим — просто переконайтеся, що ви працюєте більше за інших.
7. Бідність не несе сенсу. Я був бідним, і це відстійно. Був час, коли я насилу зводив кінці з кінцями, і це дуже неприємно. Женіть геть думки про те, що бути бідним не так вже й страшно. Як сказав одного разу Білл Гейтс, «якщо ти народжений в бідності, це не твоя вина. Але якщо ти помер у бідності, винен в цьому тільки сам».
8. Знайдіть собі наставника з мільйонерів. Більшість з нас походять з середнього або навіть нижчого класу і тому дотримуються в межах і ідеях, властивих цьому оточенню. Замість цього я почав вивчати життя мільйонерів і копіювати, що і як вони роблять. Знайдіть собі свого власного наставника-мільйонера і вчіться у нього. Більша частина багатих людей з задоволенням діляться своїми знаннями та вміннями.
9. Примусьте ваші гроші працювати. Інвестиції подібні до святого Граалю на шляху до багатства — ви повинні отримувати більше грошей з інвестиційних проектів, ніж зі своєї власної роботи. Якщо у вас не буде додаткових доходів, ви не зможете робити подальші інвестиції. Друга компанія, яку я почав, вимагала інвестицій в 50 тис. доларів. Та надалі щомісяця давала по 50 тис. доларів протягом 10 років. Моєї третьої інвестицією було вкладення в нерухомість, де я почав з 350 тис. доларів — більшої частини мого доходу на той час. І зараз це моя власність, яка продовжує приносити мені дохід. Інвестиції — це єдина мета робити наступні кроки. Ваші гроші повинні працювати на вас і допомагати вам підніматися вище.
10. Цільтеся відразу в 10 мільйонів. Моєю найбільшою фінансовою помилкою було те, що я був недостатньо амбітний. Заклинаю вас, одразу ставте великі цілі. На цій планеті немає недоліку в грошах, є лише недолік амбітних бізнесменів.
Застосовуйте ці 10 кроків, і вони приведуть вас до багатства. Тримайтеся подалі від тих, хто звинувачує вас в тому, що ваші фінансові мрії породжені жадібністю. Уникайте схем швидкого збагачення, дотримуйтеся принципи чесного бізнесу, ніколи не здавайтеся — і одного разу, коли ви досягнете наміченого, будьте готові допомогти й іншим дістатися до фінансової мрії.

Оціните статтю:

ЗАЯВКІ НА КРЕДИТ ЗАЛИШАЙТЕ В КОМЕНТАРЯХ: ВВЕДІТЬ СУММУ И СПОСІБ ЗВ'ЯЗКУ👇

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!
Далі >
Займ онлайн
4 9 #рейтинг 4 основан на 9 оценках
грн. 80000 Кредит на карту безкоштовно
Производитель: Кредит онлайн
Модель: 5
Заголовок отзыва от ,
#Минимальная оценка 4/ #Оценка пользователя 5звезд. /#Максимальная оценка
Кредит одобрен!